www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 13.5°C
Dnes je Pondělí, 18. říjen 2021, svátek má Lukáš, zítra Michaela
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Divadlo: Vzhůru dolů – J. Zindulka [nové okno]
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>
Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 242
Re:Sekání trávy ve městě - 20/06/2015 11:49
nebojte, nyní už se dá plazit i mezi zahrádkami před štětským nádražím

ještěrka
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 19
Re:Sekání trávy ve městě - 22/06/2015 18:29
na hřbitově nejsou vidět ani náhrobky .... jak smuté, že si lidé okolo hrobů trávu vytrhávají sami

dolecekv
Pokročilý pisatel
  Karma: -11  
Příspěvků: 68
Re:Sekání trávy ve městě - 23/06/2015 08:03
stevulova.hana napsal:
Tak ta basen se povedla. Fakt jsem se zasmala nad tim jak je naprosto vystizna. Ale i kdyz mi sdelujeme nas nazor. Tak se stale nic nedeje. Na pesi zone, kdyz budeme chtit projit, tak se pod stormama budem plazit po zemi.

Dobrý den,

tak ačkoli nechci přeceňovat vliv svého příspěvku, který jsem psal ve čtvrtek, tak v pátek ráno opravdu nastoupila Parta hic, má tužba byla vyslyšena a tráva posečena. Škoda jen, že to nefunguje bez toho doprošování se.....

stevulova.hana
Pisatel začátečník
  Karma: 1  
Příspěvků: 16
Re:Sekání trávy ve městě - 23/06/2015 20:12
Navsteva mestskeho hrbitova je hrozna. Ano, travu jsme si okolo hrobu aspon trochu otrhali sami. Nekterymi misti byla trava vyssi nez moje dcera. A tak opet podotykam vers z basne. Kdo chce na hrbitov jiti, musi si sebou kosu vziti a s klistetem na rameni odejiti.....

Nikol
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 2  
Příspěvků: 42
Re:Sekání trávy ve městě - 24/06/2015 10:10
Nezapomnělo se při tom sekání resp. nesekání trávy ve městě taky na ten plevel, co roste na chodnících a mezi obrubníky chodníků a asfaltem silnice??? Místy dosahuje ten plevel úctyhodných výšek. Při letošním nadměrném výskytu klíšťat bych sekání trávy a likvidaci plevelů kolem chodníků a ulic ve městě moc nepodceňovala. Třeba by mohli vypomáhat i pobírači dávek.

Vránová
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 17
Re:Sekání trávy ve městě - 25/06/2015 10:36
Vážený pane Dolečku, sekání a vyčištění chodníků v lokalitě, kterou uvádíte, nebylo provedeno dle vašeho podnětu, ale bylo zrovna v plánu Štětských komunálních služeb.

K připomínce p. Števulové, ohledně sekání hřbitova. Bylo dobré si nejprve zjistit skutečný stav věci. Hřbitov byl i přes nepřízeň počasí posekán již v úterý a v letošním roce již po třetí.

S pozdravem a přáním krásného dne Vránová.

dolecekv
Pokročilý pisatel
  Karma: -11  
Příspěvků: 68
Re:Sekání trávy ve městě - 26/06/2015 06:21
Vránová napsal:
Vážený pane Dolečku, sekání a vyčištění chodníků v lokalitě, kterou uvádíte, nebylo provedeno dle vašeho podnětu, ale bylo zrovna v plánu Štětských komunálních služeb.

Já to tušil, paní Jitko,
že to není lehké pranic,
psáti vám tu vzkazy na sklo,
je to tedy téměř na nic?

Nebuďte vy smutná z lidí,
že tu trávu všude vidí,
lidé nemaj potuchu,
jak je vám pak na duchu.

Poděkovat chtěl bych za to,
že teď vidím z okna už,
pozorujíc krásné dívky,
vím, že teď jsem zase muž.

Děkuji tak, paní Jitko,
za ten pažit snížený,
jak se zdá teď každý večer,
má to efekt kýžený.

ještěrka
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 19
Re:Sekání trávy ve městě - 26/06/2015 19:43
Na hřbitově se sekalo už třikrát? a ve městě jednou? Pokud by se odstraňovala tráva z chodníků, bylo by pro pracovníky KS důstojnější a rychlejší, kdyby byly použity nějaké postřiky na plevele, odstraňovat vydloubáváním plevel z chodníků mi nepřijde moc důstojné.

Taby
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 1  
Příspěvků: 39
Re:Sekání trávy ve městě - 26/06/2015 23:35
Vážená paní Vránová, nemohl jsem si nevšimnout toho, jak jste reagovala na příspěvky pisatelů, které nebyly zrovna v souladu s Vaším názorem. Jen jsem musel okouknout to, jestli se do dnešního dne náhodou někomu nesplašila kosa...
nesplašila...
Chápu, že se jistě snažíte dělat svoji práci pečlivě a svědomitě, ale né vždy (a to nemyslím teď cíleně na Vás) se dílo podaří. Dovolím si reagovat na Váš příspěvek, který jste napsala, cituji: "Vážený pane Dolečku, sekání a vyčištění chodníků v lokalitě, kterou uvádíte, nebylo provedeno dle vašeho podnětu, ale bylo zrovna v plánu Štětských komunálních služeb.
K připomínce p. Števulové, ohledně sekání hřbitova. Bylo dobré si nejprve zjistit skutečný stav věci. Hřbitov byl i přes nepřízeň počasí posekán již v úterý a v letošním roce již po třetí". konec citace...
Předně bych chtěl předejít tomu, aby se něco dělalo na můj podnět a prohlašuji, že jsem na daném místě nejdříve provedl vizuální kontrolu (26.6.2015), než jsem začal psát tento příspěvek.
Píšete, že se v našem městě neseká tráva na něčí podnět, ale dle plánu komunálních služeb. Mohu se zeptat, zda je někde vyvěšen tento plán, aby běžný občan mohl do něho nahlížet? Nebo se jedná čistě o věc interní? Zveřejněním tohoto plánu prací (nejen sekání trávy) by se předešlo dotazům typu: kdy budete dělat, nebo nechtěl by někdo konečně udělat...
Jelikož jste i paní Števulové radila, aby si nejdříve zjistila skutečný stav věci, tak se domnívám, že na hřbitově jste se byla osobně přesvědčit, že je vše v pořádku a hřbitov je minimálně posekaný. Zřejmě jste ale tuto návštěvu absolvovala jinak, než pěšky tzn. pěší procházkou přes město. Jinak by jste si patrně všimla i toho, že Váš plán se nedaří realizovat. Nebo je potom druhá možnost, která mi připadá méně pravděpodobná, že plánovač opomněl nemalou část travního porostu v centru města zahrnout do plánu prací. Z pozice Vaší funkce vedoucí ŠKS by jste v obou případech měla teda vyvodit patřičné opatření, které by do budoucna zamezilo tomuto laxnímu přístupu k náplni práce Vašich zaměstnanců.
Nechci se tu dohadovat, nebo se přít o něco, jen chci poukázat na skutečnost, že né vždy vše funguje dle našich představ a v tomto případě nejspíš, jak nám podřízený pracovník ohlásí.
Jedná se mi konkrétně o ulici Alšova a travní porost, který je přilehlý k tzv. Roťáckému domu (ul. Školní). Pro úplnost přikládám také fotku s označením. Prostor mezi panelovými domy v Mánesově a Alšově ulici i prostor před tzv. Roťáckým domem do ulice Školní je cca 1 měsíc posekaný (je to pouze hrubý odhad).Tímto jsem Vás chtěl požádat, zda by se v příštím plánu sekání trávy, mohl tento prostor zohlednit a pro jistotu, aby v případě vzniku časového skluzu při plnění plánu, byl tento prostor brán jako priorita v dané lokalitě a alespoň toto se v nejbližší době dle plánu stačilo posekat. Mimo jiné, jsem dnes procházel kolem jmenovaného a nejlepší kusy porostu mají jistě přes metr!!!

stevulova.hana
Pisatel začátečník
  Karma: 1  
Příspěvků: 16
Re:Sekání trávy ve městě - 27/06/2015 23:15
Mila pani Vranova. Prispevek jsem psala 23.6. A my tam byli 21.6. Bohuzel jsem jeste na hrbitove nebyla, abych videla ze je posekan. Pokud je jiz hotove, tak jednine dobre. Dekuji, ze se posekal mestsky hrbitov.

Losos
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 8
Re:Sekání trávy ve městě - 06/07/2015 17:17
Dobrý den,
v pátek se sekala tráva u Věžáků. To že to bylo představení chaosu v té nejčistější formě, kde si jeden druhému překáželi netřeba zde zmiňovat. Zvlášť musím ocenit sólo fukaru. Oblaka prachu a trávy co létali do oken jsem dlouho neviděl. Dále zde chci upozornit na systém sekání trávy okolo zaparkovaných aut. Jak jsem bohužel zjistil na svém autě již se nepoužívá plachta proti odlétajícím kamínkům a trávy. V mém případě i tak zbytečná, protože sekačku nezastaví ( poškrábaný nárazník, obtisknutá pneumatika na nárazníku, prasklá směrovka, posekaný lak na kapotě ) JE TO NORMÁLNÍ nebo spíše JSTE NORMÁLNÍ.....

P.Losenický

Taby
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 1  
Příspěvků: 39
Re:Sekání trávy ve městě - 11/08/2015 04:43
To máme ale krásné počasí Ani tráva se sekat nemusí, jelikož už není trávy...

Travos
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 1
Re:Sekání trávy ve městě - 21/03/2017 22:13
Dobrý den, senná rýma je prevít.. Nemůžete se na sekání dohodnout se sousedy a posekat si případně sami? I tak to v některé domy řeší. U nás v Hradci Králové míváme tou dobou posekáno i 2x.. Sekám s https://www.travos.cz , tak vím, o čem mluvím..i když pro mě samé sekání a volno žádné.. Hezký den!

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Sekání trávy ve městě - 22/03/2017 12:06
Tobě by bylo lepší nakopat zádel a vyvést za límec...

Aleš
Pisatel začátečník
  Karma: 1  
Příspěvků: 18
Re:Sekání trávy ve městě - 02/08/2021 12:08
Opět dotaz na město, zda by nešlo zajistit posekání trojúhelníku při výjezdu ze Štětí na silnici č. 261 na Mělník. Buď pověřit ŠKS nebo požádat správu silnic pokud možno o urychlenou reakci, ale z osobního auta, které odbočuje směrem na Mělník, je zleva opravdu hodně špatně vidět. Předem děkuji za rychlé vyřízení.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (08.10.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Inzerát neobsahuje fotoSháním pronájem
Práce a služby (01.08.2021)
Inzerát neobsahuje fotoPOLAR FT4 + hrudni pas
Vybavení ke sportu (14.07.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek