www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 11.9°C
Dnes je Pondělí, 23. květen 2022, svátek má Vladimír, zítra Jana
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
bohous
Nepřihlášený uživatel
   
. - 03/06/2007 10:48
nemám nic moc proti MP ale tohle mi hnulo žlučí:

http://www.steti.cz/content/view/184/141/ 1.foto

proč po tom pirátovy co se řítí více jak šedesátkou fak hustou zástavbou rovnou nestřílíte? třeba by ho kulky dohnali ještě před tou cedulí konec obce umítěné cca 400 metrů za posledním a jediným objektem na jeho straně vozovky ...
Celá sitauce na fotce vypadá tak nebezpečně... Jestli se tímto MP zabývá nad rámec svého pracovního úvazku, nechť raději prosím sedí doma.

Jiří Hykl
Oficiální autor
  Karma: 9  
Příspěvků: 443
Re:. - 03/06/2007 12:06
Děkujeme za radu „anonyme“, dokud jste nás neupozornil na špatný výklad ustanovení §2, písm. cc), Zák. č. 553/1991 Sb. (obec je zastavěné území, jehož začátek a konec je na pozemní komunikaci označen příslušnými dopravními značkami), domnívali jsme se, že úsek ve kterém platí ustanovení §18, odst. 4 téhož zákona (v obci smí jet řidič rychlostí nejvýše 50 km/h a jde-li o dálnici nebo silnici pro motorová vozidla, nejvýše 80 km/h), je zřejmý... Chcete po nás, abychom tolerovali Vaše „drobné“ rychlostní prohřešky. Kde má mít ale tato tolerance, ke které nejsme mimochodem oprávněni, přijatelné hranice ? Co se třeba na problém podívat z druhé strany a místo Vašich vtipných doporučení o střílení po řidičích se zamyslet nad následky nepřiměřené rychlosti a prostě tuto dodržovat tak, jak stanoví zákon ? Ostatně ve Vámi uvedeném případě řidič jedoucí v obci rychlostí 63 km/h z pohledu na fotografii, měl k dopravní značce konec obce sice už „jen“ 108 m, ale na levé straně (na fotografii bohužel není patrné) měl před sebou také výjezd z účelové komunikace. A zde jsme se dostali k dalšímu bodu Vašeho „doporučení“ a to měřit jen v husté zástavbě. Tak nevím, jestli je vzhledem k rychlosti více nebezpečný úsek s hustou zástavbou nebo vyústění účelové komunikace (taky názor). A abychom se nedostávali do vzájemných nekonečných sporů z důvodu různých názorů, je zde jasně hovořící závazný zákon, který doporučuji tolerovat zase já Vám.
Zde odkaz k zamyšlení nad tolerancí... http://www.novinky.cz/krimi/v-noci-zemrelo-na-silnicich-pet- lidi_116267_9n05l.html

bohous
Nepřihlášený uživatel
   
Re:. - 04/06/2007 19:33
Děkuji že chráníte řidiče měřením zezadu na výjezdu z obce před nezodpovědným místním obyvatelstvem (které si dle Vašich jinde uvedených příspěvků takovou represi paradoxně žádá), které často a hojně vjíždí z účelové komunikace do dráhy nic netušícím řidičům na silnici první třídy.

Věřím že jim po zastavení takové vysvětlení poskytujete a že ho určitě chápou. Že chápou že tato účelová komunikace je ta nejnebezpečnější široko daleko a že jejich jednání je krajně nebezpečné i když k jejich nehodě je zapotřebí hrubé chyby druhého. Jestli tomu tak je, nabízí se otázka proč v daném místě je povolené předjíždění a výjezd z účelové komunikace nemá přikázaný směr jízdy v pravo...
Věřte že úsek důvěrně znám a pravidelně projíždím. Někdy dokonce i méně než předpisovou rychlostí. Ale ne z důvodu nějakého měření, ale zejména když se v mém zorném poli objeví cokoli co mohu ohrozit. S rizikem toho že mi někdo sestřelí nečekaným vyjetím nepředstavitelnou rychlostí z jediné cesty. To bych totiž nikam nedojel.

K zamyšlení nad tolerancí a článku který uvádíte. Všechny nehody tam uvedené jsou mimo obec, v řádově vyšších rychlostech , v noci a bez dalších účastníků silničního provozu.
Tedy zcela bez možnosti je represivní formou ovlivnit.

Do dnešního dne jsem měl k MP Štětí určitý respekt. Dnes ráno mi bylo i nepříjemné co jsem vyvolal. Nyní již jsem vyléčen a utvrzen v názoru že úkol MP v dopravě má končit na přechodu a u parkování.

@
Nepřihlášený uživatel
   
Re:. - 19/06/2007 19:14
Obyvatelstvo v uvedené obci trochu znám, myslím že by pan Hykl ani nechtěl slyšet co si o MP myslí

Jiří Hykl
Oficiální autor
  Karma: 9  
Příspěvků: 443
Re:. - 20/06/2007 08:30
Já sice nevím, co si myslíte, že si obyvatelé Počeplic myslí, ale vím co mi uložila starostka města na základě oficiálních požadavků sdělených občany na schůzkách s představiteli města, které ve všech obcích nedávno proběhly. Obyvatelé Počeplic požadují více měření rychlosti a to i v nočních hodinách, kdy zde projíždějí vozidla podstatně rychleji než během dne (včetně velkého počtu kamionů). Dále požadují i instalaci stacionárního radaru. Obec je totiž rozdělena na dvě části dosti frekventovanou silnicí (č. 261) a přechod přes ní nelze z technických důvodů realizovat (stanovisko dopravního inženýra).

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:. - 20/06/2007 08:42
Bohouši.. "Počeplice a Štětí, silnice č. 261, společná akce s dopravní službou Policie ČR " toto je nad těmi fotkami.. napište nám jakpak jste se obul do policie ČR, ano? a nebo jen tady na MP? nevím jestli jen na ně, ale jestli ano tak proč? máte k tomu tady možnost že? počkejte.. já Vám se přetáhnu jeden můj názor od vedle.. je to nejen pro Pepka, ale i pro Vás.. ale nejen pro Vás dva!!!! takže: "Sakryš Pepku (teď to píšu Vám, jako reakci na Váš poslední příspěvek, ale vlastně je to myšleno globálněji.. více přispěvovatelům tady- však se jistě všichni poznáte.......), já si taky myslím, že už to snad stačilo.. zamyslete se nad sebou, ano? proč tak neuvěřitelně kritizujete? jaký vlastně máte život? veselý s rodinou a užíváte si jej a nebo denně vstáváte naštvanej s vědomím, že Vás nikdo nemá rád a vlastně celej svět je (k Vám) nespravedlivej a ty policajti zase chytali a NO A CO, že se stalo dalších 690 nehod (denně) nadzvedáváte mě ze židle už déle... a dneska... máte otázky totálního (mám chuť napsat trotla, ale jelikož jsem slušně vychován, vynechám toto slovo...) hlupce a nebo .. a nebo nevím.. strašlivě prudíte.. připomínáte mi jednoho pána.... proč Váám jako (snad?) slušnému člověku nevadí přestupky, ale nemyslím jen tak ledajaké.. copak nemáte děti? nebojíte se, že Vám jej srazí auto? od nějakého trotla, který nerespektuje předpisy a zákony? od nějakého namachrovaného mladíka.. třeba toho, který mě snad stovkou předjel přes protisměr, když já odbočoval u autobusáku do města a nebýt toho, že jsem se podruhé mrknul do zpětného zrcátka a sledoval jak rychle se blíží a čekal chcilku co dál.. on mě nepředjel ve svěm pruhu, který vede dál na Mělník, ale V PROTISMĚRNÉM PRUHU, KTERÝ VEDE OD MĚLNÍKA DO LTM...no úplně nesmyslně.. mohl mě minout ve svém pruhu.. no víte jaká to mohla být bouračka? jelikož jsem mířil do města, tak by to narval do mých řidičových dvěří.. div jsem se nepomodlil.. kéž by tam ti MPíci byli... fakt se nebojíte, že Vás srazí auto? nebo ženu, mámu, tátu, bráchu, jeho děti, jejich děti.. AŽ se tak stane, vzpomeňte si prosím na mě a na ty Vaše hloupé řeči tady, ano? a nemyslím tím jen Vás, myslím tím všechny ty, co tady tak moc kritizujou pokutování rychlé jízdy a nejen jízdy.. ano? pro Vás všechny by měli na auta lepit obrázky obětí nehod, něco podobného jako je v cizině na cigaretách(plíce, amputace atd..) zamyslete se nad sebou prosím.. VŠICHNI.... " když o tom tak přemýšlím, tak vlastně.. bych měl mlčet.. Vy kritzujete jeho, já vás... asi toho nechám.. dám Vám sem do dalšího vlákna jeden odkaz, je to jen pro silné nátury..

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:. - 20/06/2007 08:50
Ještě něco.. buďte rádi, že nebydlíme na Mělníku. Víte proč? tam totiž instalovali pevné radary na nechráněné přejezdy. A na nich se musí jezdit nejvíc 30, což si ale neuvědomíte, když přes ty koleje, které vedou do vždy zavřených vrat jakéhosi podniku a prostě tam vlak buď nikdy a nebo jednou za sto let nejede/jede. To je pak mazec. Kdžy Vás denně fotí, jak si v dobrém jedete 50 pře koleje( jedny koleje to nedovolujou, ale ty druhé u zimáku ano, to je slušný přejezd) buďme rádi, že to tu nemáme my... ne opravdu.. nebuďte takový naštvanci.. usmějte se a bude líp( a jezděte pomaleji)

@
Nepřihlášený uživatel
   
Re:. - 20/06/2007 09:04
Hlavně nezapomeňte nasměrovat ten radar na konec obce ke kaštanu
protože tamtudy podle vás asi všichni obyvatelé přecházejí silnici z horní do dolní části obce.U křižovatky a u aut. zastávky řítící se kamiony nikomu nevaděj, hlaně vám ne. Čili jsme opět u toho, měříte tam kde to nejvíc vynese a ne tam kde je to potřeba.

avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:. - 20/06/2007 09:41
nevyneslo by to víc u křižovatky a nebo té zastávky, jak to tam všichni švihaj, jak píšete? (neprotiřečíte si?? ) věřím, že tam ti místní chtějí pevný radar, jak je zmiňováno vedle..) jsem pro

Kontaktní adresa:
Město Štětí
Mírové náměstí 163
411 08 Štětí

Telefon: +420 416 859 315
E-mail: mesto@steti.cz

Datová schránka: fypbba8
Podatelna: epodatelna@steti.cz

Všechny kontakty MěÚ
Květen
VzděláváníPaměťová terapie: O...
23.05.2022 (16:00)
KulturaKoncert ZUŠ Štětí
24.05.2022 (17:00)
Kino ŠtětíCo jsme komu všichn...
24.05.2022 (18:00)
KulturaMájový promenádní k...
24.05.2022 (18:00)
Kino ŠtětíCo jsme komu všichn...
25.05.2022 (18:00)
Kino ŠtětíMick Fleetwood & Fr...
26.05.2022 (18:00)
Kino ŠtětíTop Gun: Maverick
27.05.2022 (17:30)
Kino ŠtětíTři tygři ve filmu:...
27.05.2022 (20:00)
SportFotbal - Fotbalový ...
28.05.2022 (10:15)
SportFotbal - MSK Trmice
28.05.2022 (13:00)

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotoČerpadlo GRUNDFOS
Práce a služby (12.05.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (30.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem garáže
Práce a služby (20.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoSháním pronájem
Byty (18.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím byt v OV
Byty (11.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotopronájem Garáže
Práce a služby (01.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoVýškové práce
Práce a služby (29.03.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem
Byty (28.03.2022)
Inzerát obsahuje fotoProdej bytu 2+1 71 m˛ Hoštka
Byty (04.03.2022)
Inzerát neobsahuje fotoProdej bytu 3+1, OV, Štětí
Byty (01.03.2022)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek