www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 14.5°C
Dnes je Středa, 23. září 2020, svátek má Berta, zítra Jaromír
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Evropský týden mobility [nové okno]
Domů

Pozvánka na zasedání Zastupitelstva města Štětí

Tisk
Čtvrtek, 19. září 2013, 07:15
Město Štětí Vás zve na  zasedání Zastupitelstva města Štětí, které se bude konat ve čtvrtek dne 27.6.2012 od 17:00 hodin ve velkém sále KS
Podklady pro jednání zastupitelstva naleznete na tomto odkazu.
Celý článek...
 

Evropský týden mobility ve Štětí zahájen

Tisk
Pondělí, 16. září 2013, 15:43
V pondělí 16. 9. se děti ze ZŠ T. G. Masaryka vypravily na dětské dopravní hřiště ve Štětí. Město ve spolupráci s Městskou policií pro žáky 3. a 4. tříd připravilo v rámci dopravní výchovy dopolední program. V průběhu celého týdne se na hřišti vystřídají také další štětské školy. Pro veřejnost bude v průběhu středy na Novém náměstí připraven veletrh volnočasových aktivit a BESIP tým, který také letos přislíbil svou účast. Pro příznivce pěší turistiky na sobotu Skauti připravili „Pochod podzimním Štětím“. Délku a náročnost trasy bude možné vybírat z několika variant, a v cíli budou připraveny buřty na opékání. Celý týden bude završen nedělí, na kterou letos spadá Evropský den bez aut, tedy 22. září. Na Novém náměstí bude možné od 14 hodin shlédnout exhibici X-BIKERS, zapojit se do ZUMBA party s Martinem, a nebo se naučit „chodit“ ve skákacích botách. Od 17:00 je připraven koncert PRAGO UNION, který celý program uzavře.
 

Mé srdce patří česku

Tisk
Pátek, 23. srpen 2013, 16:55
Mé srdce patří česku
 

Brýle pro afriku

Tisk
Pátek, 19. červenec 2013, 12:34
Brýle pro afriku
 

Stránky města Štětí jsou upravené pro zrakově postižené návštěvníky

Tisk
Úterý, 09. červenec 2013, 12:47
Vážení uživatelé,

webové stránky Města Štětí jsou upravené pro zrakově postižené návštěvníky. Běžný uživatel žádnou změnu pravděpodobně nezaznamená. Úpravy proběhly ve zdrojovém kódu, popisů obrázků, mapě stránek a mnoha dalších komponentách.
Nově byly vytvořeny klávesové zkratky a menu v zápatí www stránek, dále byla provedena XHTML a CSS validace základních stran www stránek města.
Doufáme, že tato úprava pomůže zrakově postiženým uživatelům v lepší orientaci a přehlednosti. K tomu účelu byla vytvořena také strana Prohlášení o přístupnosti
 
 

Povodňové hlášení

Tisk
Středa, 26. červen 2013, 08:49
Vážení občané,

včera večer dosáhla hladina Labe limitu pro 1. stupeň povodňové aktivity (SPA), což je 400 cm. Podle aktuálních informací Povodí Labe by hladina řeky měla kolem dnešního poledne kulminovat na úrovni 490 cm, což je stále těsně pod limitem pro 2. SPA (500 cm). Při tomto prognózovaném stavu by nemělo dojít k ohrožení objektů pod nábřežní komunikací u Labe.
 

Informace o sjízdnosti Labské stezky 20.6.2013

Tisk
Pondělí, 24. červen 2013, 08:58
Velká voda po povodních opadla a s nadcházejícím víkendem bude Labská stezka v hledáčku cykloturistů.

Kromě krátkého úseku v Žalhosticích za Litoměřicemi je Labská stezka v Ústeckém kraji po celé délce, kde již byla dokončena výstavba, sjízdná.

Labská stezka vede zejména po pravém břehu Labe. Pro konkrétní představu následuje popis jednotlivých úseků:

1. Roudnice nad Labem - Litoměřice
Za Roudnicí nad Labem vede primární trasa Labské stezky po pravém břehu řeky Labe a je sjízdná.

Nedoporučujeme vydávat se po levém břehu řeky, pokud tak učiníte, trasa je zde ve špatném stavu a oficiálně je zde cyklostezka uzavřená. V Nučničkách zatím nefunguje přívoz. Trasa z Terezína do Litoměřic podél Ohře je za sucha sjízdná, ale pro její stav nelze doporučit.

2.  Litoměřice - Ústí nad Labem
Průjezd Litoměřicemi je bez problémů a až před Žalhostice se jede pohodlně. Zde je bohužel zhruba 500 metrový úsek částečně stále pod vodou, takže stezka je zde určitě nesjízdná. Pokračovat se dá objížďkou po silnici II/261. Z Žalhostic až do Ústí nad Labem již opět celý úsek sjízdný. Místy jsou po cestě nánosy po povodních, které ovšem nepřekážejí průjezdnosti.

Omezení: úsek připojvací cyklostezky Lovosice - Malé Žernoseky přívoz je sjízdná, ovšem z důvodu nebezpečí  pádů stromů kvůli povodním, Městská policie Lovosice do odvolání zakázala vstup do lesoparku osmička, kde trasa začíná. Cyklostezka navíc není kompletně vyčištěna.

3. Ústí nad Labem - Děčín - st. hranice
Stezka do Velkého Března je sjízdná bez problémů až do Těchlovic, pouze místy se objevují odkladiště materiálu po povodni. Občas je na cestě suché bahno nebo hromádka hlíny, ale nic, co by cyklista nezvládl. Z Přerova přes Těchlovice, Jakuby a Nebočady je cyklostezka stále ve výstavbě. V jednom místě v Těchovicích chybí zcela 50 m stezky, je to výjezd na silnici a tam je potřeba přetlačit kolo sutí kamenů, ale už je tam je prošlápnutá cesta. Dále je proto třeba pokračovat po silnici II/247, avšak v Křešicích u zahradnictví se lze napojit opět na stezku a bezproblémově pokračovat pod Tyršův most v Děčíně a přes něj pokračovat po levém břehu do Dolního Žlebu.
Provozní doba hostinců postižených povodní bude obnovena pravděpodobně do cca 14 dnů. Tuto dobu bude mimo provoz např. hostinec Tivoli ve Velkém Březně.

Omezení: například v úseku státní hranice - Křešice, zahradnictví (Děčín) probíhá čištění Labské cyklostezky od naplavenin. To bude probíhat pravděpodobně do konce příštího týdne. Děčínský úsek Labské stezky by tak mohl být normálně sjízdný už od 1. července. Do té doby však není vjezd na cyklostezku povolen a prosíme cyklisty, aby tento zákaz s ohledem na probíhající práce respektovali. Zákaz se vztahuje také na úsek stezky mezi Děčínem a Těchlovicemi, který je ve výstavbě.

Další informace o Labské stezce zde.

V provozu jsou také cyklobusy z Litoměřic, Roudnice nad Labem, Štetí, Ústí nad Labem a Děčína, více informací zde. V provozu jsou od 22.6.2013 přívoz: Nučničky - Nučnice. V provozu není osobní loď Porta Bohemica I.

Destinační agentura České středohoří, o.p.s. a Ústecký kraj

 

Pozvánka na zasedání Zastupitelstva města Štětí

Tisk
Středa, 19. červen 2013, 17:25
Město Štětí Vás zve na  zasedání Zastupitelstva města Štětí, které se bude konat ve čtvrtek dne 27.6.2012 od 17:00 hodin ve velkém sále KS
Podklady pro jednání zastupitelstva naleznete na tomto odkazu.
Celý článek...
 

Povodňové hlášení

Tisk
Pondělí, 17. červen 2013, 12:14
Vážení občané,

ode dnešního dne je nábřežní komunikace podél Labe již plně průjezdná. Při vyklízení zaplavených domů, pozemků a zahrádek prosíme občany o oddělení dřevěného odpadu od odpadů ostatních.
 

Povodňové hlášení

Tisk
Čtvrtek, 13. červen 2013, 12:05
Vážení občané,

upozorňujeme, že v oblasti ostrova probíhají odklízecí práce v areálu vodních sportů a v přilehlých domech a zahrádkách. Z  důvodu nebezpečí zranění a možného přenosu infekce z kontaminovaných věcí žádáme občany, aby do oblasti ostrova k Labi nechodili a především tam neumožňovali přístup dětem.

Státní zemědělský intervenční fond eviduje škody zemědělců postižených povodněmi, což se týká i vlastníků lesů, včelařů a uživatelů honiteb. Žádosti o provedení šetření se u intervenčního fondu podávají do 20. 6. 2013. Více informací naleznete na webových stránkách ministerstva zemědělství www.mze.cz.

Státní fond životního prostředí připravil pro majitele kotlů na tuhá a plynná paliva, znehodnocených současnými povodněmi, dotační program na jejich výměnu. Žádosti o dotaci jsou přijímány do 30. 8. 2013. Více informací získáte na webových stránkách fondu www.sfzp.cz.

Z důvodu likvidace povodní nebudou kontejnery do obcí přistaveny v původních termínech dle harmonogramu, ale v termínech náhradních, o kterých budou občané místních částí informováni.

Spoluobčanům ze zatopených Počeplic, Hněvic a částečně i Štětí, můžete pomáhat finančními dary zasláním příspěvků na Povodňové konto Města Štětí č.ú. 3293809359/0800.
 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Následující > Konec >>

Výsledky 641 - 651 z 768
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoSháním pronájem
Byty (22.09.2020)
Inzerát neobsahuje fotointerierové dveře nové z obi,nepoužité
Nezařazeno (21.09.2020)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem bytu 2+1
Nezařazeno (21.09.2020)
Inzerát obsahuje fotocross bike 125ccm
Moto (14.09.2020)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem 1+1
Byty (06.09.2020)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem garáže
Pozemky a ostatní (31.08.2020)
Inzerát obsahuje fotokecky Reebok na tělocvik (nebo i ven) vel. 37
Dětské oblečení a obuv (31.08.2020)
Inzerát obsahuje fotoJízdní kolo
Kola (27.08.2020)
Inzerát obsahuje fotoStudentský batoh
Hračky a ostatní (24.08.2020)
Inzerát neobsahuje fotoNutně sháním
Pozemky a ostatní (22.08.2020)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek