www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 12.3°C
Dnes je Sobota, 16. říjen 2021, svátek má Havel, zítra Hedvika
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Divadlo: Vzhůru dolů – J. Zindulka [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
riccimadona
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 1
alkohol na ulici a MP - 15/04/2008 20:08
Bylo by možno zakázat pití alkoholu na ulicích města Štětí??? Hlavně se jedná o místo u koloniálu Michaela. Nechtělo by trvale toto místo hlídat městskou policií?? Děti tam chodí do školy a není to hezký pohled, divím se, že to nevadí Radnici která je poblíž.

Jiří Hykl
Mistr mezi pisateli
  Karma: 9  
Příspěvků: 443
Re:alkohol na ulici a MP - 16/04/2008 09:15
Problematika opilců v Dlouhé ulici byla ne jen v tomto diskusním fóru diskutována již mnohokrát a to velmi podrobně, proto doporučuji vyhledat si toto téma v minulých příspěvcích.
Jen velmi krátce:
a) bylo by možno zakázat pití alkoholu na ulicích města Štětí ?
- v současné době ne, jelikož platnost vyhlášky města Štětí č. 6/2005, ve znění obecně závazné vyhlášky č. 10/2005, kterými byl stanoven zákaz požívání (konzumace) alkoholických nápojů ve vyjmenovaných částech města, byla 10.4.2006 pozastavena MVČR a v současné době je její znění projednáváno Ústavním soudem pod spis. zn. Pl ÚS 33/06.
b) nechtělo by trvale toto místo hlídat městskou policií ?
- v současné době zde Městská policie provádí pět kontrol denně, což zrovna minulý týden vyvrcholilo ve stížnost majitelů lahůdek paní starostce, na buzeraci ze strany strážníků. Dále si také na totéž přišli stěžovat i podnapilí konzumenti alkoholu.

Strážníci na místě provádějí tyto kontroly:
- znečišťování veřejného prostranství zejména močením (tento měsíc tři pokuty),
- porušování pravidel provozu na pozemních komunikacích, zejména sezení či ležení na silnici (tento měsíc čtyři pokuty).
Pozn.: pokuty jsou vždy udělovány formou bloku na pokutu na místě nezaplacenou, jelikož pachatelé přestupků u sebe nikdy nemají požadovaný obnos. Tito pak pokuty téměř nikdy nezaplatí, proto jsou od přestupců následně vymáhány.

- v živnostenské provozovně jsou pak prováděny kontroly dodržování opatření k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky a alkoholem (Zák. č. 379/2005 Sb.), zejména prodej alkoholu, tabákových výrobků a potřeb osobám mladším osmnácti let a osobám zjevně ovlivněných alkoholem, umístění viditelného textu zákazu prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18 let apod.
- dodržování povinností vyplývajících z ustanovení Zák. č. 455/1991 Sb., zejména označení provozovny, užívání k účelům ke kterým je určena (prodejna) apod.

Část ulice Dlouhá včetně prostoru před lahůdkami je monitorována bezpečnostní kamerou umístěnou na hotelu Terek.
Stálá přítomnost strážníka by jistě zamezila znečišťování veřejného prostranství, sezení na silnici a pravděpodobně by obsluha neprodala alkohol zjevně podnapilé osobě. Přítomnost osob nelibého vzhledu popíjejících lahvové pivo na chodnících kolem lahůdek by ale pokračovala dále neboť toto jednání nezakládá skutkovou podstatu žádného deliktu.
Představitelům města tato situace vadí stejně jako nám ostatním, proto zde Městská policie denně plní uvedené úkoly v mezích, které nám umožňuje zákon.

Vlasta
Nepřihlášený uživatel
   
Re:alkohol na ulici a MP - 16/04/2008 10:11
Myslím, že ti opilci před zmíněným koloniálem vadí většině slušných lidí ve městě. Vrchol drzosti však je, když si přijde na MěÚ stěžovat majitel lahůdek. Myslím, že by zde měl MěÚ zasáhnout a milému majiteli nařídit, ať taky laskavě po těch prasatech aspoň 3 x denně uklízí jak znečištěnou komunikaci tak i přilehlé chodníky. Kromě toho by mu tam měli poslat kontrolu hygienika, určitě by se odhalily natolik závažné nedostatky, které by nakonec mohly znamenat uzavření této provozovny.
Ideální by však bylo, zakázat konzumaci alkoholu na ulici tak, jak se to již v některých městech povedlo. Myslím, že by se měl MěÚ o tuto problematiku velmi intenzívně zajímat a hlavně v této věci něco co nejrychleji udělat.

Antonín Šimral
Nepřihlášený uživatel
   
Re:alkohol na ulici a MP - 16/04/2008 12:11
Hovořit o netečnosti radnice i Městské policie v případě pobytu sociálně nepřizpůsobivých občanů před lahůdkami U Michaely prozrazuje hrubou neznalost situace a dlouhodobého boje proti tomuto jevu. Vždyť právě hlavně kvůli tomuto místu město již třikrát vydalo vyhlášku o porušování veřejného pořádku, vždy nám ji ministerstvo vnitra pozastavilo a ústavní soud dvakrát zrušil a potřetí čekáme na jeho rozhodnutí. Vždy pro omezování lidských práv a svobod, aniž by bral v úvahu omezování práv slušných lidí na čisté a bezpečné prostředí. Myslím ale, že to stejně není hlavní problém, protože další zákony a vyhlášky nám alespoň umožňují postihovat následky konzumace alkoholu. Stejně jako nejsou problémem majitelé prodejny protože ti pouze provozují svojí živnost a Městská policie jim často znepříjemňuje prodeje, k nimž nemají povolení.
Problémem je to, že konzumenti zde propíjejí sociální dávky určené k něčemu zcela jinému, často i dávky pro své děti, které plodí bez jakékoli odpovědnosti a omezení. Povalují se, kálejí a močí na místech, kudy prochází velké množství těch, kteří na jejich dávky vydělávají. A to se hluboce dotýká nejen procházejících, ale i radnice. Proto zde často dochází k zásahům Městské policie a vedení radnice čelí návštěvám opilých skupin, které si chodí stěžovat na šikanu. Je smutné, že různá omezení, výplaty dávek v naturáliích a podobné sankce jsou vždy překonány vynalézavostí těchto individuí. Jakékoliv sankce za jejich činy, které se pohybují v oblasti přestupků, jsou neúčinné, protože z nich zaplacení pokuty nedostaneme. Přestože nejsem malověrný, obávám se, že s tímto problémem budeme bojovat ještě dlouho, musí ho podpořit všichni slušní lidé a musí být podpořen státem. Ten zatím vše schovává za problém etnický, potažmo rasový. Přitom se jedná o čistě sociální problém, protože zdaleka ne všichni, jichž se to týká, jsou Romové a nám ostatním nevadí barva kůže, ale způsob jejich života.
Šimral

The
Pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 68
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 09:25
Dobrý den,
děkuji za připomínku zákona - občany spíše zajímá jak lze konkrétní zákon aplikovat na území města a jak se projeví ve Vyhlášce. Protože shodou okolností dnes vyšel článek v Mladé Frontě viz. http://zpravy.idnes.cz/mesta-se-snazi-vymytit-alkohol-z-ulic-a-parku- fn7-/domaci.asp?c=A080414_214441_domaci_mia
který se zabývá problematikou Alkoholu na veřejnosti táži se znovu zda-li bude město tento problém řešit, když je již znám postup jak lze vytvořit Vyhlášku aniž by ji musel řešit =Ustavní soud a platnost Vyhlášky pak byla pozastavena nebo bude čekat na to až dojde řada i na Vyhlášku, která se týkala našeho města a po složité analýze dojde k nějakému konkrétnímu kroku... z Vaší odpovědi jsem měl pocit, že město vyčká a nebude se nějakou dobu dít nic... ptám se i proto, že Vyhláška města Hranic je nová (z letošního roku)

The
Pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 68
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 09:32
Omlouvám se... too je sice již publikovaný příspěvek v jiné části fora, ale stále bez odpovědi.... odpovídám na adresu pana Hykla, že skutečně existuje způsob jak připravit Vyhlášku aniž by její znění musel řešit Ústavní soud a protože je postup známý znovu se tedy ptám... bude tady úřad spíše pro občany nebo pro podnikatele??? Jestli je zde pro občany bude produkovat kvalitní vyhlášky a regulovat mimojiné i konzumaci alkoholu na veřejnosti... jestli pro podnikatele bude produkovat takové vyhlášky, které podnikatelům umožní co největší zisk... Mne jenom zajímá na jakých lžích zase postaví strany předvolební kampaň - občan se právem cítí podveden, ale nikoho to nezajímá. Jaký byly ty bláboly? Něco "SPOLEČNĚ"? Důstojný život ve městě?

The
Pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 68
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 09:39
PS: Jestli se něco nezmění v politice města je pochopitelné, že nikdo z voličů a občanů neuvěří ani té čárce v předvolebním sloganu... i když je naivní chtít od města pořádek, když je chaoz ve státě... je vidět, že dělají všichni stejně špatnou politiku. Těším se na karmu za pravdu

pijan
Nepřihlášený uživatel
   
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 11:08
Zdravím pana The.
Je zcela jasný, že vyhláškou města lze omezit konzumaci alkoholu v inkriminovaných místech (o tom žádná), ale co budete dělat, když se tito lidé přesunou do míst, kde tato vyhláška nebude mít působnost? Třeba zrovna před Vaše obydlí, či ulici? Opět se přidá jedna nová ulice do vyhlášky? Ale to nejde dělat do nekonečna, jak je zřejmé z nálezu Ústavního soudu a jak se všude uvádí.
Já si nemyslím, že pouhá vyhláška města nic nevyřeší. Je to složitější problém pane The. Co uděláte s lidičkami, které přesto na té „zakázané“ ulici budou popíjet? Dá jim městská, či státní policie pokutu? Kdo jí bude platit? Ten který propíjí soc.dávky a je třeba na soc.dávkách? Asi těžko! Tak přes pokuty to asi nepůjde, tady asi pokuta = výchova, nemá smysl. Následná exekuce, za nezaplacenou pokutu? Co, když Ti lidičky mají jen to pivo v ruce???? Tak tady asi exekutor nebude mít co zabavovat.
Další položená otázka. Co když se Ti lidičky válejí svou opilostí na zemi? No tady těm strážníkům vůbec nezávidím. Kam s nimi, když záchytné stanice v blízkém okolí nejsou? Asi si bych poradil strážníkům, aby si ty „opilce“ brali domů, aby ostatní lidičky ve Štětí, měli pocit bezpečí a čistoty, že opilí (a nejen opilí) lidi u nás vůbec nejsou, že jsem vzorové město. Nebo se tu nabízí jedna možnost, zavolat sanitku, která ho odveze do nemocnice, kde jim nejspíš bude dělat „kravál“, ale co, hlavně, že jsme se zbavili problému ve Štětí, co je nám do Roudnice, či jiného zdravotního zařízení. Poradíte pane The??? Jen pro úplnost, snažil jsem se na internetu zjistit jak jsou na tom obce, které mají tuto vyhlášku. Mám na mysli, pokuty + vymáhání (osoby na soc.dávkách), co dělají obce (policie) s lidmi, kteří se opětovně dopuštění přestupku podle vyhlášky, opilí lidé versus záchytka atd. Ale bohužel jsem nic takového nenašel. (asi jsem zatím špatně hledal) Zajímal mě konkrétní příklad. Ale abych se vrátil k mé úvaze.
Není náhodou problém někde na začátku? Někde na začátku, při vyplácení soc.dávek? (stát) A důsledek je ten, že tito lidé, pak utrácejí korunky, které jim měli sloužit jako pomoc v nouzi, za alkohol?
Tento způsob (vydávání vyhlášek) mi připadá, jako házení si horkého bramboru z instituce na instituci.
Máme konzumenty alkoholu na veřejnosti? Co s nimi? Vyhlášku nemáme, tak jí vytvořme. Máme vyhlášku, tak proč stále tito lidi popíjejí na ulici? Co dělá městská policie, nač si jí platíme, nač jí máme!? O státní policii tu nikdo nikdy nepsal, a proč? Protože Ti Vám na 99% opilce tahat z ulici nebudou, nebo jste je někdy před Michaelou viděl? Já ne a že tudy chodím dost často.(ale, třeba mají jinou důležitější práci, nechci se jich dotknout, ale kritika je tu vždy jen na městskou. Ale máme ve městě i státní policii, tak proto se tu o ní zmiňuji).
A kde zůstal ten horký brambor????? No u „měšťáků“ A ti, ať se starají, že??? A co mají dělat???? Poradíte pane The ???
Chtěl bych na konec podotknout, že mě taky vadí, že tito lidé mají smysl života úplně někde jinde. Že já (a ne jen já) chodím touto ulicí do Mondi, abych vydělal nějakou tu kačku a oni si v klidu a bezstarostně propíjejí naší solidaritu, to mi taky vadí!!! Ale snažím se na to koukat střízlivím zrakem a nekoukat na vyhlášku města, jako na spásnou věc a hlavně jen nekritizovat vedení města, či policie. Spíš naopak, po vydání vyhlášky, bude problém co pak, jak jsem již uvedl. To je hold druhá stránka demokracie.
Mějte se fajn.

Michaela
Nepřihlášený uživatel
   
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 11:25
Milá nebo Milý Vlasto, Pro Vaši informaci po těch prasatech uklízíme, nebojte se, stačí občas projít ulicí po zavíračce. Co se týče stížností, abyste si nemysleli, že my jsme s nima spolčený, tak bychom byli také rádi, kdybochom jsme se jich mohli zbavit. Jestli si tu někdo myslí, že z toho, že za půl dne vycucaj jednu láhev piva, jsme bůh ví jak za vodou, tak je hluboce na omylu. Co se týče jejich nevzhlednosti. Snažili jsme se dostat povolení, případně kdyby to šlo (nešlo) odkoupit část pozemku naproti Lahůdkám, abychom to zaplotili a Vy slušní lidé na ně nemuseli koukat, nebo tam aspoň nechali postavit na své náklady toalety. Neuspěli jsme. Abyste si dále nemysleli jaký perfektní vztahy máme s nima, tak několikrát když jsme odmítli prodat alkohol, tak nás fyzicky napadli, několikrát se snažili otrávit nám psa, nemluvě o ničení našeho majetku a permanentním výhrožováním. Ale jelikož my si je tam vodíme, tak si to zasloužíme, že???? Na druhou stranu nechci někoho ospravedlňovat, ale ne všichni jsou takový, jaký si myslíte. Poslední odpověď se týče hygieny. Již několikrát byla u nás během roka i mimo období, kdy normálně chodí a nikdy opakuji nikdy nikde neshledali žádný přestupek. To, že sociálové vypadají jako nuzáci, neznamená, že i my nejsme schopní mít pořádek v našich prostorách. Je jste srovnal/a s prasatama, buďte tak laskav/á a neházejte nás s nima do jednoho pytle. Nashledanou.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 12:30
Paní Michaelo.. vím, že jste to už s městem řešili.. je to škoda, s těmi wc, které nemůžete postavit.... jak jste o všem teď psala.. mě napadlo řešení. Neprodávat pivo. Stejně vycucají jen jedno za den.. hodně by to obchodu uškodilo? a mimochodem.. máte bezva chlebíčky, objednáváme si je u Vás na oslavy a jsou bezva. Škoda jen těch čuníků co se Vám tam slézají.. co tedy vyloučit z prodeje pivo? aspoň to zkuste? Vylučte z prodeje pivo, udělejte si větší reklamu po městě ohledně chlebíčků a hotových jídel a prodej bude lepší? (jen můj názor a návrh.... ). pěkný den

Michaela
Nepřihlášený uživatel
   
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 13:43
Dobrý den, ano souhlasím s Vámi, ale já jsem nepsala, že z prodeje lahvového piva nemáme výdělek. Jen jsem se snažila dementovat zprávy, že jsme si na těchto hůře přizpůsobitelných osobách postavili živnost. Chodí k nám mnoho lidí, kteří si berou pivo domů a ti jsou pro nás v tomto ohledu výděleční. Navíc, co jsem zapoměla zmínit, že skoro polovina těchto sociálních případů, kteří sedí či stojí před lahůdkami, jsou důchodci. Máme jim tedy sebrat důchody? Dále bych chtěla souhlasit s názory pana Pijana. Stále se tu osočuje Městská policie, která v tomto případě dělá až moc, ale za celou dobu jsem zde viděla projet Státní policii jen dvakrát. A co se týče zákazu popíjení alkoholu v této ulici. Tím se stejnak ten prazákladní problém nevyřeší. Oni se jen přesunou jinam. Tím, že se tu zakáže alkohol, je rozhodně nevytrestáte. Již teď jsem měla možnost vyslechnout jejich úvahy s cílem přemístit se na Nové náměstí, což mě upřímně přijde ještě horší. Tím, že se budou házet klacky pod nohy nám a svalovat vina na nás, vytrestáte akorát nás (což si možná někdo i přeje), kteří vstáváme ve čtyři a zavíráme v sedm a máme všeho plné zuby též. Ale bohužel je to práce, která nás živý. Dle mého názoru, problém tkví spíše v samotných pijácích a přístupu státu k nim. Uznejte sami, celý den nic nedělat,pít si pivečko a kecat s ostatníma opilcema. To je havaj, jen ať na nás dělaj ostatní. Komu by se to nelíbilo? Systém tohoto státu je tak nastaven, že umožňuje, aby se toto dělo. Až se to tam změní, možná pocítíme změnu i my. Přesto Vám děkuji za návrh a za Váš slušný názor a též Vám přeji hezký den.

Jiří Hykl
Mistr mezi pisateli
  Karma: 9  
Příspěvků: 443
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 13:52
Pro "The":
opět kritizujete aniž jste se zjevně s problematikou daného tématu seznámil. „Kvalita“ vyhlášky nemá v tomto případě s důvodem jejího pozastavení MVČR nic společného. V době, kdy naše město vyhlášku č. 6/2005, ve znění obecně závazné vyhlášky č. 10/2005 vydalo, stanovisko orgánu dozoru tj. MVČR, bylo k těmto vyhláškám v zásadě negativní. Ministerští právníci spatřovali protiprávnost v zákazu konzumace alkoholu a v jeho plošné aplikaci, která nebyla vázána na konání hromadných kulturních, sportovních nebo společenských akcí. Toto stanovisko se podařilo prolomit až v únoru letošního roku městu Ústí nad Labem. Názor Ústavního soudu vyplývající z odůvodnění přísl. nálezů, že "zákon umožňuje obcím omezit případný prodej a podávání alkoholu, nikoli však jeho konzumaci," ale zatím nadále trvá. Město Štětí nemůže vydat novou vyhlášku k této problematice, dokud tu původní neprojedná Ústavní soud (spis. zn. Pl ÚS 33/06) nebo jí zastupitelé sami nezruší.
Nelze tedy tvrdit, že by představitelé našeho města v tomto nečinili. Právě naopak, byli jedni z prvních průkopníků prosazování opatření k zabránění negativních vlivů konzumace alkoholu na veřejný pořádek.
Pro „pijan“:
vyhláška zakazující konzumaci alkoholu byť ve vymezených místech by současnému stavu napomohla. Jde totiž převážně o dvě místa a to před lahůdkami U Michaely a ubytovnou č. 7, která si opilci oblíbili pro jejich dostupnost a relativně příznivé ceny. V době platnosti vyhl. č. 6/2005 se opilci v inkriminovaných místech díky našemu působení téměř nevyskytovali. Strážník je totiž krom řešení přestupku v blokovém řízení spáchaného tímto zákazem také oprávněn podle ustanovení §15, Zák. č. 553/1991 Sb. zakázat vstup na určená místa, jestliže to vyžaduje účinné zabezpečení plnění úkolů obecní policie. Pokud by byla místa se zákazem konzumace alkoholu správně navržena, opilci by museli s každým zakoupeným pivem v těchto prodejnách odejít zkonzumovat ho mimo frekventovaná místa, např. k Labi pod most.
Aby se ale opilci před lahůdkami U Michaely přesto nezhrocovali (i bez konzumování alkoholu), musela by prodejna navíc zrušit konzumaci alkoholu přímo v prodejně, což by jistě přispělo ke zlepšení prostředí v prodejně a tím ke zvýšení prodeje lahůdek např. občanům, kteří zde díky přítomnosti opilců odmítají nakupovat.

pijan
Nepřihlášený uživatel
   
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 13:58
Dobrý den
Nejsem sice znalec hygienických norem, ale i laik musí vidět, že ve Vaší provozovně nemůže být vše v souladu s těmito normami. Dám jeden příklad za všechny. Ono trvale sedět v provozovně, tedy ve vaší prodejně a zde konzumovat alkoholické nápoje, bez patřičné osobní hygieny – mám namysli toalety a její nedílnou součástí, by měla být teplá, tak i studená voda. Nejde mi na mysl, proč by restaurační zařízení (které provozují obdobnou činnost, jako vy – to znamená otevřou alkoholický nápoj a „štamgasti“ si zde posadí a pijou a pijou - měly přísné hygienické normy splňovat a vy jako provozovna ne. To se mi fakt nechce věřit. Ale v dnešním světě je možný všechno, tak možná i toto. A pokud tam tito lidé sedí a pijí, kam asi pak chodí vyprazdňovat své močové měchýře, když ne k Vám na toaletu?? Ale jak píšete, to už není Vaše starost. Vy se ničeho špatného nedopouštíte a všechny kontroly máte v pořádku.
A paní diskutující přeji dobrou chuť .....
Mějte se fajn.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 14:53
Pijane.. vždyť se to tu řeší už kolikátý příspěvek.. na wc chodí ven. A co má dělat chuť chlebíčků s těmi pijany? víte co chodí ošklivých a nebo nemocných lidí například k Vám do obchodu? a dělá se Vám špatně z nich? tedy ne z nich, ale z toho jídla v tom obchodě? taky se mi tam ti lidé nelíbí a to docela dost.. a moc mi taky vadí, že na tyhle "vejpitky" vyděláváme. Jenže to my tady nevyřešíme.. A ten obchod u Michaely se to velmi snažil vyřešit... pamatujo, jak to před rokem dvěma řešili s panem Šimralem (a nejspíš i s dalšími)z radnice.. a ty chlebíčky s tím nemají co dělat. P.S. když už se Vám zvedá ten kufr... co třeba madla u nákupních vozíků? berete si rukavice? není Vám na zvracení? to, že tam před Michaelou propíjejí lidé svoje soc.dávky neznamená, že jsou tam hnusné chlebíčky.. Pijane.. ale no tak..

pijan
Nepřihlášený uživatel
   
Re:alkohol na ulici a MP - 22/04/2008 17:57
Dobrý den.
Já jsem se o chuti chlebíčků vůbec nevyjadřoval paní Diskutující, jen jsem Vám popřál dobrou chuť, to bylo vše. Problém, který jsem ve svém příspěvku popsal, jste úplně pominula (kromě močení venku – nepřímo jste potvrdila, že provozovna lahůdek je "nálevnou" - nebo spíše hospodou, pod rouškou lahůdek a dotyční chodí na WC ven, čímž to asi hygienické podmínky splňovat moc nebude) A to, že majitelé něco řešili s p.Šimralem, tak to mé osobě opravdu není známo, takové informace nemám. Vy jste si, ale vybrala chlebíčky, které jsem ve svém příspěvku vůbec nezmínil. A že v inkriminované provozovně sedí lidé a popíjejí alkohol (a moc vábně to tam taky nevypadá – vzduch vonící po alkoholu, tabáku atd.), to se mi při nákupu v jiné provozovně ve Štětí doufám nestane. Je taky pravdou, že mě tam nikdo nakupovat nenutí a je na každém, kam si zajde nakoupit (třeba ty chlebíčky) a jaké prostředí nákupu preferuje. Já mám asi jiné vnímání „nákupní“ kultury. Mohla by jste dělat v politice paní Diskutující. Lidé v této branži umí odvést debatu úplně někam jinam, než jaké bylo téma. Neberte to prosím jako jízlivou poznámku, nic proti Vám nemám.
Mějte se fajn

<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (08.10.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Inzerát neobsahuje fotoSháním pronájem
Práce a služby (01.08.2021)
Inzerát neobsahuje fotoPOLAR FT4 + hrudni pas
Vybavení ke sportu (14.07.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek