www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 21.4°C
Dnes je Úterý, 30. květen 2023, svátek má Ferdinand, zítra Kamila
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Datavá schránka [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>
Inkvizitor
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 25/10/2010 23:28
Svatá prostoto ! A za co ho chceš trestat proboha ? Týpek chtěl udělat kšeft s barákem, starý rachejtli se zalíbil, ta ho chtěla vojet což on asi nechtěl a aby ho neotravovala, nakukal jí že je James Bond. A protože to je náhodou taky Šéfstrážník a ona to zjistila (nemusela se ani moc snažit, protože ho prásknul policista Fronc, kterýho má rachejtle z Krupky úplně náhodou v přátelích na Fejsu), nabulíkovala historku Blesku, protože jí pošlapal ego. Tak ho za to postav ke zdi a vpal mu kulku mezi oči ! Panebože od středověku se fakt moc nezměnilo. Necháš se oblbovat bulvárem a pak bys chtěla honit čarodějnice !
Jedna rada zdarma: zameť si před vlastním prahem a neodsuzuj, když vůbec nemáš páru o co šlo. Krom toho, v Blesku se můžeš objevit i ty, tak až se ti to stane, spáchej kvůli tomu sepuku, aby ses řádně potrestala.

piknik
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 26/10/2010 13:08
Je to ale nespravedlnost viďte! Pan Hykl ve své dobrotě hledá nešťastné a osamělé, aby jim odpomohl od jejich bolu a nějaké té nemovitosti. Své dobré skutky navíc činí s chvályhodnou skromností pod cizími jmény, aby unikl díkům. A ta nevděčná cházka...
Je vůbec možné, že ta dotyčná slečna, ve svém roztouženém omámení nepochopila, že tu ze strany pana Hykla jde pouze o nabídku služeb realitního agenta, jak je na seznamce obvyklé a které jí se vší nezištností nabízel?
Patrně propadla kouzlu fotografií lepého kaubóje a dál už neviděla, neslyšela a nyní zhrzená se mstí. Nebo možná šlo o komplot s úmyslem poškodit pana Hykla ve volbách do obecního zastupitelstva v Hoštce, možná se zapojily i tajné služby nejmenovaných států, ve snaze zabránit vzestupu politika jeho kalibru.
Je otázka, zda vedení města již zcela rezignovalo na snahu získat respekt a vážnost obecní policii. Nebo plyne nedotknutelnost pana Hykla z nějakých informací, kterými disponuje?

Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 26/10/2010 22:15
Vy máte hezké představy o slušnosti Nejste také z řad našich MP??Odpovědnost,repre města,slušnost...nic vám to evidentně neříká,ale z vašeho slovníku se není co divit Krásný den

máca
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 26/10/2010 23:33
To se hned pozná nestranná pisatelka.
Podle vaší asociace je více než patrná nezaujatost vůči našim strážníkům. Hned jak vám někdo oponuje, tak to bude zcela jistě kdosi z MP. Chytrá paní...
Myslím, že strážníci už dávno tyhle žvásty tady nečtou, kdyby je totiž brali vážně, nikdo normální by tam tu práci nemohl dělat. Je až nepředstavitelé, co dokáže lidská omezenost.
Jestli tu MP nechcete, podejte návrh na jejich zrušení a noví zastupitelé to třeba odhlasují. Nebo ať vymění jen Hykla, protože o něm kdosi napsal v Blesku, pověst MP tím bude očištěna a morálka všech strážníků rázem vystřelí do nebes.
Až tu MP nebudou, čas ukáže, jestli tu byli co platní. A komu pak budete volat až vám budou opilci lézt po autě ? PCŘ ? Zkuste to už teď. Zavolejte 158 a přijede MP, protože PČR je stále „něčím zaneprázdněná“. Ale pozor, do koho se pak budete trefovat ? Do PČR to tak lehce nejde, jsou více anonymní a kryti robusním aparátem. Kdo je vůbec vedoucí místního oddělení PČR ? Znáte ho ? Jak často ho vídáte ? PČR Jsou sice také placení z našich daní, ale přefiltrovaných přes státní pokladnu, takže jsou ty daně nakonec trochu vzdálenější, než ty co jdou do MP a tím asi i méně bolestivé. Obvod přitom schroupne násobně větší sumu než MP.
A nebo si je přeci jen necháme. Musejí ale lépe pracovat ! A jak lépe ? Zajímala jste se někdy o jejich práci ? Víte co a jak dělají, jaké s čím mají problémy ? Jsou to totiž i naše problémy. Myslím že ne... Ale odsuzovat, to je tak snadné.
Teď budou místo auty jezdit na kolech, aby se jim lépe pracovalo. Můžeme se na ně pak spokojeně dívat z oken, jak se s kolem v jedné ruce a opilcem v druhé vláčí po celém městě sem a tam, protože nemají záchytku, kam by ožralu umístili. Budou nám přitom k smíchu a o to přeci jde. Dávají nám pokuty za psy a parkování, tak ať nás za to trochu pobaví.

avatar: Steve Steve
Mistr mezi pisateli
  Karma: -5  
Příspěvků: 477
Re:všem a sežerte mě! - 27/10/2010 07:25
Máco, to by jste se divila, kolik přezdívek tu patří strážníkům MP. Samozřejmě Vás tu budou přesvědčovat, že to není pravda až se časem prokecnou - tak změní nick .

Ohledně volání? Měl jsem opačnou zkušennost, volal jsem MP a dorazili státní, ono je totiž lepší, když přijede ten co je zrvona blíž a neplní jiný úkol, to jen přeci logické.

Osobně nechápu, že někomu přijde normální zneužívat cizí identytu k seznamování nebo k obchodním záležitostem (pokud je pravda, že šlo jen o zprostředkování prodeje ne o nic podvodného), mě to normální nepřijde a už vůbec ne u člověka, který by měl mít alespoň nějaký morální statut. A co už mi vůbec nejde do hlavy, že někdo cití potřebu takové chování zarytě obhajovat, co k tomu člověka vede to fakt netuším. A docela bych se to rád dozvěděl, jestli se teda mohu optat?

Pokud jde o to jestli máme raději PČR nebo MP. Za mě můžu říct, že je mě uplně jedno jestli mluvím se strážníkem nebo s příslušníkem (pochuzkářem - dopravákem). Nemám žádné velké mínění ani o jednom z nich. Faktem je, že příslušník obvykle působí profesionálněji (ovšem to neplatí pro pořádkové jednotky, nebo jak se říká těm "obrněnejm" to jsou snad nejvymaštěnější hov*da co jsem poznal) a má o něco větší přehled (samozřejmě s vyjímkami) a celkově umí lépe schovat své emoce. Na strážnících (a tím nemyslím jen Štětí) je obvykle patrná jistá dávka frustrace, že nemají ten statut příslušníka, mají menší přehled a někteří nemají ani potřebné vzdělání. Míra profesionality minimální, schopnost alespoň trochu argumentovat je (na vyjímky) nulová.

hadr na holi
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 27/10/2010 20:03
Chtit zprostšdkovat prodej nemovitosti pod cizí identitou podle mě zavání pěkným gaunerstvím.

Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 28/10/2010 10:28
Zcela s vámi souhlasím.Myslím si,že pokud je tu tolik "zastánců" tohodle,pak se nedivím,že nejen v MP je takový "pořádek".Nejsem nestranná pisatelka-mám svůj názor a nehájím zde "možná" i trestrné chování a přinejmenším je mi tohle proti srsti.A nejvíc bych uvítala,kdyby se k tomu vyjádřil pan Hykl sám a nebo paní starostka.

hadr na holi
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 29/10/2010 08:36
Agent si vždycky myslel že je víc než zákon, že si může dovolit cokoli. Jindy tak hovorný a moralizující si teď hraje na mrtvého brouka.

santa
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 29/10/2010 11:53
Vy musíte být ale velice frustrovaný pane i když se vydáváte za Hanku ! je mi Vás líto, že se radši nestaráte o sebe, vaše přípěvky číst je jasné, že vám asi agent pořádně šlápnul na kuří oko a vy teď prudíte jak můžete !!!
Zamyslete se nad sebou a hoďte se do klidu..diskuzní fórum na Vás není zvědavééééé...

avatar: Steve Steve
Mistr mezi pisateli
  Karma: -5  
Příspěvků: 477
Re:všem a sežerte mě! - 29/10/2010 12:36
Ale Santo, Hanka tu na foru vystupuje už dlouhou dobu, za tu se tu nikdo neschovává. A schovávání se za několik nicků je výsadou jiných ;o)

santa
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 29/10/2010 12:56
že jsem čekal, že vy se ozvěte pane Steve, no coment, myslím, že diskuze je u konce, jelikož se nebudu bavit s lidmi co jen spekulují atd..a to, že jsou od toho jiný, s tím s Vámi souhlasím, to máte pravdu a nemusíme chodit daleko...řekl jsem jen svůj názor a nebudu tady zbytečně plnit fórum příspěvky o ničem, jako ostatní..hezký den...

hadr na holi
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 29/10/2010 13:56
Jak se říká Cuī bonō? aby to vyšumělo. Nejspíš samotnému agentovi.

avatar: Steve Steve
Mistr mezi pisateli
  Karma: -5  
Příspěvků: 477
Re:všem a sežerte mě! - 29/10/2010 14:51
Santo vy jokere, pod, kterým nickem jste tu na téma "agent" diskutoval, že ukončujete diskusi? pod "Santou" určitě ne Také přeji hezký den zatím počasí přeje tak si ho nebude kazit. ;o)

Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 30/10/2010 21:36
Hezký večer,Santo....ale vás tu nikdo nezná No,nic.Dovolíte,abych vyjádřila i přes váš nesouhlas zde svůj názor?Pane nebo paní...?Nechte si ty urážky a zamyslete se nad sebou,zda je tedy ještě nad čím A neodvádějte pozornost od daného tématu,ano?Nikdo zde !netlachá",ale vede se zde debata na dost vážné téma.
Znovu bych uvítala,pokud by se k tomuto vyjádřil někdo kompetentní/zajímá mě to i jako daňového poplatníka/.

cože?vidličky a nože
Nepřihlášený uživatel
   
Re:všem a sežerte mě! - 31/10/2010 08:33
Hezký víkend, Hani......když už jsme u té spravedlnosti, městem se šíří informace - ples Ústeckého kraje, sexuální obtěžování, příjezd policie, cela předběžného zadržení,........

....naprosto souhlasím s faktem, že člověk, který měl problémy se zákonem, by neměl mít veřejnou, vedoucí funkci.....

....přidávám se - nechceme, aby se šířily drby-může mi tuto skutečnost někdo potvrdit/vyvrátit?
Děkuji.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>
Kontaktní adresa:
Město Štětí
Mírové náměstí 163
411 08 Štětí

Telefon: +420 416 859 315
E-mail: mesto@steti.cz

Datová schránka: fypbba8
Podatelna: epodatelna@steti.cz

Všechny kontakty MěÚ
Květen
Kino ŠtětíMuž, který stál v c...
30.05.2023 (18:00)
Kino ŠtětíMuž, který stál v c...
31.05.2023 (18:00)
červen
KulturaVýstava: Kámasútra
01.06.2023 (08:00)
KulturaVýstava: Kouzlo pří...
01.06.2023 (09:00)
KulturaDětský den
01.06.2023 (15:00)
Kino ŠtětíSuper Mario Bros. v...
01.06.2023 (18:00)
Kino ŠtětíSpider-Man: Napříč ...
02.06.2023 (17:30)
Kino ŠtětíMuž, který stál v c...
02.06.2023 (20:00)
SportFotbal - FK Admira ...
03.06.2023 (10:15)
KulturaDen dětí
03.06.2023 (14:00)

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotoKrabice oblečení na holčičku cca 0,5-1rok (jarní+letní)
Dětské oblečení a obuv (24.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoIKEA patrová postel Swärta 2x
Nábytek (23.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (21.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám vestu SAM73
Dětské oblečení a obuv (21.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám sportovní boty SUPRA
Dětské oblečení a obuv (21.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám sálovou obuv NIKE
Dětské oblečení a obuv (21.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoPoptávka pronájmu zahrady ve Štětí či blízkém okolí
Zahrada (09.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoPánské kraťasy
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (04.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoKola ŠKODA FABIA 2
Auto (28.04.2023)
Inzerát obsahuje fotostavebnice MECCANO Truck 4x4 10v1
Hračky a ostatní (20.04.2023)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek