www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 0.6°C
Dnes je Středa, 08. prosinec 2021, svátek má Květoslava, zítra Vratislav
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Anketa: 10 problémů našeho města 2021 [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Aktuální informace arrow Zasedání Zastupitelstva města Štětí – 24. 6. 2021

Zasedání Zastupitelstva města Štětí – 24. 6. 2021

Tisk
Pátek, 02. červenec 2021, 11:55
Ve čtvrtek 24. 6. 2021 zasedlo Zastupitelstvo města Štětí k řádnému jednání. Na programu bylo šestnáct bodů. Další mimořádné jednání pak proběhne ve čtvrtek 15. července od 17 hodin na velkém sále Kulturního střediska.
Výstavba LIDL

Jednání zahájil starosta města a místostarostové informacemi o dění ve městě. Místostarosta města Vladimír Frey na úvod zasedání krátce promluvil o výstavbě společnosti LIDL. Z posledních kontrolních dnů na stavbě vyplynulo, že stavba pokračuje dle řádného harmonogramu a termín dokončení je stále reálný v září letošního roku.

Místostarosty informoval o otevření chodníku od křižovatky v ulici Cihelná směrem ke společnosti Mondi. Čekárenské přístřešky na autobusové zastávky v ulici Cihelná by měly být nainstalované zhruba v polovině srpna, včetně velkých informačních LED displejů.

Dále na kontrolním dnu požádal místostarosta Vladimír Frey zástupce společnosti, aby zhruba deset parkovacích míst z plánovaných 130 bylo možno využívat pro rezidenty města z blízké Litoměřické ulice.

Další body Zastupitelstva

Zastupitelstvo města Štětí zvolilo nové vedení a nové členy Osadního výboru obce Počeplice. Předsedkyní výboru byla schválena Jana Kubešová.

Zastupitelé dále schválili aktualizaci Obecně závazné vyhlášky o místním poplatku za užívání veřejného prostranství – konkrétně tedy zvýšení finančních sazeb za užívání prostranství a změnu podmínek. Veškeré aktualizace budou zveřejněny na webu města.

Dále zastupitelé schválili poskytnutí návratných finančních výpomocí v rámci projektu – Podpora výměny kotlů ve městě Štětí.

Představen byl i návrh Strategického plánu města Štětí. K definitivní podobě nového Strategického plánu povede Zastupitelstvo diskuse na dalších jednáních. Strategický plán tak bude veřejnosti představen na webových stránkách města po svém dokončení a schválení zastupiteli.

Naopak zastupitelé neschválili III. Rozpočtové opatření, které se týkalo financování nových projektů Kinokavárny a rekonstrukce Nového náměstí. K bodu rozpočtového opatření se zastupitelé vrátí ve čtvrtek 15. 7. 2021 na svém mimořádném zasedání.
 
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoNOVÉ chlapecké džíny modré vel. 26 (cca 154?)
Dětské oblečení a obuv (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotoškolní penál zn. Talentus (1patrový s klopou) zatím 2ks
Hračky a ostatní (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotodámský kabát vel.58 (TOP stav)
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (03.12.2021)
Inzerát obsahuje fotozimní botičky FARE vel. 20 (nové, ideál. pro vyšší nárt)
Dětské oblečení a obuv (03.12.2021)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (23.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoGaráž
Pozemky a ostatní (15.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím dům
Domy (09.11.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek