www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 0.6°C
Dnes je Středa, 08. prosinec 2021, svátek má Květoslava, zítra Vratislav
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Anketa: 10 problémů našeho města 2021 [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
3.ZŠ - 09/02/2009 20:30
Hezký večer všem,
zajímalo by mě jakou máte zkušenost s 3.ZŠ?

Renata
Nepřihlášený uživatel
   
Re:3.ZŠ - 09/02/2009 22:59
A co vás zajímá konkrétně?

Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
Re:3.ZŠ - 10/02/2009 22:22
Konkrétně?Jestli třeba někoho zaujal odliv žáků,proč se tomu tak děje?Je to bezesporu nejmodernější škola ve Štětí,ale to je také jediné,čím se tato škola může pochlubit.Zajímalo by mě,zda jsou tu i jiní rodiče,co mají smutnou zkušenost?

avatar: Steve Steve
Mistr mezi pisateli
  Karma: -5  
Příspěvků: 477
Re:3.ZŠ - 11/02/2009 13:48
No nějaké velké zkušennosti s touto školou už dlouhou dobu nemám, v době kdy jsem já chodil na základku tak z pohledu dítětě jsem si nijak zvlášť nestěžoval, ovšem pokud tam učí paní učitelka, která učí děti zaokrouhlovat 70 na 60 protože je na konci 0 tak se odlivu nedivím, stejně jako jsem slyšel zvěsti o učitelce, kvůli které museli v pololetí děti rušit sešity z fyziky a snad i z matiky, protože ve fyzice a matice perlila tak, že kdyby na to přišla inspekce tak jde učitelka i pan ředitel k šípku. Jmenovat ale nebudu, kdo tam v té době měl děti ví.

Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
Re:3.ZŠ - 11/02/2009 16:15
Jsem ráda,že někdo sebral odvahu...Já mám s touto školou také zkušenost.Bohužel,také špatnou.Paní učitelka si usmyslila,že v soudním řízení o dítě-které ona učila-vezme práva do svých rukou...Tato paní učitelka již tam neučí,odešla do důchodu.Ale nikomu bych to nepřála.
A také se mi mockráte stalo,že jsem si šla pro dítě do družiny a pedagogický dohled v nedohlednu,ani na patře.Když jsem na to upozornila paní vychovatelku,že by neměly nechávat děti samotné,tak mi bylo doporučeno,abych si nevymýšlela a že na to nemám svědka.
Bohužel vím i o případu,kdy nemá vyučující zájem brát ohledy na LMD a sází pětky.Doporučení,že dítě je zralé do speciální školy mi příjde fakt přitažené za vlasy.

brabkova
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 2
Re:3.ZŠ - 12/02/2009 19:00
Musím trochu odporovat. Nejsem sice rodič, ale já jsem přímo strávila na této škole celých 9 let. Není to tak dávno. Musím říct, že nyní jsem na střední škole a zatím! všechny mé znalosti byly k něčemu. Prospívám na výbornou a není to tím, že jsem se pilně učila. Mnoho mých spolužáků, je na gymplech a jiných středních školách. 3.ZŠ to je vážně dobrá škola. Co jiného byste chtěli pro své děti, než skvělou jídelnu přímo v budově?Nebo mnoho kroužků a nejen počítačových? Dále jazyky, co vím já s mojí němčinou z této školy, nyní na střední škole prospívám na výbornou! Dálé má mnoho sportovních aktivit, atd.Učitelé byli vždy vstřícní! Nevím jak u Vás na prvím stupni, ale druhý stupeň to je něco jiného! Pokud Vaše dítě není pouhý raubýř v pubertě! A i nyní, když příjdu na základku a např. poprosím češtinářku, aby mi s něčím pomohla, ráda mi pomůže, protože chce, abychom byli vzdělaní! Tímto nepomlouvám ostatní školy ve Štětí, ale pouze se zastávám té školy, která mě naučila.

Hanka
Nepřihlášený uživatel
   
Re:3.ZŠ - 13/02/2009 11:03
Je přeci v pořádku,že ti stačí znalosti ze základní školy.Evidentně jsi nebyla "problémové dítě".Ani nemůžeš pochopit,oč tu běží.Až budeš mít jednou sama děti a ty budou mít třeba-není to žádná vyjímka-nějakou poruchu či disfunkci a nenarazíš na nijak vstřícnou učitelku či učitele,tak snad pochopíš.Je dobře,že jsi řekla svou zkušenost,ale je dost případů,kdy tu zkušenost mají rodiče otřesnou a o to tady jde.Upozornit,vyvolat debatu a třeba i nějakou kontrolu v tomto zařízení.

Renata
Nepřihlášený uživatel
   
Re:3.ZŠ - 18/02/2009 11:25
No já jen koukám, jak se tu rozvinula debata na téma 3. ZŠ a zatím máte všichni pravdu. Mám s touto školou asi největší zkušenosti z vás a to jak kladné, tak i záporné. Slečna Brabková tu píše, že 3.ZŠ je dobrá škola a má pravdu, ale má pravdu i paní Hanka. Tato škola je dobrá hlavně pro "bezproblémové děti". Paní učitelka Kyselová učí perfektně Aj,předčila svým umem zaujmout a vysvětlit Aj i učitele gymnázia....a je tam i pár jiných učitelů, na které děti vzpomínají dlouho v dobrém a dokáží i naučit. Horší je to tam v případě, že se jedná o děti, které už nejsou tzv. "bezproblémové". S takovými dětmi není jednoduché pracovat a málokterá učitelka si s takovými dětmi ví rady.Na této škole spolupráce s dětmi, které mají např. LMD není nejlepší a často to končí přestupem na jinou školu nebo do speciální ZŠ(dříve Zvláštní škola). Pokud by se učitelé na této škole více zajímali o problematiku těchto různých poruch dětí a našli způsob, jak s těmito dětmi pracovat, tak by 3.ZŠ byla široko daleko nejlepší školou.

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoNOVÉ chlapecké džíny modré vel. 26 (cca 154?)
Dětské oblečení a obuv (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotoškolní penál zn. Talentus (1patrový s klopou) zatím 2ks
Hračky a ostatní (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotodámský kabát vel.58 (TOP stav)
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (03.12.2021)
Inzerát obsahuje fotozimní botičky FARE vel. 20 (nové, ideál. pro vyšší nárt)
Dětské oblečení a obuv (03.12.2021)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (23.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoGaráž
Pozemky a ostatní (15.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím dům
Domy (09.11.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek