www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 18.5°C
Dnes je Čtvrtek, 09. červenec 2020, svátek má Drahoslava, zítra Libuše a Amálie
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
II.ročník soutěže ROZKVETLÉ MĚSTO ŠTĚTÍ [nové okno]

UPOZORNĚNÍ

Oprava kanalizační přípojky budovy radnice Města Štětí, Mírové náměstí 163 – uzavření úřadu

Oznamujeme, že ve dnech 8. 7. – 10. 7. 2020 bude z důvodu nutné opravy kanalizace Městský úřad Štětí pro veřejnost uzavřen. V případě potřeby volejte na telefonní číslo 416 859 315 nebo kontaktujte konkrétní zaměstnance.

Děkujeme za pochopení.
Štětí.cz arrow Rekonstrukce mostu*new arrow Most Štětí - autobusové linky

Most Štětí - autobusové linky

Tisk
Sobota, 27. červen 2020, 05:41
Slavnostní otevření mostu ve Štětí proběhne v úterý 30. 6. 2020. S otevřením mostu ve Štětí dochází ke změnám i v autobusové dopravě. Vrací se přerušené spoje z objízdných tras, vznikly nové linky a nové budou i některé zastávky ve městě!

Přívoz ukončí provoz s posledním spojem, který pojede z hněvické strany 1. 7. 2020 v 0:31!

Jízdní řády ke stažení v PDF

Linky po otevření mostu
Linka číslo 639, bude zcela nově zajišťovat spojení cestujícím z města Štětí se železničními stanicemi v Hněvicích a ve Štětí. Na území města Štětí byly upraveny trasy vybraných linek, a to zejména v souvislosti s probíhajícími úpravami dopravní infrastruktury (nový sjezd z mostu, nové autobusové zálivy v ul. Cihelná jako náhrada za autobusové nádraží).
U linky 635 dojde k několikaminutovým posunům většiny spojů v pracovní dny pro zlepšení návazností na rychlík R20 Děčín - Praha v železniční stanici Hněvice.
Na lince 672 bude doplněn jeden pár ranních spojů v pracovní dny pro rozšíření obsluhy místní části Podlusky a dále k zajištění ranního školního spoje ze Záluží do Štětí.
Na lince 634 bude nově ranní spoj z Počeplic do Štětí,záv. zajišťovat linka PID 369 (Praha – Štětí) v obdobných časech.
Na ostatních linkách v oblasti (625, 626, 633) dochází jen k mírným úpravám časových poloh u některých spojů v jednotlivých zastávkách (max. 5 minut).

Nové autobusové zastávky
Ve městě Štětí vznikly nové autobusové zastávky. A to v ulici B. Němcové (u „starého“ sjezdu z mostu směrem do Štětí - linka 639), v ulici Ostrovní (před kruhovou křižovatkou – linka 639), v ulici Okružní (u věžových domů – linky 639, 685, 369), a v ulici Obchodní (u knihovny – linka 639). Toto rozšíření počtu zastávek umožní lepší dostupnost veřejné dopravy třeba pro seniory nebo školní děti dojíždějící do ZŠ Ostrovní. V první fázi budou tyto nové zastávky provizorní, ale již nyní se projektově připravují autobusové zálivy, které v další etapě vzniknou všude, kde to budou prostorové podmínky aspoň trochu umožňovat.
Nové autobusové zálivy s tzv. „chytrými“ zastávkami vzniknou i v ulici Cihelná. Zatím také fungují v provizorní podobě, ale jsou již naprojektovány a čekají na vydání stavebního povolení – k jejich výstavbě dojde na podzim letošního roku spolu se zahájením výstavby prodejny LIDL.

Linka Štětí - Praha
U linky č. 369 došlo k časovému posunu všech spojů ve směru do Prahy o víkendech celodenně a ve večerním období celotýdenně o -3 minuty. Důvodem je sjednocení časových poloh s pracovním dnem (u linky 369 celodenně, u linky 348 v dopoledním sedle), zlepšení přestupní návaznosti na metro v konečné zastávce Praha, Ládví (v obdobích, kdy má metro interval 10 minut) a zachování přestupní návaznosti o víkendech mezi linkami 369 a 471 v zastávce Obříství, Štěpánský most.
V souvislosti s ukončením uzavírky mostu přes Labe do Hněvic je opětovně zkrácen spoj v 17:30 z Prahy do Mělníka, který byl do Štětí prodloužen v loňském roce z důvodu posílení dopravy z Prahy do Štětí. Ranní posilový spoj v 5:31 ze Štětí zůstane trvale zachován. Ve spolupráci s Ústeckým krajem se zřizuje nový spoj v 5:09 v trase Mělník, Mlazice – Liběchov – Štětí pro zajištění návozu zaměstnanců do papíren.

Informace

Přehled autobusových linek, jízdních řádů i nových zastávek autobusů naleznete na webových stránkách města, k dostání jsou také vytištěné v Informačním centru ve Štětí.
Zároveň ve Štětí i nadále funguje kancelář Dopravního podniku Ústeckého kraje, která sídlí v Obchodním centru (městské tržnici).

Schéma autobusové dopravy ve Štětí

Nové autobusové zastávky ve Štětí
 
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoByt na prodej
Byty (08.07.2020)
Inzerát obsahuje fotoKočárek Maseratti, trojkombinace
Práce a služby (06.07.2020)
Inzerát obsahuje fotoPřebalovací pult s vaničkou
Dětský nábytek (02.07.2020)
Inzerát obsahuje fotoprodej domu
Domy (02.07.2020)
Inzerát neobsahuje fotoProdej bytu
Byty (29.06.2020)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím byt ve Štětí
Byty (10.06.2020)
Inzerát obsahuje fotokopačky TOP stav (několik velikostí) NIKE
Vybavení ke sportu (02.06.2020)
Inzerát neobsahuje fotoKrabice oblečení na holčičku cca 0,5-1rok
Práce a služby (24.05.2020)
Inzerát neobsahuje fotoGaraž
Pozemky a ostatní (23.05.2020)
Inzerát neobsahuje fotoProdám novou garáž
Pozemky a ostatní (11.05.2020)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek