www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 23.8°C
Dnes je Pondělí, 27. červen 2022, svátek má Ladislav, zítra Lubomír
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>
Zdeněk Plichta
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 04/03/2010 17:02
Vážím si snaživých mladých lidí, ale to co předvádí ten reportér Domorázek v Litoměřicku je už troch moc. Denně číst takové plácání o ničem... Kam kliknu, tam Štětí.
Zdeněk

Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 04/03/2010 17:42
Hezký večer,to by bylo prima,kdyby se věci takto řešily,ale tak to prostě v životě nechodí....spíše bych se zamyslela,proč ta kritika??A třeba se vám někdo osobně ozve,protože to už nebude mít chut přehlížet.Ale zkuste se vžít do rolí rodičů.Nikdo nechce být první a ukázat prstem.Kdyby nebylo tohle forum,tak by se spousta věcí ani nedonesla dále!Vše má své pro a proti.Přeji všem hezký zbytek večera.

te.rez.ka2
Pokročilý pisatel
  Karma: 10  
Příspěvků: 85
Re:Knihovnice - 04/03/2010 19:52
cccccccccccccccc, taková drzost


nic neplácá, náhodou to má v hlavě sakra srovnaný a pěkně nás prezentuje, Zdeňku Plichto, jeden


Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Knihovnice - 04/03/2010 21:02
Zdeňku, a kdo Vás to nutí číst? Pro mě jsou třeba taky ostatní články plácání o ničem. Si tam pište svoje články a budete mít klid.

renown
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 05/03/2010 09:39
Vcelku bych mu tu grafomanii odpustil, pokud by se jí alespoň dopouštěl sám. Zajímalo by mě na kolik nás přijde cena těch nájemných pisálků co sami za sebe i za něj chrlí své příspěvky o ničem. Upřednostnil bych člověka s konkrétními nápady realizované vlastním úsilím před týpkem co se obklopuje týmem pomocníků a najatých firem co mu mají napovědět co dělat a jehož vlastním jediným příspěvkem je jen všude postávat jak bolavej prst vyzbrojen usměvem mladýho buddhy. Teda ať už byl Šimral jakej byl, alespoň toho štětskýho trubače dělal sám.

te.rez.ka2
Pokročilý pisatel
  Karma: 10  
Příspěvků: 85
Re:Knihovnice - 05/03/2010 10:11
To je legrace?
Co je jako na tom, že projednává věci s okolím a při akcích přihlíží opodál a netajtrdlíkuje jako střelenej Janek? Je prostě taková povaha...mít Vaše starosti, tak si , fakt....

....ale chápu, že každému se každý nezavděčí....


Eva Králová, Štětí
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 05/03/2010 10:36
renowne, na kterým řádku budete na kandidátce? to jsou zase nějaký osobní vyřizovačky tady? vás předběh v postupu nebo co? a to samé Zdeněk Plichta.
nebudu urážet pana Šimrala, ale taky bych mohla napsat, jak na mě někdy působil on. To jste vy psal ten příspěvěk v jinotajích? jak támhle kdysi někdo opilej, ututlalo se, ten to řekl a pak se dostat tam kde je...? ten tón mi to přopimíná.
i pan Šimral reportérům odpovídal na otázky.
a když se mrknu do litoměřicka24, tak tam píše pouze nějaký reportér M.Zimmer a nebo je to převzatá tisková zpráva, že by z deníku ltm? a v deníku ltm píšou o Štětí Z. Studená, M. Zimmer, M. Závada, J. Šimková,
P.Domorázek tam není nikde, jen v těch článcích, že řekl to a to. a já jako občanka Štětí chci fundovanou odpověď od druhýho nejvyššího z města a ne jen dohady a domněnky reportérů, jak to asi tak je, nebo by mohlo být. kde máme brát informace, jak chce město řešit případný povodně? kabelovka taky všechno neví, nebo neodvysílá. tam defacto z města není skoro nic.
nabo jakej článek jste měli kluci na mysli?

takže souhlas s Terezkou, to je sranda nebo co?
a ještě jednou takže, jsem ráda, že máme mladýho, slušnýho a dobře vypadajícího místostarostu a ne jen trubače

renown
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 05/03/2010 10:45
A Vy máte nějaké bližší povědomí o povaze a přínosu toho člověka? Nebo máte jenom náladu na pavlačovou hádku? Oddaná Terezko.

Paní Králová, co takhle se nejdříve zamyslet nad možností, zda si město platí nějakého M.Zimmera či další, a zda za onoho pána nepíší jeho příspěvky, včetně příspěvků do fóra, než se pouze řídit dojmy. A nebo se dokonce zamyslet nad možností, že se v těch jinotajích skrývá možná i pravda?

te.rez.ka2
Pokročilý pisatel
  Karma: 10  
Příspěvků: 85
Re:Knihovnice - 05/03/2010 11:04
Oddaná Terezka má bližší povědomí o povaze a přínosu toho člověka, nemá náladu na pavlačovou hádku a když se jí tu nebude něco líbit, tak se ozve. Hezký zbytek dne, víkendu.....


renown
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 05/03/2010 11:30
Tak to jste zajisté zcela objektivní. A klidně se zas ozvěte, vašich neemotivních, věcných příspěvků si velice cením Terezko.

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 247
Re:Knihovnice - 08/03/2010 01:10
Ano, tomu řikam pravé české chování, nechápu jak vůbec tohle mužete říct, vyhrožovat vyhozením z práce. Asi by měli vyhodit Vás za tyhle řeči..
To za 1. záleží naštěstí na zaměstnavateli, ne na vás a za 2., jak jsem již psal, pokud se vám něco nezdá, máte si zajít a ne tu drbat o pani takhle za zády. Toto je forum ne drbárna.

To mužete tu už rovnou o telenovelách jak Chosé Armando se rozešel/oženil/umřel.

A ze svých dětí nedělejte laskavě bezbranný chudinky, zkuste se někdy kolem 18 hodin projít po parku.

Jak já nesnášim pomluvy!

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Knihovnice - 08/03/2010 07:49
renown: pro mě jste prostě k smíchu, taková snaha poškodit? Copak vám pan Domorázek provedl? něco vám nenabídl, někde vás předběhl? jděte se raději projít ven.

Já si rád poslechnu, co se ve Štětí děje, co se chystá, co se stalo....A že vy máte nějaké dobré informace, že si platí novináře? A nebo je to čistý výplod choré mysli?

Osobně jsem rád, že mám informace, co se děje. Protože, dle mého názoru, je to oproti minulému vedení, obrat o 180° . Vy asi nežijete ve Štětí, proto to nevidíte. A ty informace mají kvalitativní přínos.

renown
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 08/03/2010 09:24
Ne, pan Domorázek mě nepředběhl, opravdu. Ostatně hádám, že sprint není jeho silná stránka. Nejsem pisálek najatý opozicí, nemám politické ambice, nevyřizuji si zde osobní účty, nesvíjím se záští v temném koutě své nory. Možná bude vhodnější, pokud se Vy unowne, který jistě nemůžete být pokládán za kritika či odpůrce stávajícího vedení, sám ujmete objasnění této záležitosti a vznesete dotaz, zda si město takové služby platí, či ne. Je přeci jasné, že může být pro čtenáře důležité vědět, zda jde o nezávislého autora, či ne. Ponechme prozatím stranou přípustnost využití takových služeb v rámci vedení nějakého sporu na městském fóru, či jinde. Ponechme prozatím stranou onen "kvalitativní přínos"informací, který zmiňujete. Prostě se zeptejte unowne, pokud Vás to ovšem zajímá, nebo pokud nejste již dávno informován a nehrajete tu divadélko. Zeptejte se. Možná se na mne zlobíte, možná jste opravdu jen občan domnívající se, že se tu na panu Domorázkovi děje křivda a v takovém případě bych Vám i sobě přál, aby nebylo co skrývat, aby Vám relevantní informace nebyly poskytovány pouze prostřednictvím nějaké skryté identity. Tak jděte na věc a já se poslušen Vaší rady jdu projít. Mějte se.

avatar: MATes MATes
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 5  
Příspěvků: 397
Re:Knihovnice - 08/03/2010 10:51
To renown: Jste mimo původní téma, založte si pro tyto diskuze laskavě jiné.

Lucie
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 08/03/2010 22:05
Můj názor je ten,že paní knihovnice moc příjemná není a nikdy nebyla.Že pořádá výstavy,besedy atd je sice pravda,ale je to její práce.Ve veřejných službách mám ráda příjemnější lidi a podotýkám,že to není nic osobního proti té paní,ale pouze a jenom můj názor.Hezký den.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoSháním pronajem
Práce a služby (22.06.2022)
Inzerát obsahuje fotoProdej byt 1+1+lodžie, Alšova, Štětí
Byty (16.06.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem bytu 2+kk
Byty (14.06.2022)
Inzerát obsahuje fotoGarsoniera k pronájmu Počeplice
Byty (13.06.2022)
Inzerát obsahuje fotoDvoupatrová postel 90x200
Práce a služby (11.06.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Práce a služby (31.05.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPC servis
Práce a služby (27.05.2022)
Inzerát neobsahuje fotoHledám pronájem malometrážního bytu (1+1) Garsoniéra
Byty (24.05.2022)
Inzerát obsahuje fotoČerpadlo GRUNDFOS
Práce a služby (12.05.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem garáže
Práce a služby (20.04.2022)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek