www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 3.9°C
Dnes je Úterý, 30. listopad 2021, svátek má Ondřej, zítra Iva
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>
avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 01/07/2008 14:18
Alane. v tom, že bych nesehnala náhubek problém není

alan2
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 01/07/2008 14:52
diskutující - tady jsou ta nebezpečná plemena a ten Váš polopes tam mezi nimi není jmenován
Příloha

Za nebezpečného psa se považuje jedinec, který je křížený nebo čistokrevný příslušník plemene:

Americký stafordšírský teriér
Stafordšírský bulteriér
Bulteriér
Argentinská doga
Brazilská fila
Dobrman
Rhodéský ridgeback
Rotvajler
Za nebezpečného psa se považuje i jedinec, který je křížený nebo čistokrevný příslušník skupiny psů, která je obecně známa jako pitbulteriér.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 01/07/2008 14:59
Alane2, ano.. pěkný seznam, díky. Kdybyste ho stáhnul v té vyhlášce co je na úřední desce..... a nebo kdyby ho město převzalo...

Steve
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 01/07/2008 17:48
Diskutující: No já být vámi se moc nebojím, obecně se chivauva za psa moc nepovažuje , ale zase na druhou stranu já osobně mám opačnou zkušennost a to že mrňávý psi jsou mnohem agresivnější a zákeřnější než velká plemena (vyjma vysloveně bojových jako pitbullové a pod. ) takže se nedivým, on jezevčík sice moc neublíží, ale protržené kalhoty taky nic moc.

smiisek
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 08:11
Pro "Diskutující" - nevím, zda jste byla na zastupitelstvu města 26.6.2008. Dle toho co čtu, tak asi ne, protože byste se vše podstatné dozvěděla a mohla jste se k vyhlášce i vyjádřit. Pan Hykl byl na toto téma dotazován a řekla bych, že dostatečně vysvětlil. Řekla bych, že ta zastupitelstva jsou schválně veřejná, aby se občané města za prvé něco dozvěděli - co se připravuje, co se udělalo a za druhé, aby se k tomu mohli vyjádřit. Prostoru k diskuzi a k vyjádření svého nesouhlasu je tam dost.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 08:34
Smísku, kvůli své práci a dalším aktivitám se na každé zasedání nedostanu.. to je pochopitelné.. Mám dojem a přání, že bych s tím mohla udělat ještě něco i teď.. vyhláška se snad dá doplnit.., pozměnit. Jenže se mnou nikdo nekomunikuje

alan2
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 09:34
Diskutující- nevím co ještě chcete doplňovat,když pro normálního občana je to znění úplně jasné.Prostě všichni si přejeme bezpečné a čisté město,očištěné od všech odpadků,psích exrementů a ostatních rušivých živlů.Nezodpovědní pejskaři prostě mají smůlu.Vyhláška obsahuje pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství a vymezení prostorů pro volné pobíhání psů, co Vám na tom není jasné??

Antonín Šimral
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 09:39
Máte pocit bezpečí, když se máte potkat s vlčákem, či velkým kníračem, ačkoli nejsou ve výčtu mezi nebezpečnými plemeny. A moje osobní zkušenost je, že nejnáladovější a nejnevypočitatelnější (to je slovo) bývají malá plemena. Snad proto, že by je mohl sezobnout kos, jsou nedůvěřiví ke každému rychlejšímu pohybu a útočí. Tím jsou hlavně dětem nebezpeční. Jestli se jejich majitelé brání, že jsou to psi kapesní, tak ať je nosí v kapse a nebudou mít problém.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 10:34
Hm, tak obě odpovědi.... děkuju

alan2
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 11:48
Teď musíte běžet k úřední desce radnice,aby bylo možno nahlédnout do vyhlášky,protože byla urychleně stažena ze seznamu vyhlášek a nařízení.Asi tam bude až po nabytí účinnosti.

Pes-harapes
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 11:59
dobrý den, také nesouhlasím, aby trápila mého psa náhubkem... Hafani v městě jsou od jakživa najednou, na vodítku a sbírat psí extrementy to beru... to dělám. ale náhubek.. to je trošku moc.. kdyby se město zajímalo o trošku větší problematiku s romskými obyvateli, udělalo by lepší.. a to nejsem rasista.. ale podívejte se jak se chovají

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 12:44
Alane... Vy nejspíš mé příspěvky nečtete.... mě NEVADÍ VODÍTKO, ani problém s uklízením nemám.. .....Nezodpovědní pejskaři prostě mají smůlu.Vyhláška obsahuje pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství a vymezení prostorů pro volné pobíhání psů, co Vám na tom není jasné?? ..... mě jde o náhubek, který by podle vyhlášky měli nosit všichni psi, včetně těch nejmenších, těch .... hm... těch co by je sezobl kos... a těch ... dobrá rada, s tím by se někdo mohl ohánět-rada od místostarosty... těch co se mají nosit v kapse. Ale já vidím, že jste malinko nepochopil o co jde. Ale jsem TAK STRAŠLIVĚ ZKLAMANÁ , že se mi ani nechce psát.. dokonce mě zklamal i člověk, o kterém jsem si myslela, že se k tomu vyjádří.. Náhubek- nejde o čistotu města.. náhubek- nejde o pobíhání psů.. náhubek- nejde o rušivý element. NÁHUBEK vidíte to slovo? opravdu jen pejskař malého zvýrazňuji MALÉHO psa jako je napšíklad Jorkšír, pinč a podobně chápou jaký je to "......." ?? Vidím že ne. Snažila jsém se být dobrým ..... pch. Vidím, že se sem nedostanou žádní pejskaři, mimo Harapse.. ale to je jedno. je to všechno úplně jedno.. úplně jedno.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 12:51
Ten seznam se dá doplnit o nebezpečná plemena pane místostarosto

alan2
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 13:05
Diskutující - ale ano,já Vám rozumím prostě se nechcete smířit s tím,že venku máte zabezpečit psovskou hubu proti náhodnému kousnutí kolemjdoucí osoby,ať je to dítě nebo dospělá osoba.Tak se s tím vyrovnejte a pes se to naučí nosit a uvidíte,že dobudoucna nebude bez toho chtít vyvenčit na vzduch.Je spostu věcí veřejných s kterými nemusíme souhlasit,ale stejně se musíme podřídit většině.

Diskutující
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Obecně závazná vyhláška č. 2/2008, - 02/07/2008 13:23
Jde vyhláška doplnit o seznam psů? toto je oficiální otázka kompetentnímu člověku, tak mi na ní odpovězte prosím. Kdo četl Litoměřický deník včera, tak bude vědět o čem mluvím... Při FEDU tu lítal nějaký pes- bez vodítka, bez obojku a asi i bez majilete a ohrožoval lidi. Skoro denně nadávám jednomu klučinovi, co tu má Ťapku běhat jen tak. Ano, já uznávám, že by všichni psi měli chodit na vodítku, dokonce nedávno jsem se tu ptala p. Hykla, jakto, že mi vedle pán z domu řekl, když jejich jezevčice lítala po mém psu (doslova), že ona mít vodítko nemusí, protože on je držitelem karty ZTP. No nesmysl.., ale to žádná vyhláška nebyla ve Štětí. PROBOHA JÁ CHÁPU VODÍTKA- MAJITELÉ MUSÍ MÍT PSA NA VODÍTKU, ANO, UKLÍZET!!!!! JE ODPORNÉ VYMÝVAT Z BOTY NEBO DĚTSKÉHO OBLEČENÍ PSÍ EXKREMENTY!!!! SVÉHO PSA MÁM NA VODÍTKU NEUSTÁLE, VÝKALY UKLÍZÍME CELÁ RODINA, ALE OPRAVDU JSTE SE ZAMYSLELI NAD TÍM, ŽE DÁT NÁHUBEK KAŽDÉMU PSOVI JE NESMYSL? PROČ MIMO ASISTENČNÍCH A VODÍCÍCH PSŮ NEZAKÁŽETE NA KULTURNÍ AKCE, FEDO, FERODO, SILVESTR, DĚTSKÝ DEN APOD. PSŮM ÚPLNÝ ZÁKAZ??? TO BY PŘECI ŠLO. A PAK NAKÁZAT VODÍTKA PRO VŠECHNY- I KOSÍ VELIKOST- A VŠUDE. UKLÍZET EXKREMENTY, KDYŽ TO NENÍ PRO DOBYTKY SAMOZŘEJMOST, ALE TY NÁHUBKY!!! ještě jednou se nad tím prosím zamyslete. Náhubky nakažte opravdu nebezpečným plemenům- ze seznamu, a jde i doplnit. Jistě jste si všimli, že jsme tu zatím jen dva pejskaři. Takže bojujeme zatím jen my. Ti ostatní nemají možnost, když se sem nedostanou. Ale ještě jednou se nad tím zamyslete, protože VY, JEDINĚ VY máte tu možnost to ještě pozměnit....a i když bude MP tak hodná a nebude jorkšíry, pinče, a ostatní kosí velikost pokutovat- což by bylo velice ohleduplné- tak i tak to znamená, že ti páníčkové budou neustále porušovat vyhlášku... paní starostko, pane místostarost, pane Hykl, PROSÍM VÁS, sedněte si ještě jednou nad tou vyhláškou a proberte to. Týká se to hodně psů po městě.. týká se to stařičkých psů těsně před smrtí, týká se to psů mrňavých půlkilových, týká se to babiček, dědečků, lidí, kteří budou velmi překvapení, protože se ani na úřední desku nedostanou, ale neznalost zákona.. Prosím, ještě jednou apeluji na lidi, které jsem volila a proto, že jako jedna z mála mám možnost komunikovat přes internet. Prosím. Děkuji

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>
Kontaktní adresa:
Město Štětí
Mírové náměstí 163
411 08 Štětí

Telefon: +420 416 859 315
E-mail: mesto@steti.cz

Datová schránka: fypbba8
Podatelna: epodatelna@steti.cz

Všechny kontakty MěÚ
Prosinec
KulturaVýstava: Letem svět...
01.12.2021 (08:00)
KulturaVýstava: Výstava ta...
01.12.2021 (08:00)
Kino ŠtětíKrál Richard: Zroze...
01.12.2021 (18:00)
KulturaRozsvícení vánočníh...
01.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíKrál Richard: Zroze...
02.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíEternals
03.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíSEAL TEAM: Pár sprá...
04.12.2021 (17:30)
Kino ŠtětíResident Evil: Racc...
04.12.2021 (20:00)
Kino ŠtětíO čertovi a jiné vá...
05.12.2021 (15:30)
Kino ŠtětíResident Evil: Racc...
05.12.2021 (17:30)

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (23.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoGaráž
Pozemky a ostatní (15.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím dům
Domy (09.11.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek