www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 12.3°C
Dnes je Čtvrtek, 28. září 2023, svátek má Václav, zítra Michal
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 248
Re:Štětský most - 14/03/2017 22:58
Tak tam to má být vyřešené tím, že cyklisté budou mít vyhrazené místo po jedné straně mostu a chodci po druhé (blíže k městu). Dojezdová doba IZS se bude řešit asi přes Vetlou a Hoštku.

Zprovoznění trati od stanice Štětí se mi zdá nereálné kvůli velkému spádu. Navíc je ta trať neudržovaná, bůhví jestli vydrží plně naložený vlak.

Počítejte ještě s tím, že se má také rekonstruovat štětské nádraží kolem roku 2020 nebo také stavět nová pila, takže by se to ideálně spolu sešlo.

mar
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: -1  
Příspěvků: 364
Re:Štětský most - 15/03/2017 12:08
red napsal:
Ono celkově, pokud se uzavře celý most, to bude opravdu velká zábava Pokud si to vezmeme hezky po bodech, dává nám to hezkou řádku věcí k zamyšlení
- Jelikož se zavře vlečka, bude se muset znovu zprovoznit kolej ze Štětského nádraží
- Bude vtipné uzavřít most zrovna v době, kdy budou v papírně probíhat stavební práce
- Jak bude zajištěna dojezdová doba IZS z Roudnice
- Jak se dostanou do práce lidé, kteří každý den využívají nádraží v Hněvicích
- Jak se zajistí přístup z Labe arény na závodiště do Račič

A spousta spousta dalších věcí.... Jak se k této situaci staví vedení města? Vždyť myšlenka samotná je opravdu na hlavu postavená. Navíc, jak projekt rekonstrukce reflektuje potřebu zajistit bezpečný průchod chodců po mostě a zároveň i bezpečný průjezd cyklistů?

Kocourkov


Zprovoznění trati na nádraží Štětí nebude zase tak velký problém... A určitě vydrží plně naložený vlak... Stačí jí jen před provozem zkontrolovat ....

Nevím proč řešíte dojezdovou dobu IZS z Roudnice když určitě dojde k dohodě s Mělníkem aby byla dodržena dojezdová doba.... I v současné době pokud přijede sanita z Roudnice nemáte jistotu kam vás odvezou....

A ohledně cestování z/do Hněvic na nádraží už také zaznělo info,že by měl být přívoz.
A pokud nebude tak existuje řešení v náhradě použití jiného spoje nebo kombinací spojů.
Z/Do Roudnice přes Hoštku
Z/Do Prahy použitím autobusu PID 369
Z/Do Kralup autobusem na/z Mělník(a) a autobusem/vlakem ze/do Štětí.

mar
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: -1  
Příspěvků: 364
Re:Štětský most - 15/03/2017 12:43


red
Pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 59
Re:Štětský most - 15/03/2017 16:58
Pokud jde o vlečku, neříkám že je to neřešitelné, jen to bude velmi zajímavé. Z nějakého důvodu ten most stavěli, takže vršek nebude optimální varianta, i když nouzově asi v pořádku maximálně vzroste už tak vysoký počet kamionů.

Dojezdovou dobu řeším třeba i proto, že pokud vím, tak hlavní požární jednotka pro papírnu je v právě v Roudnici a ne ve Štětí, takže by pro naše hasiče byly super peníze navíc ale nevím tuto informaci na 100%

Informaci o přívozu pokládám stále za velice špatně mířený vtípek a ne reálné řešení problému jak to bude v fungováním v noci, za špatného počasí, atd. ?
A vím, že je situace nějak řešitelná. Jenom si myslím, že to velké spoustě lidí zkomplikuje život, přitom by se určitě nějaké řešení při iniciativě vymyslet dalo

A sejít by se opravdu mohlo všechno dohromady, když už, tak pořádně

Jinak já osobně pokládám stále za nejlepší řešení stavbu nové lávky pro cyklo a pěší, ideálně vysuté aby se na Labi nebudovali další překážky. Kdysi se tu mluvilo o lávce z labe arény do Hněvic. V čem je problém postavit to samé o pár-set metrů blíže městu, aby se to dalo využívat jak pro labe arénu, tak na dopravu na nádraží v Hněvicích i napojení cyklostezky. Stávající most se pak může s klidem zavřít a důkladně zrekonstruovat.

naur
Pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 60
Re:Štětský most - 16/03/2017 09:14
http://www.podripsko.severoceskydenik.cz/aktuality/kraj-ma-v-planu- steti-naprimo-napojit-na-d8-na-obchvat-roudnice-chybi-penize.html

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Štětský most - 17/03/2017 11:21
red napsal:
Pokud jde o vlečku, neříkám že je to neřešitelné, jen to bude velmi zajímavé. Z nějakého důvodu ten most stavěli, takže vršek nebude optimální varianta, i když nouzově asi v pořádku maximálně vzroste už tak vysoký počet kamionů.Co třeba kvůli tomu, aby napojili papírnu na hlavní koridor, který vede přes Hněvice? kde je víc oken a víc možností připojení? kdežto trať vedoucí přes štětí tolik možností nemá ?

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 773
Re:Štětský most - 18/03/2017 06:45
Sleduji, že se tady opět rozjela diskuze okolo našeho mostu.
Jedna informace mi nejde na rozum. Připojení Štětí přímo na D8. A kudy, když né přes Roudnici ?
Nejbližší sjezd je u Roudnice. Nedovedu si představit, že by to bylo jinde, třeba u Nové Vsi .

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 248
Re:Štětský most - 19/03/2017 10:59
Je to dle mě naprostá blbost, jen agitační tahák na lidi. Bohužel se zase blíží nějaké volby, tak se musí oblbovat a tahat lidi za nos a hlavně SLIBOVAT nemožné. Nikdo o ničem takovém neví, jen politici na krajské úrovni se sešli někde v hospodě.

Vždyť nejsou ani schopný nechat opravit děravé silnice tady okolo nebo osvětlit starý most.
Touž tu rovnou můžu slibovat nový a rovnou i dálniční most i já a rovnou s novou dálnicí až do Prahy.

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 773
Re:Štětský most - 19/03/2017 17:52
Michal napsal:
Je to dle mě naprostá blbost, jen agitační tahák na lidi. Bohužel se zase blíží nějaké volby, tak se musí oblbovat a tahat lidi za nos a hlavně SLIBOVAT nemožné. Nikdo o ničem takovém neví, jen politici na krajské úrovni se sešli někde v hospodě.

Vždyť nejsou ani schopný nechat opravit děravé silnice tady okolo nebo osvětlit starý most.
Touž tu rovnou můžu slibovat nový a rovnou i dálniční most i já a rovnou s novou dálnicí až do Prahy.
plně souhlasím

avatar: Miroslav Andrt Miroslav Andrt
Mistr mezi pisateli
  Karma: 2  
Příspěvků: 428
Re:Štětský most - 21/04/2017 14:09
Dobrý den,

dovoluji si jen upřesnit, že pokud se hovoří o "dálničním přivaděči" případně silničním napojení Štětí a štětské průmyslové zóny na dálnici D8, pak se skutečně jedná o lepší propojení přes Roudnici nad Labem.

Alternativou by mohlo být propojení přes Mělník, ale do doby vyřešení dopravní situace Liběchova je to nerealistické.

Snahou Města Štětí je jednak povýšit silnici mezi Štětím a Roudnicí z III. řádu na II. řád, tj. bude-li to silnice II. třídy, platí pro ni i kratší lhůty z hlediska rychlosti zajištění zimní údržby apod.

Logiku to celé má v tom, že jakmile se dostaví část roudnického obchvatu, která je de facto připravena, pak je ještě problémové místo průjezd Předonínem (řeší se jeho obchvat) a podjezd pod železniční tratí u Račic, kde územní plán počítá s přemostěním železniční tratě.

No a v konečném důsledku je i rekonstrukce štětského mostu. Pokud se tyto čtyři investiční akce podaří prosadit a zrealizovat, významně se zkvalitní a zrychlí dopravní propojení na dálnici D8 nejen pro nákladní ale i osobní automobilovou dopravu!

Čili není to ani blbost ani agitační tahák, ale poměrně reálný projekt sestávající z několika investičních akcí.

mar
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: -1  
Příspěvků: 364
Re:Štětský most - 27/04/2017 11:25
http://www.kr-ustecky.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=450018&id=1710499&n=silnicni-obchvat-roudnice-nad-labem-a-litomerice

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 773
Re:Štětský most - 04/05/2017 07:40
Tak snad se už dočkáme .

mar
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: -1  
Příspěvků: 364
Re:Štětský most - 18/05/2017 09:28
http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/foto-most-ve-steti-je-v- bidnem-stavu-oprava-zacne-ale-az-za-dva-roky-20170518.html

red
Pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 59
Re:Štětský most - 22/05/2017 18:52
Tak, a jsme opět tam kde jsme byli ... za dva roky... nebo taky možná za pět, že jo ... prostě to necháme spadnout a bude .
Mimochodem, toto myslíte vážně ?! "„Vedle dlouhé objízdné trasy přes mosty v Roudnici nad Labem nebo v Mělníku je jediným řešením obnovení přívozu. Ani v tomto případě nemůžeme otálet a pustit se společně do jeho zavedení, což neznamená jen získání provozovatele, ale i zajištění přístavů a příjezdových cest s možností parkování aut," zdůraznil Tomáš Ryšánek, starosta města Štětí.".
Mě prostě přijde, že si z lidí dělá radnice jednoduše pitomce, vždyť tohle prostě není možné. Můžete mi vysvětlit náklady na takové řešení, fungování tohoto řešení za špatného počasí atd. atd. ?!!
Nebylo by konečně jednodušší, udělat tu pitomou lávku pro pěší přes labe v kombinaci s cyklostezkou ? To je dlouhobé řešení tohoto problému, které ke všemu může být i levnější (v Lovosicích to zvládnou taky ). Lávka někde na úrovni husova/mírového náměstí by dle mého byla nejlepší řešení.

A do té doby, opět se budu opakovat... můžete dát prosím před ten pitomý most 30km/h za deště ?!

P.S. šup šup, čekám na dalších tisíc důvodů, proč to nejde

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 248
Re:Štětský most - 23/05/2017 10:09
Tak to je opravdu neskutečné. Celou dobu se tvrdí, že se začne v roce 2018 a už se to zase posunulo. Takže prostě počkáme 100 let až přijde další velká voda a snad ten most veme sebou, aby se něco začalo dít.

To samé doba rekonstrukce, neprve se tvrdilo 10 měsíců, pak rok a teď už dokonce 2 roky. No tak to už jděte někam...

Přívoz ani nekomentuju. Celou dobu vám tu píšem, že to bude technicky náročnější nebo vyloženě neproveditelné kvůli flexibilitě spoje na nádraží. A vy jste to zjistili až teď? No tak to jste machři!

Nechte postavit lávku z města přímo na nádraží a je po problému. V Litoměřicích taky byla lávka, když se opravoval celý most a to je tam prosim pěkně ještě do toho prudili památkáři. Nebo se prostě budou hledat ty složitější a horší řešení?

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotodětský batůžek modrý
Hračky a ostatní (19.09.2023)
Inzerát obsahuje fotovysílačky Alecto TOP stav vč. nových baterií
Hračky a ostatní (14.09.2023)
Inzerát obsahuje fotokopačky NIKE vel. 38 (žluté) nebo 36 (oranžové)
Vybavení ke sportu (05.08.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám dvojgaráž v ulici Školní, Štětí
Pozemky a ostatní (28.07.2023)
Inzerát obsahuje fotoboty SHAQ Analog vel. 41 NOVÉ
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (28.07.2023)
Inzerát neobsahuje fotoDigitalizace VHS
Práce a služby (27.07.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám rotoped
Vybavení ke sportu (07.06.2023)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek