www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 4.0°C
Dnes je Úterý, 30. listopad 2021, svátek má Ondřej, zítra Iva
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
Martina
Nepřihlášený uživatel
   
Vondra ve Štětí - 22/06/2008 09:27
Taky nechápu, proč sem město toho proamerického inteligenta zve zrovna na FEDO. Co mají dechovky společného s americkým radarem??? Holt když nefrčí Rusko, tak musíme dělat přisluhovače USA. Nejsmutnější na tom je, že nám všichni tito příznivci Ameriky a radaru nalhávají, jak to zlepší bezpečnost v Evropě. Přitom opak je pravdou, toto zařízení má být situováno v Evropě, aby ochránilo Ameriku !!! Amíkům jsou Evropané naprosto ukradení.
Na FEDO jsem raději vůbec nešla a k volbám asi taky nemá cenu chodit. Je v podstatě jedno, kdo nám tady bude lhát.

Karels
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 22/06/2008 19:56
Naopak Martino, je pravda ,že žádná strana není svatá a bez chyb,ale já jdu k volbám už kvuli tomu že vím koho volit NECHCI !! ODS !! To co předváděj tihle, fakt nemá obdoby.Vondra na kapelách, to byl opravdu hodně zlej sen.

Karlos
Pokročilý pisatel
  Karma: -3  
Příspěvků: 151
Re:Vondra ve Štětí - 22/06/2008 21:32
Martino, ty asi musíš být extrémně hloupá, že jo? Doktor Vondra je senátor za Litoměřicko, proto je celkem logické a přirozené, že se zúčastnil slavnostního zahájení jedné z nejvýznamnějších kulturních akcí v našem okrese v tomto roce. Až dokážeš alespoň milióntinu toho co on, tak ho můžeš pomlouvat. Já jsem naopak rád, že tak významná osobnost navštívila naše malé město. To, že jsi nebyla na FEDO je tvoje minus, nevím proč to tady někomu vnucuješ.

resert
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 22/06/2008 21:42
Karlos: Můžete mi prosím napsat aspoň něco z té jeho "práce" ?? Asi jste členem modroptáků nebo jejich obdovovatelem ,ale opravdu bych rád slyšel, co ten Váš slavný "doktor" Vondra udělal pro republiku dobrého?!? Musím souhlasit s Martinou, že ho většina vidět asi nechtěla. Až na Vás teda

černoch
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 22/06/2008 23:00
Prostě politická agitka. .. Nevím, nevěřím Vondrovi, že hraje za Českou republiku. Alespoň předchozí senátor Zdeněk Bárta (http://cs.wikipedia.org/wiki/Zden%C4%9Bk_B%C3%A1rta) byl/je z našeho kraje a něco pro kraj udělal a dělá. Dá se říct kromě pozvání amerických vojsk něco podobného o Vondrovi??

pepos
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 22/06/2008 23:15
S umístěním radaru nesouhlasím! Přesto jsem rád, že se FEDO konalo pod patronací vicepremiéra. Přece jenom to jinak vypadá, zvlášť u zahraničních hostů, když se zahájení zúčastní místopředseda vlády.
Jinak FEDORO byl opravdu skvělý nápad.

pepos
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 22/06/2008 23:18
Pro černocha:
Zdeněk Bárta například navrhoval žalobou proti prezidentovi Václavu Klausovi z velezrady...

The
Pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 68
Re:Vondra ve Štětí - 23/06/2008 09:30
Problém je daleko složitější než myslíte. ODS ve Štětí z převážné většiny postavila kandidátku z nestraníků. Starostka byla zvolena díky zákulisním dohodám... . Jestli si stěžujete na osobu pana Vondry tak si za to můžeme sami, že jsme dopustili, aby byl zvolen senátorem a tím pádem, aby reprezentoval náš kraj a stát na vyšší úrovni. Je jedině v našich rukou koho vyšleme do senátu a jaký poměr stran bude formovat dění na obecních zastupitelstvech a ve státě, proto si nestěžujme a přemýšlejme jestli byla naše volba správná... pokud ne, napravme to v dalších volbách.

avatar: starostka starostka
Pisatel začátečník
  Karma: 4  
Příspěvků: 6
Re:Vondra ve Štětí - 23/06/2008 16:43
Vzhledem k tomu, že většinu mých názorů znáte z kabelové televize, nebo z řady osobních setkání, nechci zbytečně zasahovat do diskusí, vedených zde na fóru. Tentokrát mi to ale nedá, protože názory, které jsem si dnes přečetla, mne poněkud překvapily a zaskočily. V našem městě, které je do podvědomí mnoha lidí zapsáno jako město, kde je papírna a kde to smrdí, nemáme mnoho toho, čím se můžeme chlubit. Je proto snahou současného vedení města, rady i zastupitelstva, aby se pohled na město změnil, aby byl pozitivnější.Nechci se zde rozepisovat o akcích, které máme v plánu, o těch si můžete přečíst ve zpravodaji, na webu, nebo se s nimi seznámit přímo na jednáních zastupitelstva. Chceme, aby město bylo příjemné pro své obyvatele i pro jeho návštěvníky. FEDO patří k akcím, které ke Štětí už neodmyslitelně patří. To, že na jeho zahájení byl pozván senátor za Litoměřicko, je proto naprosto přirozené. Osobně si velice cením toho, že si pan Vondra ve svém nabitém programu našel čas a do Štětí přijel. Nechápu, kde se v některých lidech bere taková zášť a zloba. Čím vám pan Vondra tak ublížil? Snad tím, že FEDO podpořila jeho nadace nemalou částkou? Že stejným způsobem podporuje desítky kulturních a společenských akcí ve svém volebním regionu? Že patří k senátorům, kteří jsou ve svých volebních obvodech nejvíce vidět? Měli bychom ocenit, že se FEDO a FERODO vydařily a nesnažit se za každou cenu házet na sebe politickou špínu.

The
Pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 68
Re:Vondra ve Štětí - 23/06/2008 17:19
Vážená paní starostko, to, že je někdo hodně vidět ještě neznamená, že odvádí kvalitní práci. Myslím, že jsou občané tohoto státu právem naštvaní a rozumím i tomu, že se cítí panem Vondrou podvedení... (jednoduše ho nemůžou vystát) proto určitá averze, která vrhá stín i na FEDO. Jste starostkou všech obyvatelů města Štětí (nikoliv zástupkyní jedné strany) tak se to prosím snažte více pochopit. Určitě bych nepřeceňoval to, že si pan Vondra udělal čas a přijel - každý politik plně využívá příležitost především na zviditelnění sama sebe.. proto se chopil i této možnosti. Za peníze si však spokojenost obyvatel nekoupí... Obyvatelé nejsou úplatní. Jinak ty peníze do Nadace nejprve vložili nějací lidé (nebyly to jeho osobní peníze) - nejspíš podnikatelé a Nadace je zase přerozděluje dál - to je státem daná úloha Nadací. Je příjemným zjištěním, že alespoň Nadace funguje jak má... Jinak je fajn mít ve Štětí akce, které zviditelňují město Děkuji za pozornost.

Karels
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 23/06/2008 18:53
Vážená paní starostko, většina občanů města má asi jiný názor než Vy, měla byste slyšet reakce lidí v sobotu na Vondru a měla byste asi jasno. A že si chudáček senátor udělal čas na své ovečky ve Štětí, jak směšné a naivní. A ty peníze co dal? To musela být opravdu závratná částka ) Vondra tu prostě nebyl a není vítán. Jinak FEDO a FERODO v pohodě, škoda že nešlo víc lidí na průvod a na Husák,ale na FERODu bylo hodně.

saver
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 4  
Příspěvků: 33
Re:Vondra ve Štětí - 23/06/2008 21:05
Vážení diskutující,
což kdybycho zapomněli na stranické principy a zkusili objektivně zhodnotit FEDO (FERODO). Vždyť je přeci jedno, kdo tady byl, kdo za akci převzal záštitu. Co město potřebovalo na zajištění této tradiční kulturní akce byly peníze. Ty díky sponzorům, ale i proto, že je město mělo v rozpočtu, k dispozici byly. Že se festival povedl, říkají nejenom účastníci fóra ale i další občané Štětí. Kromě peněz bylo nutno vynaložit i značné organizační úsilí a odpracovat desítky hodin navíc. A neberte mne, Vy co kritizujete za každou cenu, za slovo. Za ty hodiny navíc, nejsou ani vedoucí kulturního střediska, ani další obětaví organizátoři nijak mimořádně odměňováni. Jim všem patří mé poděkování a věřím, že by se k němu připojili i další občané města a návštěvníci odjinud. Kromě dobrého nápadu s FERODEM oceňuji i to, že se podařilo tuto náročnou akci zajistit aniž by nás to příliš obtěžovalo. Pochvalu zaslouží i všichni Ti, kteří se starali o pořádek a tím nemyslím jen MP. Dvě poznámky na závěr. Souhlasím s diskutéry, že pokud se někomu nelíbí, že ten či onen tady je, nebo přijel, aby Štětí podpořil, tak ať prosazuje svoji vůli při volbách. A vy, kteří urážíte a jste arogantní se zamyslete sami nad sebou. Pokud si za svými slovy stojíte, zaregistrujte se. Ve slušných společnostech se totiž nikdo anonymními příspěvky podobného druhu, vůbec nezabývá.

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Vondra ve Štětí - 23/06/2008 22:25
To Saver: Plně souhlasím, a sám jsem to chtěl napsat, že se jim to krásně povídá, když jsou pod rouškou anonymity! To každý má potom pusu na špacír a kecá se mu to! Zaregistrujte se a ukažte, že se za svoje názory nestydíte..!
Jinak pro The a Karels: Že se to nelíbí Vám, to ještě neznamená, že se to nelíbí ostatním! Když nabádáte pani starostku aby vystupovala za ostatní, tak prosím Vás,aby jste za ostatní nemluvili! Vy na to právo nemáte. To může napsat každý, že slyšel ohlasy lidí..a jak to nakonec dopadne? Jedna babka povídala...Ať se ostatní lidi ozvou sami,že se jim pan Vondra nelíbil..Já osobně nejsem v žádné straně, ale jsem rád, že tu byl..Je to zviditelnění pro nás, protože noviny budou psát, že pan Vondra byl ve Štětí na FEDU a převzal záštitu nad timto festivalem.A pak už se lidé, co čtou noviny budou zajímat, co že je to FEDO a příště třeba přijedou..Takže prosím, nebuďte zaujatí a dívejte se na to objektivně! Ano, třeba se pan Vondra zviditelnil,ale zviditelnil i město, což je jedině dobře! Ti, co protestujou proti panu Vondrovi a ODS jsou asi vášniví voliči ČDDS a nebo něco takového..

černoch
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 23/06/2008 22:50
Určitě musím uznat, že FEDO ani SKA nášup (FERODO) neměli chybu. O tom ale v tomto vlákně nejde. Nadpis jest "Vondra ve Štětí".

Myslím, že kdyby u moci byla ČSSD a přijel třeba Paroubek, taky by si schytal svoje. Nikdo mi ale nevymluví, že si Vondra přijel přihřát svoji politickou polívčičku právě proto, že FEDO už má svoje renomé a tradici. Mimochodem co jsem slyšel, tak i ČSSD se snažila někde agitovat. Víte ale třeba, že tu o víkendu na FEDO byli návštěvníci z Holandska? Lidi co tu dřív byli s některou z holandských kapel a přijeli se podívat, že se jim to tady líbilo. Proč tedy k propagaci musíme brát politiky? Třeba to odradilo tisíce návštěvníků co ODS zrovna nemusí.

Budu tedy "hrdý" občan Štětí ve kterém se ukázal "pan velký" senátor, který hájí americký radar proti vůli 70% národa a půlce Evropy (kam patří i Holandsko), která se obává narušení rovnováhy sil a nových závodů ve zbrojení.

Jinak s názory "The" se plně ztotožńuju, může mluvit/psát i za mě . Registrovat se mi nechce, jako registrovaný vidíte můj reálný e-mail. Můžete si napsat o adresu .

steve
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Vondra ve Štětí - 24/06/2008 06:53
Jen na okraj pro Unown: To, že někdo nesnáší ODS neznamená, že je vášnivý volič ČSSD. Třeba mu jen vadí, že strana hrající si na pravicovou dělá spíše levicovou politiku. V rouše bezpečnosti přibývá sledovacích zařízení a mobilních odposlechů. Nový zákon, který nařizuje operátorům ukládaní hovorů pro potřeby policie . To jsou věci, které ještě nedávno ODS vyčítala ČSSD a teď je sama dělá v ještě větší míře. Paktování se se zeleným komunismem je už kapitola sama o sobě. Proto jsou na ODS voliči rozhořčení a radar tomu jen nasazuje korunu. (výčet není konečný, použil jsem jen známé případy) Ve vyspělé společnosti by takto prolhaná strana měla problémy v dalších volbách udržet se v parlamentu, jenže tady se před volbami zase zapomene, zase se budou volit stejní kádři...... (důvod, že ty už mají nahrabáno, tak nemusejí hrabat tolik, jako by hrabali ti nový, je opravdu zcestný)

<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
Kontaktní adresa:
Město Štětí
Mírové náměstí 163
411 08 Štětí

Telefon: +420 416 859 315
E-mail: mesto@steti.cz

Datová schránka: fypbba8
Podatelna: epodatelna@steti.cz

Všechny kontakty MěÚ
Prosinec
KulturaVýstava: Letem svět...
01.12.2021 (08:00)
KulturaVýstava: Výstava ta...
01.12.2021 (08:00)
Kino ŠtětíKrál Richard: Zroze...
01.12.2021 (18:00)
KulturaRozsvícení vánočníh...
01.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíKrál Richard: Zroze...
02.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíEternals
03.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíSEAL TEAM: Pár sprá...
04.12.2021 (17:30)
Kino ŠtětíResident Evil: Racc...
04.12.2021 (20:00)
Kino ŠtětíO čertovi a jiné vá...
05.12.2021 (15:30)
Kino ŠtětíResident Evil: Racc...
05.12.2021 (17:30)

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (23.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoGaráž
Pozemky a ostatní (15.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím dům
Domy (09.11.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek