www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 2.6°C
Dnes je Čtvrtek, 20. leden 2022, svátek má Ilona, zítra Běla
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>
avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 19/05/2008 07:35
Držím Vám palce pane Hykl... vydržte, protože nám některým na Vašich odpovědích záležích a vážíme si jich a jistě o ně nechceme přijít. Takže vydržte takové hnusné napadání pana Obhájce a jemu podobných

obhájce
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 19/05/2008 09:26
Tak to zkusíme znova - milý "šéfe" obecních zaměstnanců, pokládám otázku a rád bych viděl přesnou odpověď.
"Je porušení Dz V13a a V1a jednání, které lze v obecné rovině ( není žádné jiné značení, přehledný úsek,......) hodnotit jako porušení §22 odst. 7 z.č.200/90 Sb.?"
Je tato otázka srozumitelná i pro některé pomaleji chápající?

Jiří Hykl
Oficiální autor
  Karma: 9  
Příspěvků: 443
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 19/05/2008 10:48
Buďte bez obav paní „Diskutující“, zatím flintu do žita neházím, tedy alespoň ne kvůli přidrzlým anonymům co se domnívají, že si zde štěknou a já poslušně zapanáčkuji

obhájce
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 19/05/2008 11:30
Copak, copak "šéfe" obecních zaměstnanců, došla ti vtipná kaše? Panáčkovat můžeš až později, ale byla položena jasná otázka, tak se snaž odpovědět. Nebo snad odpověď neznáš?

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 19/05/2008 11:57
Takže si to shrňme... někdo měl dotaz... p. Hykl odpověděl několika větami a p.řidič a p. Obdájce se teď navážejí do p.Hykla kvůli jednomu jedinému písmenku "D"? hm..... jistě, to písmenko úplně změní význam.. ale vy dva, když nám tu tak hážete chytrými hláškami... vy dva přeci víte, že se tam nesmí přejíždět a ani předjíždět, že? Vy dva jste nikdy nenapsali něco, kde jste něco uvedli špatně? chybně? pch... mě se to stalo mockrát... o co Vám jde? Aby p.Hykl napsal, že to napsal špatně? proč jste tak hrubej obhájče? proč tak hnusně napadáte? prý šéfe obecních zaměstnanců... jestli se tak jako mluvíte chováte i v životě... no poteš koště. Pro mě jste akorát namachrovanej týpek aby jste věděl! copak to, že někdo něco, někde napsal chybně.. to je to takovej hřích? chachá... milej zlatej.. každý se může splést, natožpak v zákonech.. každý může něco zkazit... NO A CO?? to se stává, ale slušný člověk na tu chybu upozorní normálně, v klidu a ne takovým způsobem jako vy.. člověk chybuje obhájče. I vy. I VY.. že se nestydíte..... opravdu. Jde Vám o zadostiučinění, že tu p.Hykl napíše, že jste měl pravdu? Možná ano... pokud ji opravdu máte, nejspíš se dočkáte toho, že tu p.Hykl napíše, že se spletl. Ale uvědomujete si, že jste se tu pěkně ztrapnil? protože my ostatní totiž víme, že splést se je normální.. Nehledě na to, já vlastně ani nevím, jestli se p.Hykl spletl... jestli to napsal chybně. A nehledě na to, že když tam jsou odbočovací pruhy a ty šikmé pruhy, tak nám tam zbyde jeden pruh a v tom nesmíme přeDjíždět. Už toho nechte... no takže.... podle mého jste pane Obhájče trapný, vaše příspěvky mě nadzvedají ze židle, nejradši bych Vám poslala facku. A Vám pěkný den nepřeju. A prosím pana webmastra, aby udělil panu Obhájci ban, neb už dostal jednu výstrahu a ta nepomohla a mě jeho příspěvky uráží. A všem ostatním přeji krásný den a řediteli městské policie pevné nervy. P.S. připomínám, že nevím o tom, že by p.Hykl napsal chybu..

Jiří Hykl
Oficiální autor
  Karma: 9  
Příspěvků: 443
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 19/05/2008 12:30
Paní „Diskutující“, kdybych se ve svém příspěvku o připravovaných akcích zaměřených na kontrolu dodržování zákazu předjíždění jakkoli spletl, svou chybu bych na základě upozornění napravil, ať už na korektní či arogantní.
Škoda, téma sankcí uvedených v ustanovení §22, odst. 7, Zák. č. 200/1990 Sb. za přestupky podle §22, odst. 1, písm. f), bodu 7, spáchaných jednáním uvedeným v Zák. č. 361/2000 Sb., resp. předjížděním v případech, kdy je to zakázáno, je vzhledem k posouzení míry společenské nebezpečnosti jednotlivých případů myslím diskuse hodno. Jak jsem zde ale již mnohokrát uvedl, diskutovat o čemkoli jsem ochoten pouze za předpokladu dodržení rámce pravidel slušnosti, do kterých se někteří pisatelé prostě ne a ne vejít. I já Vám přeji krásný, i když deštivý den

avatar: Petr Domorázek Petr Domorázek
Pokročilý pisatel
  Karma: 1  
Příspěvků: 158
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 19/05/2008 12:55
Dobrý den,

po dlouhé době jsem se dostal ke čtení příspěvků v diskusním fóru a docela mě překvapuje tato diskuse. V podstatě nechápu smysl tohoto slovíčkaření.
Pokud máte „obhájce“ nějakou připomínku k práci městské policie, tak si ji rádi vyslechneme a pokusíme se sjednat nápravu.
Na druhou stranu by měla být podána slušně a korektně. Oslovovat ředitele policie - "šéfe" obecních zaměstnanců - mi připadá krajně nevhodné.

obhájce
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 20/05/2008 09:50
Milá diskutující, ty zjevně ještě neznáš mnoho věcí. Až tě zastaví nějaký podřízený "šéfa" obecních zaměstnanců a bude sepisovat protokol o tom, že jsi přeDjížděla v úseku označeném pouze V7a a bude ti sdělovat, že toto nesmí řešit ze zákona v blokovém řízení, ale musí postoupit podklady správnímu orgánu, neboť sankce je mnohonásobně vyšší a jsou ti i přičteny body, tak se ti to asi nebude moc líbit, ale zjevně se podrobíš. Jenže to je chyba, protože v tomto případě ten obecní zaměstnanec zjevně porušil zákon a svojí hrubou neznalostí ti způsobí škodu. Ptáš se proč? Při tvých znalostech se ani nedivím. Odpověď je ale jednoduchá - přejetí (všimni si, chybí písmeno D) V7a lze v obecném náhledu ( nedojde k ohrožení či omezení ostatních účastníků silničního provozu, rozhledové poměry jsou dobré, nenacházíš se na přechodu či těsně před ním,atd..) hodnotit pouze dle §22 odst.1 pís. l z.č. 200/90Sb. za což lze udělit v blokovém řízení pokutu max. 2000Kč a toto jednání NENÍ definováno v bodovém systému, takže ani žádný bod není přičten.
Takže milá zlatá, místo zbytečných grafomanských výlevů je lépe si občas přečíst zákon a vyvarovat se slepého obhajování těch, jenž si sice hrají na siláky, ale jejichž právní povědomí a znalosti nejsou na potřebné úrovni.
Malý dodatek - "šéf" obecních zaměstnanců není a nebude "ředitelem policie". Ředitelem policie je pouze představitel Policie ČR s vymezenou pravomocí, což tento případ zjevně není. To už jen tak na okraj.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 20/05/2008 10:31
Ani se mi nechce Vám odpovídat, ale protože by to nejspíš vypadalo, jako že s Vámi souhlasím a nebo jsem se Vás lekla, tak odpovídám. Oslovení "šéf" ... je hnus a Vy se v tom evidentně vyžíváte, tak si to užijte..... ale i když se Vám to nelíbí, stále je to ŘEDITEL MĚSTSKÉ POLICIE. a jinak.. pokud mám pouze svůj pruh a nemám povoleno předjíždět, tak nepředjíždím.. ale to je jedno. Kdybychom diskutovali, ale s Vámi to prostě nejde..

Jiří Hykl
Oficiální autor
  Karma: 9  
Příspěvků: 443
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 20/05/2008 11:50
Paní „Diskutující“, ze škody způsobené Vám naším strážníkem neznalostí věci nemusíte mít obavy, tato konstrukce řešení uvedeného přestupku je pouze výplodem fantazie „obhájce“, ale to jste již sama jistě poznala. Uvedený si navíc plete policii městskou s policií ČR, což lze usuzovat mimo jiné např. i z jeho domněnky, že strážníci sepisují potokoly. Jak se nazývá funkce strážníka pověřeného obecní radou k plnění některých úkolů při řízení obecní policie je věcí města. Může to být vedoucí strážník, ředitel, velitel apod. Jelikož strážníky řídí, je příznačnější název ředitel a nemá nic společného s funkcí ředitele policie ČR a jeho rozsahem pravomocí. To jen na vysvětlenou k podsouvaným hypotézám „obhájce“. Osobně je mi celkem jedno, jak mou funkci kdo označuje a nevadí mi ani oslovení šéf, i když je v Čechách nejméně používaný.
Na jaké úrovni se pohybuje koho právní povědomí lze velmi snadno usuzovat například i z obsahu příspěvků uvedených v tomto fóru. I kdyby totiž strážník při oznámení podezření ze spáchání uvedeného přestupku tento chybně kvalifikoval, správní orgán by věc přehodnotil a žádná škoda přestupci by tak ani vzniknout nemohla.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 20/05/2008 11:52


obhájce
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 26/05/2008 15:03
Milý "šéfe" obecních zaměstnanců, a jak se tedy nazývá ten canc papíru, do kterého se obecní zaměstnanci pokouší něco graficky ztvárnit, když to tedy není protokol?

???
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 27/05/2008 15:55
Dobrý den.
Pro obhájce.
Vážený pane. Opravdu už mi připadá, že jen tady roznášíte nenávist a ty Vaše poznámky na ředitele Městské policie jsou už mimo úroveň mého chápání. Nazývat p.Hykla „šéfa“ obecních zaměstnanců. To samé je u Vaše dotazu :" obecní zaměstnanci pokouší něco graficky ztvárnit", to je úroveň hodná páté cenové. Asi by jste to těm lidem mezi čtyřma očima neřekl. To jen na okraj.
Ted k Vašemu dotazu, který opět postrádá trošičku úcty k lidem, ale to jsme si od Vás už zvykli. Cituji Vás: „a jak se tedy nazývá ten canc papíru, do kterého se obecní zaměstnanci pokouší něco graficky ztvárnit, když to tedy není protokol“? Na to, že se tady chováte jako největší znalec zákonů a nejste schopen se ani podívat do zákona číslo 553/1991 Sb. kde je jasně napsáno, že strážníci sepisují ÚŘEDNÍ ZÁZNAM a ne protokol (ten sepisují policisté!) Tak to jste mě hodně zklamal. Jo, hold, komu není z hůry dáno v apatyce nekoupí. Ale na urážky to jste kadet! Takovíto lidé jako jste vy, bývají docela utlačovaní ve svém osobním životě a tak se buď chytnou party, aby se dostali na pomyslné výsluní a nebo si to vylévají na různých fórech atd. Je mi Vás docela líto, že neumíte jednat slušně. Asi někde při výchově udělali soudruzi z NDR chybu.
Přeji hezký den.

obhájce
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 27/05/2008 18:37
Milej zlatej "???", tebe jsem se neptal. Pokud o tom zjevně nic nevíš, tak si neslintej na vestu a nech raději odpovědět "šéfa" obecních zaměstnanců. Ať ten předvede svoji znalost.

Martin
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Někteří řidiči neustále porušují pravidla ... - 27/05/2008 21:43
Pro webmastera.
Chtěl bych Vás požádat o zásah proti obhájci. Já si myslím, že jeho urážlivé výroky přesáhli hranici slušnosti. Dám tu jen dva jeho poslední příspěvky o kterých si myslím, že už přesáhli míru tolerance, zde takto diskutovat.
27.5.2008 : Milej zlatej "???", tebe jsem se neptal. Pokud o tom zjevně nic nevíš, tak si neslintej na vestu a nech raději odpovědět "šéfa" obecních zaměstnanců
26.7.2008: Milý "šéfe" obecních zaměstnanců, a jak se tedy nazývá ten canc papíru, do kterého se obecní zaměstnanci pokouší něco graficky ztvárnit, když to tedy není protokol?
Dokáže jen tento rádoby obhájce urážet osoby. Nejde mu o seriozní diskusi, ale jen někoho urazit. To ze slušnou kritikou nemá co společného. I kritizovat práci druhých jde slušnou formou. Jednak uráží p.Hykla – když je nazýván šéf obecních zaměstnanců, že tu panáčkuje atd. (stačí si přečíst jeho příspěvky), dále uráží diskutující jako „???“ kdy mu v posledním jeho příspěvku odpověděl, jak odpověděl. Ale má toho daleko víc p.obhájce ve svých příspěvcích.
Kdo jiný než webmaster má dát řád fóru. Napomínání už prostě nepomáhá, tak prosím použijte nástroj, který je účinný a zamezí těmto urážlivým výrokům (BAM). Asi nikomu z nás by se nelíbilo, kdyby se o nás a naší práci někdo vyjadřoval tak, jak se vyjadřuje pan obhájce.
Děkuji Martin

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotogaráž
Pozemky a ostatní (11.01.2022)
Inzerát obsahuje fotoProdám kamna
Nezařazeno (09.01.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem 2+1
Byty (03.01.2022)
Inzerát obsahuje fotovelké auto na dálkové ovládání (nové, bez krabice)
Hračky a ostatní (11.12.2021)
Inzerát obsahuje fotoauto se zvukovými a světelnými efekty (2 druhy)
Hračky a ostatní (11.12.2021)
Inzerát neobsahuje fotoHledam kamaradku
Volný čas (10.12.2021)
Inzerát neobsahuje fotoSháním pronájem
Byty (10.12.2021)
Inzerát obsahuje fotoNOVÉ chlapecké džíny modré vel. 26 (cca 154?)
Dětské oblečení a obuv (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotoškolní penál zn. Talentus (1patrový s klopou) zatím 2ks
Hračky a ostatní (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotodámský kabát vel.58 (TOP stav)
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (03.12.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek