www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 17.9°C
Dnes je Sobota, 21. květen 2022, svátek má Monika, zítra Emil
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 172
Re:zápach - 08/08/2014 12:26
... no pravdu bude mít asi lookers - třeba mají POŘÁD dovolenou...
Ale spíš si myslím, že to je právě taktika "být v klídku - ono to vyšumí " - a že to někdy v červenci zapáchalo ???? na to se už zpětně nepřijde...
Tak si přejme hodně krásných a
nezapáchajících dní.

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 172
Re:zápach - 22/11/2014 17:39
Záměrně jsem pro připomenutí dohledala předchozí debatu na téma zápachu z MONDI (a nejen večerního).
Zde se o informacích ohledně zápachu již diskutovalo. Jde jednak o informování občanů, ale také o to, že pokud nebudou informace o pachových událostech sdělovány, tak "se vlastně nic neděje", nic se nemusí řešit....
A v té diskuzi se také dočtete, že MONDI přislíbilo, že informovanost občanů zlepší.
A projděte si "pachové události" na webu - zjistíte kolikrát to zapáchalo ?!?!

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 172
Re:zápach - 07/12/2014 09:49
Od včerejška opět máme velký zápach - a v pachových událostech samozřejmě opět nic nenajdeme ani příčinu zápachu, ani předpoklad, kdy bude zápach odstraněn. Je to nejspíše tím, že je víkend (??) MONDI by ale mělo události zveřejňovat i o víkendu a o svátcích, při kontinuálním provozu přece musí být i někoho, kdo bude předávat potřebné informace občanům města.
Je to i o tom, že když to bude v pondělí v pořádku - proč by zveřeňovali, že ? A když se dělá zpětně kontrola, kolikrát to zapáchalo - tak zjistíte, že skoro nikdy - jestli o toto MONDI nejde ???
A aby si každý volal na dispečink ? To přece opravdu není řešení.
Informace o ovzduší by měly být sledovatelné a všem občanům průběžně zprostředkovávané - nejen zde na webu, ale nejlepší by bylo zveřeňování přes IS - SMS, který hodně využívají právě i starší občané kvůli informvacím o lékařských službách. A domnívá m se, že stav ovzduší k zásadním informacím pro občany určitě patří.

František Zwettler
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 25
Re:zápach - 11/12/2014 09:47
Dobrý den,
problematika zápachu je se spol. Mondi Štětí a.s. řešena dle možností a pravomocí zdejšího městského úřadu, které jsou bohužel velmi omezené, resp. dle zákona o ovzduší téměř žádné. Zdejší úřad často žádá a urguje zástupce spol. Mondi, aby včas dávali informace o pachových událostech. Dne 3.12.2014 byla Radou města Štětí ustanovena nová komise, která bude mít mimo jiné za úkol zápachovou problematiku řešit.


Bc. František Zwettler
vedoucí odboru stavebního, životního prostředí a dopravy
Ing. František Zwettler
Odbor stavební, životního prostředí a dopravy
Městského úřadu Štětí
tel.: 416859314
e-mail: frantisek.zwettler@steti.cz

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 172
Re:zápach - 25/01/2015 12:15
V Mondi se při noční směně vznikla porucha na regeneračním kotli - jak jsme se (a dobře za to) dozvěděli dnes zde na stránkách města v pachových událostech. Je ale pravda, že zápach je zase už několik dní, i když dnes to tedy je ..... Protože je zápach dosud velký, tak jsem se chtěla podívat na hodnoty měření - ale hodnoty nejsou přístupné nejen za dnešek (to jsou tak vysoké ??), ale ani za 24., a 23. 1. ??? To je zrovna porouchané i měření ??
A ještě jen k poslednímu příspěvku vedoucího odboru stavebního, ŽP a dopravy - Město samořzejmě má pravomoce velmi omezené - ale občan nemá vůbec žádné (volání na zelenou linku opravdu nepomůže) - ale komise ŽP a dopravy (jejímž členem je zástupce MONDI) by měla u MONDI prosadit, aby informace o pachových událostech byly všem občanům předávány pravdivě, včas a operativně - pomůže zahrnutí do informací, poskytovaných do mobilních telefonů.
Pokud jsou pachové události - informují se určitě školky, aby nechodili s dětmi na procházku a školy - aby třeba necvičili s dětmi venku ???? To je snad samozřejmost ?


kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 172
Re:zápach - 26/01/2015 10:40
Měření není stále funkční? To by Mondi mělo takė občanům vysvětlit....

mar
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: -1  
Příspěvků: 360
Re:zápach - 19/03/2015 00:29


mar
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: -1  
Příspěvků: 360
Re:zápach - 19/03/2015 00:36
Asi nebude moc normální to co se děje v poslední době... a to zápach z fabriky několikrát za den. Včera dopoledne a aby toho nebylo málo tak ještě večer...

A k tomu měření ... má vůbec nějaké měření cenu??? Stejně jsou ty výsledky zkreslené a možná dokonce i zfalšované...A pokud je zápach moc velký tak se pro jistotu raději ani neměří.... Stačí se podívat na hodnoty a hned je vidět ,že něco není v pořádku v čase okolo 7:30 byl zápach cítit až v Ostrovní přesto měřící stanice u knihovny nic nezaznamenala.... a to samé zhruba v čase 23:30

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 172
Re:zápach - 19/03/2015 13:05
Zápach je skutečně v poslední době téměř "pořád". Když sledujete hodnoty měření, tak v době, kdy jsou hodnoty mejvyšší - se nakonec objeví 0 a pak to naskočí zase až po určité době (několik hodin ?) - kdy jsou hodnoty už nižší ?!? Jinak si snad nelze tyto "obvyklosti" vyložit A že by nám někdo vůbec zdůvodnil, "co se děje" ? Volání za zelenou linku ??? Kdo si to vyzkoušel, ví, že to není opravdu řešení. A záznamy "zde v pachových událostech" - to také vůbec nefunguje. Proto jsem otevřela záměrně nové vlákno - dotaz na komisi dopravy a ŽP, která zasedala v lednu, tam se probelmatika ŽP vůbec neprojednávala !!!! - a další zápis tam zatím není. A přitom v této komisi jsou pracovníci MONDI, kteří by se mohli zasadit o naši lepší informovanost A je opravdu otázka, zda - v případě velkého zápachu jsou informovány školky, aby nechodily s dětičkami ven ?

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 172
Re:zápach - 23/03/2015 10:44
Jak je vůbec možné, že na zápach (smrádek ?) z MONDI nikdo nereaguje ? Dnes je to asi od 8 hod v pohodě. Ale celý týden - např. včera odpodledne - no to bylo opravdu hrozné.... A teď - ano, toto je web města, nikoliv MONDI, ale jedině Město může a zase asi jen prostřednictvím komise dopravy a ŽP žádat MONDi o vysvětlení a nápravu stávajícího stavu. Jsem hodně venku, chodím venčit svého pejska - přeběhneme to - ale co děti a staří občané ?

<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotoČerpadlo GRUNDFOS
Práce a služby (12.05.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (30.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem garáže
Práce a služby (20.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoSháním pronájem
Byty (18.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím byt v OV
Byty (11.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotopronájem Garáže
Práce a služby (01.04.2022)
Inzerát neobsahuje fotoVýškové práce
Práce a služby (29.03.2022)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem
Byty (28.03.2022)
Inzerát obsahuje fotoProdej bytu 2+1 71 m˛ Hoštka
Byty (04.03.2022)
Inzerát neobsahuje fotoProdej bytu 3+1, OV, Štětí
Byty (01.03.2022)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek