www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 26.5°C
Dnes je Úterý, 30. květen 2023, svátek má Ferdinand, zítra Kamila
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Datavá schránka [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Pepik
Pokročilý pisatel
  Karma: 1  
Příspěvků: 68
Re:Štětský most - 27/01/2019 09:35
No, pisateli UNOWNE za prvé: netuším proč si myslíte že to píši ze Sicílile. No a za druhé: je naprosto jedno jaka je hloubka vody, ta technologie zůstává stejná.

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Štětský most - 29/01/2019 00:29
Ne, opravdu si nemyslím, že to píšeš ze Sicílie.
Dobře, technologie pilířů může být stejná. Na délce nic nezmenis.

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 247
Re:Štětský most - 01/02/2019 00:05
Jen tak pro zajímavost, Labe je v Roudnici i v Litoměřicích (od břehu ke břehu) širší než ve Štětí a při rekonstrukci Tyršova mostu lávku udělat šlo

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 174
Re:Štětský most - 01/02/2019 12:00
To je zajímavé, ve škole nám vźdy tvrdili, že nejširší Labe je ve Štětí - a já se s tím všude chlubím.
Ale to, že se neřešila lávka na dobu rekonstrukce mostu, je veliká škoda... přívoz - zažila jsem ho v dětství - když se zvedlo Labe, nejezdil.
A nebezpečí, že nevyužíváním spojů příjde Štětí o zastávku rychlíků - to by byla pro všechny štěťáky hrozná - a asi nevratná - škoda...
To se zadařilo za Štětí ll, díky Ing Štěpanovskému - pracoval v Praze - jako správní drážní orgán a povoloval při výstavbě Štětí II železniční stavby včetně mostu - bydlel v Ústí - z Ústí jezdil do Štětí - Hněvic a ze Štětí na úřad do Prahy - tak to pomohl vyřešit - a od té doby tu zastavují rychlíky.....

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 247
Re:Štětský most - 02/02/2019 11:31
Před deregulací Labe ve Štětí bylo o dost širší, ale díky "výstavbě" ostrova je Labe užší. Stačí si vzít pravítko na mapy.cz a přeměřit, jak to s tou šířkou řeky u mostů je. Mimo mostní konstrukci směrem na Mělník je opravdu Labe ve Štětí nejširší, kde se mimochodem taky plánovala lávka od Labe Arény, dodnes jen sen p. Kurfirsta a plánovačů z Prahy.

Kdyby město bylo co k čemu, už dávno zvalchovala papírny a ČD, aby zrekonstruovali a propojili trať mezi Hněvicemi a Štětím. Na mostu za 200 mega se dohodnou 3 strany, na trati ne...to mi neřikejte. Pak by návaznost rychlíků byla jasná. A to poslední je tvrdit, že to nejde. U chemičky v Lovosicích taky staví vlak.

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 770
Re:Štětský most - 05/02/2019 20:25
Michale,

je to sice z jiného soudku, ale v Lovosicích se kříží tratě - směr Česká Lípa a Třebenice. Takže tam to zastavování rychlíků má velkýá význam.

Také se trochu bojím, že nám to tady zruší.
Snad je i jiné kritérium, třeba počet obyvatel. Snad ...

V plánem rozvoje kraje je uvedeno, že stanice Hněvice je důležitá přestupní stanice na autobusy.

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 770
Re:Štětský most - 09/02/2019 14:45
Toto jsem dneska našel na netu:

https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/rekonstrukce-mostu-pres- labe-poradne-zkomplikuje-dopravu-u-steti-20190209.html

Další informace.

Zejména na tom konci ...

...Kvůli rekonstrukci mostu bude také do října zcela uzavřen příjezd k zahrádkám od kynologického cvičiště a dále přes vlečku u zadní vrátnice Mondi. „Průchod bude možný s velkou opatrností pouze pro pěší a cyklisty,“ upozornil Andrt. Vzhledem k provozu náhradní vlečky do areálu papíren lze také až do října předpokládat delší čekací doby u závor na železničním přejezdu ve směru na Radouň a Snědovice. „Alternativní mimoúrovňové křížení je možno automobilem objet přes Hoštku a Velešice nebo přes Chudolazy a Liběchov,“ nastínil místostarosta.

Pozitivní je, že obslužné komunikace na štětském i hněvickém nábřeží pod mostem by měly zůstat průjezdné po celou dobu jeho rekonstrukce.

mar
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: -1  
Příspěvků: 363
Re:Štětský most - 11/02/2019 11:06
Tato informace je i na stránkách města. Odkud byla převzata.Občas je dobré číst až do konce.

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 770
Re:Štětský most - 15/02/2019 18:38
mar napsal:
Tato informace je i na stránkách města. Odkud byla převzata.Občas je dobré číst až do konce.

Tomu se nebráním, bohužel pokud se to objeví na našich stránkách města a nemá to nějakou upoutávku, tak mě bohužel chytla upoutávka na jiném webu.

Pro mě je důležité, že se vůbec tato informace někde uvedla. A i kdyby se tady objevila několikrát, tak je to lepší než aby zapadla v zapomnění a pak by se někdo mohl divit.

Jinak se polepším ve čtení článků .

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 770
Re:Štětský most - 11/05/2019 12:25
... tak jsem se projel pod mostem ... a jestli ta opravená díra (rozhodně neplánovaná situace při demolici mostu) je obrazem toho, jak bude provedena oprava celého mostu, tak to teda bude mazec.
Já vím, ta silnice nepatří městu Štětí, ale předpokládám, že pokud fourací firma, i byť nechtěně, poničila povrch silnice a bylo nutné porovést opravu DÍRY, tak tam udělala dokonalý opak.
To opravdu nešlo opravit tu díru lépe, i když je to, jak předpokládám, provizorně ?

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 770
Re:Štětský most - 26/01/2020 14:26
Možná se to bude hodit pro budoucnost, až se bude psát nová historie štětského mostu ...


https://www.roudnicenl.cz/samosprava/aktuality/3314-roudnicky-most- zustane-pruchozi-i-v-prubehu-rekonstrukce.html?fbclid=IwAR26Fr0x-Nj-U- S1WFbFXnpC_pXkr-WSiPKEoB2cJ1HD6nYuo1id3Lq5OTk

... a proč to ?

Jak už jsem uvedl někdy v minulosti, projektant opraveného štětského mostu v našem připadě neuvažoval o fyzické zábraně mezi vozovkou a chodci.

Na roudnickém mostu se to asi uskuteční, můžou si gratulovat. I snaha se cení.

" ... Krajský úřad v této věci přislíbil opětovné prověření možnosti vybudování oddělení chodců od vozovky. A to takovým způsobem, aby zvolená konstrukce zmenšovala průchozí šířku rekonstrukcí upravených chodníků co možná nejméně. ..."

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 247
Re:Štětský most - 22/02/2020 23:02
Co na tom, ono se slibovalo i oddělení cyklistů od chodců, ale pochybuju že se to splní. Stejně jako procházka po mostě během deště bez "poskvrny".

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Štětský most - 25/02/2020 09:20
Michal napsal:
Co na tom, ono se slibovalo i oddělení cyklistů od chodců, ale pochybuju že se to splní. Stejně jako procházka po mostě během deště bez "poskvrny".

Oddělené to bude cyklisti na jedné straně mostu a chodci na druhé - štětské...

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 247
Re:Štětský most - 27/02/2020 17:51
Unown napsal:
Oddělené to bude cyklisti na jedné straně mostu a chodci na druhé - štětské...

Původně to tak mělo být, jenže pak zazněla informace na facebooku od p. Andrta, že tuhle možnost ještě budou projednávat s krajem. Takže film na pokračování s překvapením. Druhá věc je, jakým způsobem donutí někdo cyklisty dodržovat pro ně delší trasu.

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 770
Re:Štětský most - 03/03/2020 08:47


dobrá připomínka

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Kontaktní adresa:
Město Štětí
Mírové náměstí 163
411 08 Štětí

Telefon: +420 416 859 315
E-mail: mesto@steti.cz

Datová schránka: fypbba8
Podatelna: epodatelna@steti.cz

Všechny kontakty MěÚ
Květen
Kino ŠtětíMuž, který stál v c...
30.05.2023 (18:00)
Kino ŠtětíMuž, který stál v c...
31.05.2023 (18:00)
červen
KulturaVýstava: Kámasútra
01.06.2023 (08:00)
KulturaVýstava: Kouzlo pří...
01.06.2023 (09:00)
KulturaDětský den
01.06.2023 (15:00)
Kino ŠtětíSuper Mario Bros. v...
01.06.2023 (18:00)
Kino ŠtětíSpider-Man: Napříč ...
02.06.2023 (17:30)
Kino ŠtětíMuž, který stál v c...
02.06.2023 (20:00)
SportFotbal - FK Admira ...
03.06.2023 (10:15)
KulturaDen dětí
03.06.2023 (14:00)

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotoKrabice oblečení na holčičku cca 0,5-1rok (jarní+letní)
Dětské oblečení a obuv (24.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoIKEA patrová postel Swärta 2x
Nábytek (23.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (21.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám vestu SAM73
Dětské oblečení a obuv (21.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám sportovní boty SUPRA
Dětské oblečení a obuv (21.05.2023)
Inzerát obsahuje fotoProdám sálovou obuv NIKE
Dětské oblečení a obuv (21.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoPoptávka pronájmu zahrady ve Štětí či blízkém okolí
Zahrada (09.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoPánské kraťasy
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (04.05.2023)
Inzerát neobsahuje fotoKola ŠKODA FABIA 2
Auto (28.04.2023)
Inzerát obsahuje fotostavebnice MECCANO Truck 4x4 10v1
Hračky a ostatní (20.04.2023)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek