www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 3.5°C
Dnes je Úterý, 30. listopad 2021, svátek má Ondřej, zítra Iva
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
avatar: Tomáš Beneš Tomáš Beneš
Pokročilý pisatel
  Karma: -35  
Příspěvků: 94
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 01:22
Odpovím všem velmi jednoznačně.

1. Žádnou školu jsem nikdy od města nekupoval.
2. Místostarosta Andrt lže, pomlouvá a vymýšlí si.
3. Školu na Brocně město kdysi prodalo velmi levně (údajně 1 Kč) svému někdejšímu zastupiteli.
4. Dále škola byla prodána jiným osobám.
5. Od těchto osob jsme objekt koupili my, v značně dezolátním stavu. Objekt jsme kupovali za obvyklou cenu několika set tisíc Kč a následně byl dalším nemalým nákladem zabezpečen proti dalšímu chátrání.
6. Objekt jsme koupili především proto, abychom zamezili dalšímu nastěhování nepřizpůsobivých občanů a devastaci objektu, jakožto i objektů okolních. Domnívám se, že již tímto naším nemalým výdajem jsme pro Brocno udělali celkem dost.
7. Myslím že jsem již sdělil až dost z našich čistě soukromých věcí, po kterých nikomu nic není.
Rád bych upozornil všechny diskutující, že není fér obracet diskusi tímto směrem. Jde jen o snahu dehonestovat za každou cenu jiného diskutujícího, a to hrubým, bolševickým atakem jeho osobních práv. Účastníkem tohoto honu na čarodějnice a především jeho iniciátorem je místostarosta Andrt, který zneužil své funkce k naprosto lživé pomluvě občana města, kterého jen zajímalo hospodaření města.

Vyzývám proto pana místostarostu Andrta, aby zde svá tvrzení doložil. Především tvrzení, že jsem od obce koupil školu za velmi výhodnou cenu a že jsem při tom něco sliboval.

Také bych rád upozornil, že všechny příspěvky ostatních diskutujících, které "potvrzují slova místostarosty Andrta ve výše uvedené věci jsou rovněž lživé. Alespoň se v plné nahotě ukázalo, jak "věrohodnými" diskutujícími opravdu jsou.

Závěrem podotýkám, že svá tvrzení výše mohu doložit, veškeré smlouvy můžete najít v katastru.

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 02:34
Pane Beneši,
já myslím, že by jste ve svém vlastním zájmu měl být už raději zticha. Abych pravdu řekl, mě osobně čím dál víc, každým příspěvkem, přijdete víc a víc k smíchu.

Vy šťourat do všech můžete, vy můžete vyhrožovat TO? Ale když někdo šťourne do Vás, nebo nadhodí něco, co vám není po nosánku, tak je najednou ten největší lhář a všechno možné ostatní?

Sám jste stále nezodpověděl na otázku, kde jste se ukrýval celé 4 roky a že od vás nebyl jediný příspěvek do tohoto fóra. A že hledáte špínu zrovna, když jsou za dveřmi volby.

Přijdete mi jako člověk, kterému se něco nepovedlo a nebo nebylo po jeho, a tak prostě budu kopat všude kolem sebe a napadat všechny ostatní, aby se na mě zapomělo.

Ale pamatujte, takhle preferenční hlasy nezískáte. Spíš víc lidí vaše jméno přeškrtá

martin.man
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 26
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 02:36
K té Vaší jednoznačnosti pane Beneši, možná jste nic nesliboval, kdo ví? Z hlediska společenské prospěšnosti prodeje majetku města to velký přínos nemělo, tady lze s panem Andrtem souhlasit.
Zabezpečujete přece svůj vlastní majetek. Tohle může prohlásit za čin ve veřejném zájmu každý, kdo si něco koupí. Primární otázkou je vhodnost prodeje veřejného majetku v tomto případě. Tahle stránka věci Vás ovšem zřejmě nijak neoslovuje, tohle Vám nevadí, případný převod majetku ke konkrétnímu veřejně prospěšnému účelu ovšem ano. (Předpokládám tedy, že areál bude sloužit k veřejnému prospěchu).
Aspirujete na veřejnou funkci. Nad motivy a jednáním podnikatelů ve veřejných funkcích, či ucházejícím se o ně, se lidé u nás v poslední době nějak častěji zamýšlejí. Také jste si všiml? Je to nehorázná drzost, že ano.
Po Vašich nepodložených náznacích nekalého jednání ze strany samosprávy jste asi ten poslední kdo by měl posuzovat co je fér a nefér.
Obviňujete pana Andrta ze "zneužití funkce", poslyšte tohle je snad trestný čin, nebo ne?
Obviňujete i oponentní diskutující, opatřujete je nálepkami bolševiků, dehonestujících, inkvizitorů...Tohle myslíte vážně? Nebo je celé tohle Vaše předvolební klání jenom nějaká recese? Děláte si z nás všech legraci?

Dibon
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 5  
Příspěvků: 38
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 03:32
Vite pna Benesi, pan Andrt je v tomto meste, jak spravne pisete, mistostarosta. Byvavalo hezkym zvykem se k lidem, kteri zastavaji takovyto urad, chovat slusne. A me by se libilo, kdybychom se tohoto zvyku nezbavovali - dokonce ani pred volbami.

A nezlobte se, ale jak tak ctu vodopad vasich prispevku, tak Vase slovni obraty "lze, pomlouva a vymysli si" sedi mnohem spise prave na Vas a nikoliv na pana Andrta, jak nam zkousite podsunout.

A zajimava je i Vase veta "dehonestovat za každou cenu jiného..., a to hrubým, bolševickým atakem". Vite, co se rika o Zelenych? Ze jsou jako meloun - zvenku zeleni, uvnitr cerveni. A Vy podle vystupovani nebudete vyjimkou.

martin.man
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 26
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 04:37
Pane Dibone, dovolte mi jen malé upřesnění mých představ o celé věci. Nemyslím si, že by si jednání s volenými zastupiteli vyžadoval nějaký přeuctivý protokol, nechápejte mě ve zlém, ale to, že někdo byl "zvolen", neurčuje morální, či odborné kvality. Ostatně co musí dokládat uchazeč o funkci? Prakticky nic. Byl prostě jen zvolen. "Námi", lidmi, kteří volenou osobu často ani neznají. Proto považuji za samozřejmé, pokud zvolený úředník odpovídá na věcné dotazy ze strany obce, kterou byl zvolen, což jak pozitivně hodnotím aktuálně činí. Proto mi přijdou v pořádku i dohady ohledně referenda či nakládání s majetkem města viz. dotazy pana Beneše. Na druhé straně, pokud s někým jednáte, je jedno jaký post zastává. Jste-li slušný člověk chováte se k druhým tak, jak chcete, aby se chovali k vám. Se slušností a úctou. Jste-li normální a slušný člověk, neřeknete hned: lžete, pokud nemáte jednoznačný důkaz o tom že druhá strana uvádí vědomě nepravdivé informace. Řeknete: mýlíte se. Pokud pan Beneš řekne, že referendum společně s volbami nebude stát nic navíc a já si zjistím, že to bohužel kvůli našim zákonům a předpisům tak není, neřeknu lžete. Řeknu - mýlíte se pane Beneši, alespoň dokud nebudu považovat za jisté, že v jeho tvrzení je úmysl.
Pokud jde o ten melounový příměr, víte politické názory by tu podle mě neměly mít místo, kromě toho, myslím, že tenhle příměr pokulhává, strana zelených v čechách je pravicová strana, má-li tohle hodnocení vůbec smysl.

Dibon
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 5  
Příspěvků: 38
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 06:44
... libi se mi co pisete. Bylo by hezke, kdybychom se ve meste, alespon tedy pri verejnych debatach (vzdyt tohle ctou i nase deti!), chovali slusne. Mozna tedy mohu timto apelovat na vsechny diskutujici - na slusnost. Ale porad si myslim, ze kdyz uz to takhle nema nekdo od prirody, mel by se zastavit a chytit za nos alespon v okamziku, kdy prichazi za vedenim sveho mesta, kraje, statu. A pak taky kdyz pise do verejnych medii, kam patri podle me i toto forum.

Meloun byl jen reakci na "bolsevicky atak". Vypraveli to v hospode jako vtip. Jak je to doopravdy nevim, ale nejspis kdysi pravicova byla, za Bursika. Dnes uz ji tak nevnimam. Navic soucasna SZ je pro me nesrozumitelna a ta nova ve Steti dvojnasob. Jen do kazdeho sijou a to me prijde neprijemne. Prijdou me jak islamisti, s temi je taky tezko vychazet, jak se vsude po svete ukazuje.

Markova
Pokročilý pisatel
  Karma: -10  
Příspěvků: 88
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 07:13
Zdravím,

mohla bych Vás, všechny účastníky této diskuze o něco poprosit? Udělejte si chvilku času jako já nyní a přečtěte si ji celou znovu. Podívejte se, co bylo na počátku. Byl to naprosto nevinný dotaz na majetek města a co se z toho vyvinulo? Naprosto chaotické a hysterické reakce, urážky, vzájemné napadání..... podivuhodná reakce na jednu poměrně jednoduchou a lehce pochopitelnou otázku

dolecekv
Pokročilý pisatel
  Karma: -11  
Příspěvků: 68
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 08:24
To paní Marková:

Paní Marková, dovolte, abych polemizoval s vaším názorem, že šlo o nevinný dotaz. Jak jsem psal již v minulém příspěvku tohoto vlákna, celá věc se začala již ve vlákně o zákazu hazardu. Zkuste věnovat ještě trošku času a přečtěte si nejdříve tohle vlákno (o hazardu) nebo alespoň můj příspěvek (v tomto vláknu), ve kterém jsem citoval pana Beneše. Tam jsem se snažil dokázat, že názory a výroky pana Beneše jsou (slušně řečeno) nekonzistentní. Pokud by pan Beneš hned na začátku položil své 2 dotazy tak, jak učinil v tomto vlákně, troufám si tvrdit, že by se k odpovědi dostal kratší a slušnější cestou.

To ostatní:

Myslím, že házením špíny jeden na druhého se tu moc nevyřeší. Přimlouval bych se za to, aby zdejší fórum žilo, ale ne tak, jak bylo předvedeno v tomto vláknu. Diskuze by měla být věcná bez jakýchkoli osobních narážek, jinak vždy skončí ve slepé uličce vzájemných urážek a osočování, což považuji za ztrátu času pro všechny zúčastněné. Myslím, že i tohle je důvod, proč je dnes málokdo ochoten věnovat čas a energii veřejným záležitostem - třeba i tím, že se věcně zapojí do diskuze zde na fóru. Když jsem sledoval příspěvky v tomto vlákně, vzpomněl jsem si na seriál Létající Čestmír, kde si Iva Janžurová s Petrem Nárožným v roli hádajících se rodičů přivoněli k zázračné květině dobra a najednou své jednání dokázali otočit o 180°. Zkusme i my zde na fóru, při psaní svých příspěvků, v duchu k takové květině přivonět a i když to bývá těžké, tak se zbytečně nenechat vtáhnout do kolotoče vzájemných urážek. Je to jako ve všem - pokud každý nezačně nejdříve sám u sebe a bude prstem ukazovat na ty druhé, že on si začal, stavíme se do role hádajících se dětí na pískovišti, které se vzájemně osočují, že ten druhý na něj hodil písek jako první. Myslím, že cílem by mělo být diskutovat o problémech města tak, aby odpovědní lidé měli zpětnou vazbu od nás obyvatel.

To pan Andrt:

Bylo by možné oddělit vaše příspěvky tak, aby bylo zřejmé, kdy píšete jako místostarosta a kdy jako občan Miroslav Andrt? Rozumím tomu, že ta hranice nemusí být někdy zcela zřejmá, ale myslím, že by nebylo od věci se nad tím zamyslet.

martin.man
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 26
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 08:44
Poslechl jsem Vás paní Marková, ale bohužel jsme asi každý četl něco jiného, či jinak rozumíme významu psaného slova. Vidím tu dotaz pana Beneše, podle mne přijatelnou odpověď vedení města ve vedlejším vláknu, hysterii a obviňování na straně pana Beneše a Vaše příspěvky, které jsou pro mne povětšinou vcelku neuchopitelné.

avatar: Tomáš Beneš Tomáš Beneš
Pokročilý pisatel
  Karma: -35  
Příspěvků: 94
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 09:41
To: martin.man

O tom že pan místostarosta záměrně obrátil diskusi úplně někam jinam, než o čem byla, tady asi pochybuje málokdo. Nicméně, opakuji, učinil tak za použití lži a to není fér. A použití záměrné lži k tomu, abych ponížil oponenta je přinejmenším sprosté. Na tom si trvám, je to pravda a nevím proč v tak zásadní věci by se měl člověk mírnit.

Navíc, některým diskutujícím jaksi uniklo, že jedna věc je náš soukromý majetek, a jiná věc majetek města, který je zcela veřejný. Na majetkové věci města se může svobodně ptát každý občan, bez obav, že mu to vládnoucí garnitura, které tím šlápne na kuří oko, začne vracet ataky jeho soukromí. A je to o to nechutnější, když tak navíc učiní veřejně za pomoci naprosté lži.

To: ostatní diskutující

Přestaňte sem prosím tahat volby, řeč je o něčem úplně jiném. Vůbec nezáleží na tom, zda já zvolen budu či ne. Také si nehraji na žádného spasitele, jak se mi tady někteří neustále a intenzivně snaží podstrčit.

Volby souvisejí jen s tím, že počet majetkových transakcí města na konci volebního prudce vzrůstá. Před volbami se rozdává městský majetek, současní radní se delegují do funkcí v různých spolcích. A co je nejhorší, dělají se nevratné kroky, které zavazují i nové vedení města. To vše na základě spekulací o šedesátimiliónové dotaci, která není schválena a spekulací o tom, jaký možná bude schválen zákon.

Rád bych vyzdvihl, že po mnoho let má město Štětí na účtu mnohamilionové kladné saldo a hodně mi vadí, že ve výhledu hospodaření plánovaném touto garniturou si již za dva roky bude muset brát úvěry ve výši 40 mil. Kč.

Pokud někdo tvrdí, že tímto způsobem chce město zviditelnit, možná toho docílí. Otázkou je jestli oním zviditelněním nebude zápis v insolvenčním rejstříku.

Závěrem se vrátím k osobě pana místostarosty Andrta. V diskusi již předvedl v jiném vláknu, jak umí oponenta urážet a opakovaně nazývat fanatikem. Tady zase ukázal názorný příklad, jak lze obratně zneužít sprosté lži k manipulaci mínění méně intelektově zdatných osob.

Závěrem jedna podstatná otázka na vedení města:

Komu a za kolik peněz prodalo město bývalou školu na Brocně?

Očekávám stručnou odpověď k věci, bez příkras, spekulací a odvádění řeči jinam.

martin.man
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 26
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 14:37
Pane Beneši, tohle je typická ukázka vaší argumentace, kdy si k diskuzi vybírate jen to co se Vám hodí. Ano pan Andrt se měl vyvarovat osobního názoru vůči oponentovi, sám ovšem nechápu co pana Rygla vedlo k napadání záměru s vybudováním toho areálu, možná má závažné důvody, možná je mohl sdělit širší obci.
Možná se pan Andrt mýlí v pořadí nabyvatelů, nyní Vámi vlastněných nemovitostí, proč by se ovšem na záměry s nimi nemohl zeptat Vás, osoby s tak rozvinutým zájmem o věci veřejné, tomu nerozumím. Tak neodpovídejte, je to Vaše věc, to že jste podnikal, či stále podnikáte v hazardu proti kterému zde brojíte je také Vaše věc. To že jste uváděl nepravdu o nulových nákladech na referendum v termínu voleb je přece také jen Vaše věc. Prostě mlčte, Vaše věc.
Stejně to nejspíš už nikoho nezajímá.
Že se nehodláte mírnit? Tak to bylo dosud pro účastníky diskuze tajemstvím. Od samého počátku této diskuze naznačujete nekalé machinace, nečestné záměry a potom z Vás vypadne že vlastně nic nevíte, že si zjišťujete...že věc nenecháte spát, nenechávejte, ale přijďte s informacemi ne s očerňováním oponenta.
Na téma loděnice a skateparku tu místostarosta a MichalK podávali celkem rozsáhlé informace, nemám pocit, že by někdo něco se zlým úmyslem skrýval a netuším proč Vy ano. Kdyby před Vámi někdo informace tajil, pochopil bych Vaše případné podezření, vy jste ale motivy zastupitelů předjímal hned od počátku. Proč? Kdyby jste vedl normální dialog, byl by o informacích a věcných názorech. Dozvěděli bychom se všichni mnohem více na mnohem méně řádcích. Bude také zastupitelstvo, tam se přece můžete vyslovit a obhájit svůj názor na investiční záměry obce. Nikdo Vás zde neomezuje, neočerňuje, neuráží, to je Vaše parketa. Když uvážím způsob Vaší argumentace, histerické tirády a proklamace, působíte spíše jako špatný herec ve špatné hře, promiňte ale budu překvapen, pokud by se zde s Vámi ještě někdo dále bavil.

martin.man
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 26
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 14:49
Omlouvám se za hrubku, nějak mi to ujelo

avatar: Miroslav Andrt Miroslav Andrt
Mistr mezi pisateli
  Karma: 2  
Příspěvků: 426
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 14:50
Pane Beneši,

těší mě, že jste alespoň částečně objasnil, jak to zřejmě bylo s brocenskou školou - nejsem přímý pamětník a tak jsem vycházel z informací, které jsem měl od místních obyvatel - každopádně jsem také ve svém příspěvku psal "asi velmi výhodně koupil", tj. zdůraznil jsem, že vycházím z neověřených informací a proto jsem v té souvislosti na Vás i kladl naprosto férové dotazy, na které jste mi vlastně dosud neodpověděl.

Pokud k prodeji brocenské školy něco na úřadě dohledám, tuto informaci zde uvedu. Totéž prověřím stran té kapličky na návsi, k níž jste se dosud nevyjádřil...

Sice jsou to nyní objekty ve Vašem a Vaší manželky vlastnictví, ale dříve byly obecní a obec by měl jejich osud zajímat notabene pokud se jedná o centrální budovu na návsi obklopenou veřejným prostranstvím. Bohužel to byly také zřejmě nevratné kroky a nezbývá, než se z nich náležitě ponaučit.

Věřte mi, že nemám v úmyslu Vás jakkoliv veřejně atakovat, urážet či nějak jinak dehonestovat, jak mi opakovaně podsouváte – Vy jste se ptal – já odpovídal. Když se zeptám já, tak podle Vás lžu, pomlouvám, vymýšlím si, zneužívám své funkce, ponižuji, manipuluji a kdo ví, co ještě. No, nechť si závěr udělá každý sám...

Jinak jsem velmi rád, že jste si podrobně nastudoval rozpočtový výhled – z něj je totiž krásně vidět, že je Město Štětí do budoucna velmi limitováno v tom, jak velký objem nových investic dokáže přímo zafinancovat případně i za předpokladu, že na to získá dotace. Doporučuji všem k reálným úvahám nad sliby uvedenými ve volebních programech... Tudíž vzdávat se jen tak z plezíru několika milionů ročně je teprve hazard!!

avatar: Tomáš Beneš Tomáš Beneš
Pokročilý pisatel
  Karma: -35  
Příspěvků: 94
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 22:10
Pane Andrte,
dovolte, abych zde ocitoval Vaši větu:

Před řadou let jste od Města Štětí asi velmi výhodně koupil na Brocně budovu bývalé školy a také kapličku na návsi, která byla adaptována na místní hasičskou zbrojnici. Jak jsem se informoval, sliboval jste tyto objekty zrenovovat a vytvořit z nich nové společenské centrum Brocna

Pokud se nemýlím, jednoduchým větným rozborem této věty vyplynou následující skutečnosti:

Slovo asi se váže pouze ke slovům velmi výhodně. K ničemu jinému, muselo by být na jiném místě věty.

Vzhledem k tomu z Vašeho tvrzení jednoznačně kromě jiného vyplývá toto:

1. Budovu školy jsem dle Vás koupil od Města Štětí.
2. Při koupi jsem dle Vás sliboval adaptaci školy

nejednoznačně dále vyplývá:

3. Koupě byla dle Vás za velmi výhodných podmínek.

Základním problémem je, že ani jeden z výše uvedených výroků není pravdivý. Proto si mohu s klidem dovolit označit Váš příspěvek za lež.

Jaksi nechápu, že Vám drzost dovolí, aniž jste se jakkoli omluvil, dementoval svá předchozí lživá tvrzení a uvedl věci na pravou míru, nadále urgovat své dotazy na naše ryze soukromé věci. Do těch Vám, při vší úctě, opravdu nic není...
A není do nich nic ani žádnému jinému diskutujícímu, natož takovému, který nemá tu elementární odvahu rozkrýt zde svou pravou identitu.

Ještě jedna věc závěrem. Pokud dle Vašich slov z duše nesouhlasíte s tím, aby se město zbavovalo strategického majetku, jak vysvětlíte darování pozemku pod skateparkem jakémusi spolku? nedává to smysl.

martin.man
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 26
Re:Pozemek města darovaný neznámému příjemci! - 17/09/2014 23:07
No tak tomu říkám větná analýza pane Beneši, gratuluji. Když už jste takový jazykovědec, možná by jste nám všem mohl vysvětlit i rozdíl, mezi slovy lež a omyl. Myslím, že lží je vědomě mylné tvrzení, ale v tomhle se jistě mohu mýlit (či lhát). Vy jste tu pravý odborník v téhle věci. Řekněte mi tedy, když jste prohlásil, že referendum ve stejném termínu s volbami nepřinese žádné náklady na víc. Lhal jste? Nebo jste se mýlil?

Vaše soukromí mě vůbec nezajímá, pokud se ale podnikatel v hazardu prezentuje před volbami jako odpůrce oboru svého podnikání, to se nezlobte že to působí nedůvěryhodně, trochu směšně, možná i poněkud ...naivně.
Označujete mě za zbabělce. Už zase to Vaše neodolatelné nutkání urážet druhé.
Vadí Vám anonymita oponenta, byť se k Vám chová slušně? Nemá tu spíše jít o korektní výměnu argumentů? Nebo Vám už docházejí pane Beneši? Mě je jedno kdo jste, jak se jmenujete, kde bydlíte, čtu co sem píšete, tady by na ničem jiném záležet nemělo, nemyslíte?
V posledním bodu svého příspěvku Vám nedává smysl příklon k darování "strategického majetku nějakému spolku", a co je na tom plácku strategického, povězte pane Beneši. A skutečně nechápete rozdíl mezi prodejem posledního zbývajícího majetku města v malé obci do soukromých rukou a darováním kusu pozemku majícím (jak doufám i po té) sloužit k veřejným účelům? Tahle Vaše nechápavost mě poněkud...zneklidňuje.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Kontaktní adresa:
Město Štětí
Mírové náměstí 163
411 08 Štětí

Telefon: +420 416 859 315
E-mail: mesto@steti.cz

Datová schránka: fypbba8
Podatelna: epodatelna@steti.cz

Všechny kontakty MěÚ
Prosinec
KulturaVýstava: Letem svět...
01.12.2021 (08:00)
KulturaVýstava: Výstava ta...
01.12.2021 (08:00)
Kino ŠtětíKrál Richard: Zroze...
01.12.2021 (18:00)
KulturaRozsvícení vánočníh...
01.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíKrál Richard: Zroze...
02.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíEternals
03.12.2021 (18:00)
Kino ŠtětíSEAL TEAM: Pár sprá...
04.12.2021 (17:30)
Kino ŠtětíResident Evil: Racc...
04.12.2021 (20:00)
Kino ŠtětíO čertovi a jiné vá...
05.12.2021 (15:30)
Kino ŠtětíResident Evil: Racc...
05.12.2021 (17:30)

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (23.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoGaráž
Pozemky a ostatní (15.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím dům
Domy (09.11.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek