www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 12.4°C
Dnes je Čtvrtek, 28. září 2023, svátek má Václav, zítra Michal
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 174
Vzhled našeho města - 27/08/2020 21:10
Nebylo by možné, aby se Město zaměřilo na zlepšení vzhledu aslespoň středu našeho města ? Mám na mysli hlavně pěší zónu a Nové náměstí.
Vlastní plocha Nového náměstí je už celá "zelená" nebylo čistěno už hoodně dlouho. Když procházíte pod lavičkami na Novém náměstí, musíte (i při vzrůstu 160 cm) sklonit hlavu, protože spodní větve těch krásných líp Vám nedovolí projít - by bylo třeba uříznout ?
Bytové domy na pěší zóně a na Novém náměstí mají své majitele, v přízemí jsou obchody a služby. Vlastník nebo nájemník těchto prostor by měl přece o venkovní fasádu pečovat ? T.zn. - min. čistit stěny a stropy podloubí od nánosů hmyzu, pavučin atd ? To opravdu nikomu nevadí ? Sokl fasády v podloubí na pěší zóně (hlavně na straně, kde je spořitelna), je celý označkován - a to "nejen" psy ! Je škoda, že se v těchto místech neudělal při rekonstrukcích fasád jednotlivých domů do výše oken omyvatelný sokl, kde by nebyl takový problém s udržováním čistoty. Kdyby bylo letos FEDO, tak by možná na nějaké opravy a úpravy došlo (?) - vč. např. nového nátěru sloupů podloubí na pěší zóně i na Novém náměstí, které jsou také do výše až 1 m poničené ?
Ale to musíme čekat jen na FEDO, aby bylo naše město čisté a upravené ?
Hlavně děti jsou asi rády, že se v okénku Jivelu prodává točená zmrzlina - ale umýt dlažbu v podloubí by bylo nutné častěji - než se dosud provádí !!!
Je take škoda, že nefungují před Jivelem pítka - souvisí to pravděpodobně s nenapuštěnou fontánou (?) - ale přívod vody pro pítka samostatně - to přece také není takový problém ?
Na pěší zóně - v prostoru mezi bývalou poštou a obytnými domy (naproti knihovně) byla ještě nedávno houpačka, malé pískoviště a lavičky. Teď tam není nic - jen celou zadní stěnu oddělující tento prostor někdo "ošklivě počmáral. Nevím, jak Město uvažuje dál s využítím tohoto prostoru (stačilo by obezdít místo pro kontejnerová stání, která tam byla z pěší zóny - zcela správně - přemístěna a znovu osadit třeba 2 lavičky a nějakou houpačku nebo jiné vybavení pro děti? A tu zadní počmáranou stěnu - prostě znovu natřít - a natírat ji vždy, když bude takhle ošklivě počmáraná (!!!) - vždyť je to střed města.

Drtikoll
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 14
Re:Vzhled našeho města - 30/08/2020 12:18
Také se připojuji k tomu, aby naše město bylo lepšího vzhledu. Konkrétně třeba "nekontejnerové" stání pro popelnice v ul. Radouňské mezi domem č.p. 584 a hotelovým domem. Zde jsou dva věčně plné kontejnery umístěny přímo na chodníku ... Bylo by možné pro ně vytvořit vedle chodníku přístřešek např. z trubek, oplotit a na pletivo instalovat třeba zelenou "plotovou" síť, než okolo vyroste živý plot??? I některá ostatní kontejnerová stání by zasloužila revitalizaci ...

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 174
Re:Vzhled našeho města - 09/10/2020 11:16
Jsem moc ráda, že ŠKS se zabývají podněty ke zlepšení vzhledu našeho města. Na několika místech ve městě uřízli větve, překážející chůzi po chodnících pod stromy, dlažba v podloubí na pěší zóně byla také umyta a dnes myjí stropy a stěny v podloubí - opravdu to prokoukne.

Velký dík.

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotodětský batůžek modrý
Hračky a ostatní (19.09.2023)
Inzerát obsahuje fotovysílačky Alecto TOP stav vč. nových baterií
Hračky a ostatní (14.09.2023)
Inzerát obsahuje fotokopačky NIKE vel. 38 (žluté) nebo 36 (oranžové)
Vybavení ke sportu (05.08.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám dvojgaráž v ulici Školní, Štětí
Pozemky a ostatní (28.07.2023)
Inzerát obsahuje fotoboty SHAQ Analog vel. 41 NOVÉ
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (28.07.2023)
Inzerát neobsahuje fotoDigitalizace VHS
Práce a služby (27.07.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám rotoped
Vybavení ke sportu (07.06.2023)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek