www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 0.5°C
Dnes je Středa, 08. prosinec 2021, svátek má Květoslava, zítra Vratislav
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Anketa: 10 problémů našeho města 2021 [nové okno]
Štětí.cz arrow Mediální centrum a KTV arrow Diskuzní fórum
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
andulka
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 9
parkoviště u penny - 22/06/2014 23:05
Tak by mě zajímalo, jestli se u nás nemusejí dodržovat dopravní značení. Dnes jsem jela nakoupit do Penny marketu a na začátku parkoviště je značka ve smyslu, že parkoviště je výhradně pro zákazníky penny. Tak jak je možné že celé parkoviště bylo zasekané několika autobusy, takže normální zákazník, co si jde nakoupit neměl jedinou možnost kde zaparkovat? chápu sice, že se konalo FEDO, ale to se nemusíme řídit dopravním značením nebo co?

Markova
Pokročilý pisatel
  Karma: -10  
Příspěvků: 88
Re:parkoviště u penny - 23/06/2014 07:08
No hrůza hrůzoucí tohle řešit. Jasně, bylo Fedo a ty autobusy prostě někde stát musí,že? Trošku tolerance, pochopení a nebo jít nakoupit pěšky, by to chtělo Andulko

andulka
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 9
Re:parkoviště u penny - 23/06/2014 09:56
ano autobusy někde stát musí, ale myslím, že ve Štětí je dost jiných míst, které jsou k tomu uzpůsobené. Např. na Mírovém náměstí před kulturním domem, tam je dostatečně velké parkoviště a nikomu by tam nepřekážely.
A propo chtěla bych vidět Vás jak jdete pro velký nákup na celý týden (plus pár balíků vody) pěšky přes celé město.

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:parkoviště u penny - 23/06/2014 11:18
Andulko, nic proti, ale děláte jako kdyby tady ve Štětí bylo FEDO poprvé v životě. Dělá se to takhle každé 2 roky. To by jste si mohla stěžovat, že jste v sobotu od 13:00 nemohla projet Školní ulicí, protože se tam promenádovalo na veřejné komunikaci několik maníků s flétnama a nějaké slečny s hůlkama. I když hned vedle k tomu mají uzpůsobený chodník, kam správně patří a nikomu by tam nevadili

Místo toho, aby jste byli rádi, že se naše město zase ukázalo v dobrém světle, tak si prostě budeme stěžovat

PS: jel jsem v sobotu v 18:00 z práce a u penny jsem normálně zaparkoval, místo bylo )

andulka
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 9
Re:parkoviště u penny - 23/06/2014 13:29
Unown, ale to se pletete, já si vůbec neztěžuji na FEDO. Naopak moc se mi líbilo a potěšila mě i účast zahraničních skupin. Jen se prostě divím tomu, že se ve Štětí nemusí dodržovat dopravní značení

naur
Pokročilý pisatel
  Karma: 0  
Příspěvků: 56
Re:parkoviště u penny - 23/06/2014 14:38
To je hezké -andulko- a nakladni auta na atobusaku - osobni auta zaparkovana přimo u předzahradky u autobusaku va nevadi . za každou cenu si je stěžujete . Kdo je svědken nezakoneho jednani ma za povinost toto nahlasit. To jse určitě učinila .

Kamilka1
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 38
Re:parkoviště u penny - 24/06/2014 21:18
Já souhlasím s Andulkou, teda nevím, jak to vypadalo u Penny, ale u věžáků večer (při soutěži mažoretek, která teda nepochopitelně začínala ve 22:30) stály auta v křižovatkách a na chodnících - kdyby bylo potřeba záchranky nebo hasičů (nedej Bože), tak by nejspíš neprojeli a městská policie si kolem nich projela (teda jen křižovatkou, chodníkem by neprojeli) jakoby nic... Určitá tolerance tu je, ale zákony se jiný den musí dodržovat a o Fedo ne? Tak kde to jsme?

Unown
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 491
Re:parkoviště u penny - 24/06/2014 23:21
Ja nevím, jestli jste si tedy všimla nebo ne, ale jak hasiči, tak záchranný vůz byli na place před vezakem u Quatra. Navíc 2 zdravotníci byli přítomni přímo u "foto zóny" takže mi vaše poznámka na tohle přijde docela irelevantní. Hlavně to hasičské auto bylo videt docela dost dobre.

O Silvestra taky placete na fóru, ze se nedodržuje nocni klid a ve 12 litá ohňostroj? Nebo o carodejnicich, ze chodí po silnici u Labe lampionovy průvod? Ja vás opravu někdy nechapu. Ma jednu stranu brecite, ze město je plné fetaku, tmavsich spoluobčanů a podobně a kdyz pro vás město něco udělá, tak vy si proste budete muset najít i tu nejmenší vec, na kterou budete muset nadávat. Bože, tak jednou za dva roky je parkoviště u penny plné autobusu, a jednou za dva roky je plno u vezaku.

Tak napište na město, ať nic nedělají, nic neporadaji, žijte si tady v nudnem městě a nebo se odstěhujte na vesnici a drbejte si tam každé odpoledne s babama....

Ne, některým lidem se proste clovek nezavdeci. A to nepíšu na obranu města, píšu to jako občan za sebe, kterej je rad ze se v našem městě občas něco děje kulturního a jsem na ty 2 dny v roce ochotny tolerovat nějaké výjimky.

Jarda1
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 1
Re:parkoviště u penny - 25/06/2014 07:13
Tady, ale nejde o to, že město něco pořádá.
1. Jde o dodržování zákonů. Já tu jednou dostal pokutu ve 2 ráno, že jsem zastavil na chodníku, aby mohl spolujezdec vystoupit a nepřekážel jsem tolik v silnici. A tady stálo několik aut na chodníku a v křižovatkách víc jak hodinu a nic.

2. Při minulém FEDU jsme jeli večer domů, bydlíme ve věžáku, a policisté nás zastavili s tím, že je tam zákaz vjezdu. Měli jsme plné auto z nákupu a spící malé dítě. Bylo nám řečeno, že mám zaparkovat jinde a dojít si domu pěšky. A letos si tam mohl zajet zaparkovat kdokoli. Pochopil bych kdyby to byli účinkující, ale to pochybuji, ti přijeli autobusy.

andulka
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 9
Re:parkoviště u penny - 25/06/2014 07:36
Unown, to je sice moc pěkné, že byla přítomná sanitka a dva zdravotníci, ale co kdyby byla potřeba rychlá záchranná služba k někomu z obyvatel věžových domů ( infarkt, mrtvice a podobně).
Jak jsem již psala neztěžuji si na FEDO, samozřejmě souhlasím i z určitou tolerancí, ale myslím že zákony by se dodržovat měly.

Nikol
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 2  
Příspěvků: 42
Re:parkoviště u penny - 25/06/2014 09:43
Vážení diskutující, udivuje mě, že si této anarchie všímáte až teď. Štětí je totiž jedno z měst, kde si každý může dělat co chce, protože zdejší MP je tady totálně nečinná a starosta a celé vedení města už asi balí kufry. Dopravní přestupky jako je nesprávné parkování, jízda autem či motorkou po chodníku, po pěší zóně nebo v zákazech vjezdu, rušení nočního klidu nebo volně pobíhající psi po městě či u Labe tady nikoho už několik let absolutně nezajímají. Když docházejí peníze v kase, tak MP najede pod Hošťák a vybírá pokuty za překročení 70 km/h mimo město. Pak mají zase na chvíli vystaráno. Snad byste po nich nechtěli, aby vylezli z auta a chodili po městě pěšky a průběžně dohlíželi na pořádek a nedej Bože ještě někoho popotahovali za porušování předpisů či rušení nočního klidu!!!

Radek Kulhánek
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 10
Re:parkoviště u penny - 26/06/2014 08:42
Vážení diskutující,
všem, které dopravní situace během FEDO 2014 naštvala se omlouvám. Dopravní omezení u věžáku byla konzultována, jak s policií, tak i s hasiči. U Penny byla dohoda s vedením obchodu, že v době festivalu budou v části parkoviště parkovat autobusy. Sanita byla připravena po celé FEDO. To je celé. Pokud máte nějaké dotazy, prosím adresujte je na email radek.kulhanek@steti.cz nebo se zastavte v Kulturním středisku a můžeme si o celé problematice popovídat. Děkuji. Kulhánek Radek, vedoucí KIZ Štětí

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoNOVÉ chlapecké džíny modré vel. 26 (cca 154?)
Dětské oblečení a obuv (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotoškolní penál zn. Talentus (1patrový s klopou) zatím 2ks
Hračky a ostatní (07.12.2021)
Inzerát obsahuje fotodámský kabát vel.58 (TOP stav)
Oblečení, obuv, ložní prádlo... (03.12.2021)
Inzerát obsahuje fotozimní botičky FARE vel. 20 (nové, ideál. pro vyšší nárt)
Dětské oblečení a obuv (03.12.2021)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (23.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoGaráž
Pozemky a ostatní (15.11.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím dům
Domy (09.11.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdám Zcela nový Pioneer DDJ-1000 DJ ovladač pro Rekordbox
Hudební nástroje (22.08.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek