www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 1.3°C
Dnes je Čtvrtek, 26. listopad 2020, svátek má Artur, zítra Xenie
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
Loutka
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 3
KOmunální služby stále a pořád dokola! - 24/05/2017 03:04
Zdravím,
chtěl bych se zeptat kdo má na starosti sekání a jakým způsobem je toto řízené? Jestli ta banda zahradníků má vůbec někoho kdo je řídí a jestli pan starosta vůbec ví o tom jak se zachází s vybavením komunálních služeb viz křovinořez, zahradní traktůrky apod. Myslím, že pan starosta to ví moc dobře, když bydlí přímo v centru města. To co vidím každý den a způsob jejich používání tak je mi na . Mělo by proběhnout nějaké školení lidí, které obsluhují tyto stroje!
V další řadě jestli tyto lidi mají někoho, třeba hlavního zahradníka, který toto má na starosti, tak absolutně vůbec nic neví o tom kdy se má sekat trávník, jak se stříhají keře nebo, jak se mají prořezávat stromy a neprobíhá vůbec žádná kontrola jak byla práce provedena, či jestli byla vůbec dokončena. Dneska jsem procházel ulicí ČSA směrem ke koupališti a takovým způsobem jakým ostříhali keře je mi zase jenom nic jiného než na nerovný sestřih se spousty zbytky větví a jěště ostříháno v místě kdy budou keře rádi, že to přežijí.
Divím se že zde není vůbec žádná stížnost ohledně komunálních služeb a jejich práce, která je otřesná, nadávali jsme na firmu Knotek a Veselka ale ti byli oproti tomuto zlatý a nevěřím tomu, že byli dražší jejich služby. Docela rád bych nahlídnul na rozpočet komunálních služeb a porovnat to s cenami pana Knotka.
Z mého pohledu je to katastrofa, o takovém vybavení si může nechat zdát kdejaká firma která zahradničí.
V tomto týdnu zde bude probíhat Mistrovství Evropy a to jakým způsobem to vypadá okolo hlavních cest, všude trčí trsy trávy, nezametené chodníky a okraje silnic, tak je mi opět na Viděl jsem na sběrném dvoře, že máme skvělý zametací vůz ale nikdy jsem ho neviděl v akci!!!
Budu rád když si toto pan starosta přečte a mile rád se sním osobně sejdu a pohovořím o tomto problému.
Rozepsal bych se mnohem víc ale věřím, že i takto málo pomůže k řešení problému a plýtvání našimi penězi.
Navrhuji komunální služby rozpustit a vrátit se zpět i třeba dražšímu řešení ale efektivnímu.

obyvatel
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 4  
Příspěvků: 39
Re:KOmunální služby stále a pořád dokola! - 24/05/2017 09:50
Taky bych měl jeden dotaz - která chytrá hlava rozhodla umístit za dům Alšova (myslím že je to 619 - u výměníkové stanice) vanu na trávu, která tam byla přivezena včera v 15,00 hodin a postavena na chodník. Takže kdyby musela jet rychlá záchranná služba nebo hasiči, musí to objíždět po travnaté ploše. A to navíc v noci by bylo velké nebezpečí, že by se mohlo stát, že při rychlejším "zásahu" by mohlo dojít k nehodě - moc v noci ta překážka tedy vidět nebyla. Označená nebyla ničím, takže je štěstí, že sem žádné auto rychlé pomoci nemuselo v noci zajíždět. Ráno tu auta, která přijela dělat nějaké opravy pojíždí přes trváníky. A to je skoro 10,00 dopoledne a sekačky zatím nikde. To nešlo navést tu vanu na trávu až v době, kdy začnou v tomto prostoru se sekáním? Pokud tu zastaví auto nějakého obyvatele a náhodou se objeví policie, je ihned majitel upozorněn, že chodník musí rychle vyklidit, neboť slouží hlavně pro pěší a pro auta rychlé záchranné pomoci. S tím souhlasím, ale proč to platí jen pro obyčejné lidi a městské služby ne!

Losos
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 8
Re:KOmunální služby stále a pořád dokola! - 24/05/2017 10:42
Víte, stížností je spousta, ale jaksi se rozplynou… Jsme obyčejní lidé a politici na všech úrovních nás potřebují jenom kvůli volbám. Nepamatuju se, že by se zde jakýkoli podnět vyřešil ke spokojenosti lidí.
Komunální služby to je kapitola sama pro sebe. Ty nikdo neřídí, ty si žijí vlastním životem. Protože, kdyby je někdo řídil tak už by tam nemohl pracovat, neboť v jakékoli firmě by už rozhodně nepracoval.
Nápad na zrušení je výborný, leč neuskutečnitelný. Ano, bylo by to o mnoho levnější a efektivnější. ALE. Všechno je hra jenom s čísly. Ankety, přehledy, audity vždy vyjdou tak jak je potřeba. Tu se započítá toto nebo tamto a výsledek je na světě. Ale hlavně, bez čeho nejde dělat vůbec nic je kouzelné slovíčko DOTACE.

Nikol
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 2  
Příspěvků: 41
Re:KOmunální služby stále a pořád dokola! - 24/05/2017 11:43
Naprosto souhlasím se vším,co tady píšete. Tyhle zahradnické služby, pokud se to tak dá vůbec nazvat, jsou největší zločinci ve Štětí. Co můžou, tak zničí, nic nového nevysadí - to by byla práce navíc a kdo by se o to pak staral. Záhony s květinami postupně zlikvidovali, keře ničí systematicky a průběžně, zřejmě jim překáží při sekání trávy. Výsadba stromů ve městě je jen sporadická a zdaleka neodpovídá počtu již pokácených a zlikvidovaných stromů. A tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Tohle vedení města evidentně nemá zájem na tom, aby město vzkvétalo a bylo stále čisté a upravené. Holt vyházet a na příštích volbách zvolit toho, kdo buď komunální služby vyškolí a povede k odpovědnosti za svou práci a nebo je zruší bez náhrady a objedná profesionály.

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotoProdáme byt 4+1 ve Štětí
Byty (21.11.2020)
Inzerát neobsahuje fotoOřechy
Práce a služby (13.11.2020)
Inzerát obsahuje fotomikina Freemove pro cca 9-10 let (i pro dvojčata)
Dětské oblečení a obuv (05.11.2020)
Inzerát obsahuje fotozimní botičky FARE vel. 20 (nové, ideál. pro vyšší nárt)
Dětské oblečení a obuv (05.11.2020)
Inzerát obsahuje fotobunda Kilpy vel. 146 (jaro+podzim)
Dětské oblečení a obuv (03.11.2020)
Inzerát obsahuje fotoKolo dětské Olpran 20
Kola (15.10.2020)
Inzerát neobsahuje fotoAutoradio Fabia II.
Audio (06.10.2020)
Inzerát obsahuje fotoPsací stůl
Nábytek (06.10.2020)
Inzerát neobsahuje fotopronájem 1+1
Byty (05.10.2020)
Inzerát obsahuje fotoRozkládací stůl
Nábytek (04.10.2020)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek