www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 8.7°C
Dnes je Pondělí, 19. duben 2021, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Domů

Lidl zahájil stavbu nové prodejny ve Štětí

Tisk
Pondělí, 15. březen 2021, 15:28
Vizualizace Prodejlny Lidl Společnost Lidl zahájila 15. března stavbu nové prodejny ve Štětí. Prodejna o prodejní ploše přes 1100 m2 nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. Současně zaujme moderním architektonickým pojetím a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. Otevření nové prodejny v Ústeckém kraji je plánováno již na podzim tohoto roku.

Prodejna ve městě Štětí přinese zákazníkům velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí bude také pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek vždy čerstvého pečiva.

„Pro zákazníky bude k dispozici také prostorné parkoviště o kapacitě 103 parkovacích míst, které bude vybaveno místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna tu budou i parkovací místa pro rodiny s dětmi,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. V současnosti se počítá také s nabíjecí stanicí pro elektromobily. Samozřejmostí bude i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení lahodné kávy z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

Výstavba nově budovy je spojena i s její ekologickou šetrností. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. K osvětlení interiéru prodejny i parkoviště bude využito úsporné LED osvětlení.

Termín otevření nové prodejny je naplánován na podzim tohoto roku.

 

Svoz objemného odpadu

Tisk
Pátek, 12. březen 2021, 18:01
Upozorňujeme občany  místních částí na přistavení velkokapacitních kontejnerů na objemný odpad ve dnech 19.-21. března 2021.
Velkokapacitní  kontejnery budou přistaveny na obvyklých místech a jsou určeny pouze pro objemný odpad.


Objemným odpadem se rozumí: nábytek, podlahové krytiny, sanitární keramika, staré lyže, matrace, aj.

Mezi objemný odpad nepatří:

 • veškerý nebezpečný odpad (lednice, televizory, monitory, zářivky, autobaterie, barvy....), tříděný odpad (papír, sklo, železo, plasty), bioodpad, běžný komunální odpad, stavební suť a kameny. Mezi objemný odpad nepatří pneumatiky.

Tento odpad odevzdávejte na sběrném dvoře ve Štětí (ulice Papírenská 806), případně vyčkejte na jeho svoz, o kterém budete včas informováni.


Objemný odpad ukládejte pouze do přistavených kontejnerů.

Obyvatelé města Štětí a místních částí mohou objemný odpad ukládat celoročně také v prostorách sběrného dvora ve Štětí (ulice Papírenská 806). Uložení objemného odpadu v místě kontejnerového (nádobového) stání i mimo ně je nelegální a dotyčnému hrozí podle přestupkového zákona uložení pokuty ve správním řízení až do výše 50 000Kč.
 

Změny ve vedení Města Štětí

Tisk
Čtvrtek, 11. březen 2021, 20:30
Zastupitelé města Štětí na svém mimořádném zasedání ve čtvrtek 11. 3. 2021 odvolali místostarosty Vladimíra Freye a Miroslava Andrta a zároveň s nimi i sedmičlennou Radu města Štětí.

Následně při volbě nového vedení byla zvolena pětičlenná Rada města Štětí ve složení Tomáš Ryšánek, Vladimír Frey, Hana Klementová, Zdena Rulíšková a Roman Smoleňák. Staronovým neuvolněným místostarostou byl zvolen Vladimír Frey, druhým neuvolněným místostarostou byl zvolen Roman Smoleňák.

Za odstoupivší zastupitele Jiřího Dostálka a Pavla Hoznédla složili zastupitelský slib noví zastupitelé Lenka Bradáčová a Martin Voleman.

V dalším bodu schválilo Zastupitelstvo města Štětí statut Výboru pro rozvoj města a zároveň zvolilo členy, kterými budou Michal Kurfirst (předseda výboru), Vladimír Frey, Jan Hrovatitsch, Jozef Guriš, Zdena Rulíšková, Petr Bureš, Jan Vodička, Michal Čermák a Marek Rybák.  
 

Informace k svozu bio odpadu v roce 2021

Tisk
Středa, 10. březen 2021, 15:51
Svoz bioodpadu ve Štětí v roce 2021 začne 7. 4. 2021!

Svoz bio odpadu je sezónní záležitost. Prioritně se svozová firma snaží zachovat BIO ve stejném rytmu (stejný týden, stejný den) již od zavedení služby. U celoročního svozu plastů od rodinných domů došlo vlivem přestupného roku ke změně svozového týdne (sudý-lichý), aby se občanům nezpůsobil problém s vynechaným svozem. Bohužel to zapříčinilo, že z výše uvedených důvodů v roce 2021 nelze BIO a plast svážet ve stejném týdnu.

HARMONOGRAM SVOZU BIO ODPADU NA ROK 2021

První vývoz: 7. 4. 2021
Svozový týden: Sudý
Svozový den: Středa
Poslední vývoz: 1. 12. 2021
 

Úřední hodiny MěÚ Štětí od 10.3.2021

Tisk
Úterý, 09. březen 2021, 14:56
Úřední hodiny všech pracovišť MěÚ Štětí od 10.3.2021 do odvolání:
 • PONDĚLÍ:     7:30 – 11:00;    12:00 - 17:00
 • STŘEDA:     7:30 – 11:00;    12:00 - 17:00
 • PÁTEK:     7:30 – 11:00 

Úřední hodiny podatelny:
 • PONDĚLÍ:   7:30 – 11:00;   12:00 - 17:00
 • ÚTERÝ    7:30 – 11:00;    12:00 - 15:00
 • STŘEDA:     7:30 – 11:00;    12:00 - 17:00
 • ČTVRTEK    7:30 – 11:00;    12:00 - 15:00
 • PÁTEK:     7:30 - 11:00

Přesto i nadále:
 • Před osobní návštěvou ve vlastním zájmu volte písemnou, mailovou nebo telefonickou komunikaci;
 • Při komunikaci s veřejnou správou Vám doporučujeme zřídit si datovou schránku (Czech Point);
 • Své dokumenty předávejte pouze pracovišti podatelny.
 

Sportovec města Štětí za rok 2020 - nominace

Tisk
Pátek, 05. březen 2021, 14:27
Město Štětí hledá nejlepšího sportovce i za rok 2020. V březnovém vydání Zpravodaje města Štětí a na webu města Štětí (ke stažení) naleznete Nominační list. Máte svého favorita? Nominujte ho!

Město Štětí hledá nejlepší sportovce v žákovských, dorosteneckých, dospělých kategoriích, trenéra, kolektiv a osobnost. Vše za kalendářní rok 2020. Ten byl poznamenaný koronavirovými opatřeními, nicméně i přes ně se sportovní aktivity úplně nezastavily.

Anketa začíná tento měsíc, tedy v březnu. Nominační list, který je součástí vydání Zpravodaje, je vstupem do výběru nejlepšího sportovce. Důležité je vyplnění všech povinných informací listu - kategorie, iniciály sportovce a hlavně úspěchy, kterých v minulém roce dosáhl.

Důležité jsou i kontaktní údaje na nominovaného i samotného nominanta. Nesmí chybět ani souhlas nominovaného sportovce.

Jak dále „nakládat” s nominací? Po vyplnění nominačního listu ho mohou občané vhodit do sběrných nádob, ty budou na Podatelně Městského úřadu ve Štětí, v „okýnku” Městské knihovny a odevzdat jej budou moci i do poštovní schránky Informačního centra. Další možností je pak vyplněný nominační list oskenovat a zaslat na email pavel.hoznedl@steti.cz.

Z nominačních listů bude vytvořen seznam nominovaných, pro ně by se pak mělo hlasovat během května. Vyhlášení Sportovce roku 2020 města Štětí pak proběhne dle aktuální kovidové situace.

Nominační list ke stažení, PDF
 

Městský úřad Mělník - úřední hodiny

Tisk
Pátek, 05. březen 2021, 14:21
Úřední hodiny mění Městský úřad na Mělníku. Od pondělí 8. března až do odvolání zavádí výkon agend – matrika, evidence obyvatel, registr řidičů a registr vozidel, pouze na objednání přes on-line rezervační systém.

Více informací na webu úřadu: https://melnik.cz/pozor-nove-uredni-hodiny/d-20479
 

Péče o děti za nouzového stavu – MŠ Poupě, ZŠ Ostrovní

Tisk
Čtvrtek, 04. březen 2021, 15:16
Na základě rozhodnutí hejtmana Ústeckého kraje č. 481/2021/COV 19 byly Základní škola Štětí, Ostrovní 300, okres Litoměřice a Mateřská škola (MŠ Poupě, Stračenská ulice) zařazeny mezi školy vykonávající péči o děti za nouzového stavu ve věku od 2 do 10 let (na MŠ od 2 do 6 let, ZŠ od 6 do 10 let), jejichž zákonní zástupci jsou:
 • zaměstnanci bezpečnostních sborů,
 • zaměstnanci obecní policie,
 • zaměstnanci poskytovatelů zdravotních služeb,
 • zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví,
 • zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
 • sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
 • sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů,
 • zaměstnanci Úřadu práce České republiky,
 • zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení,
 • zaměstnanci Finanční správy České republiky,
 • příslušníky ozbrojených sil,
 • zaměstnanci Ministerstva vnitra, kteří vyřizují agendu pobytu cizinců,
 • pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení,
 • zaměstnanci školských zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy,
 • zaměstnanci zařízení školního stravování,
 • zaměstnanci podílející se v rámci plnění svých pracovních úkolů na zajištění funkce prvku kritické infrastruktury,
 • zaměstnanci České pošty, s. p., zaměstnanci územních samosprávných celků podílející se na výkonu správních činností, zařazení do městských úřadů nebo magistrátů obcí s rozšířenou působností.
Péče na Základní škole Ostrovní i v Mateřské škole Poupě bude zahájena v pondělí 8. 3. 2021 v čase od 6:30 do 16:00 hod. Bude zajištěno stravování (hrazené zřizovatelem škol).

Přihlášky posílejte na níže uvedené kontakty do pátku 5. 3. 2021 do 10:00 hodin.

Kontakty:
Mateřská škola: Mgr. Alena Kořínková, mail: skolka.poupe@tiscali.cz, mob.: 601 560 350
ZŠ Ostrovní: Mgr. Ilona Stieranková (zástupkyni ředitele školy), mail: ilona.stierankova@zssteti-ostrovni.cz, mob.:  734 244 699

Obojí v čase od 8:00 do 18:00.
 

Úpravy autobusových linek - Středočeský kraj

Tisk
Čtvrtek, 04. březen 2021, 15:16
Dne 11. 2. 2021 přijala rada Středočeského kraje usnesení o časově omezeném snížení rozsahu veřejné dopravy ve Středočeském kraji o cca 10%. Toto omezení je vyvoláno zejména propadem tržeb z jízdného vlivem snížené poptávky cestujících způsobené restriktivními opatřeními v rámci epidemie nemoci COVID-19.

V příloze uveřejňujeme upravené jízdní řády(formát ZIP), které vstoupí v platnost dne 7. 3. 2021. V případě, že dojde k dalším restriktivním opatřením ze strany Vlády ČR, bude Středočeský kraj na tato opatření reagovat dalšími úpravami jízdních řádů, o kterých bude informovat.

Omezení provozu v oblasti Mělnicka se týká především linek 349 (v pracovní dny) a 369 (o víkendech).

V souvislosti s blížící se turistickou sezónou budou odlišně oproti loňskému roku organizovány víkendové sezónní spoje v oblasti Kokořínska.

Na nejoblíbenější lince 695 v trase Mělník – Kokořínský Důl – Mšeno bude víkendová doprava provozována v sezóně od 27. 3. do 31. 10. třemi páry spojů a v červenci a srpnu pěti páry spojů.

Na mezikrajské lince 697 v trase Mšeno – Dubá – Doksy bude víkendová doprava provozována ve sezóně jen od 1. 5. do 3. 10. avšak v posíleném režimu v červenci a srpnu.

Spoje navazují v Mělníku na linku 369 z/do Prahy, mezi sebou ve Mšeně, případně na historický Kokořínský rychlík a v Doksech na osobní vlaky z/do České Lípy.

Ing. Matěj Sobota| Oddělení plánování dopravy
Projektant autobusových linek, Středočeský kraj
 

Pozvánka na mimořádné zasedání Zastupitelstva města Štětí - 11.3.2021

Tisk
Pátek, 26. únor 2021, 15:10
P O Z V Á N K A na jednání Zastupitelstva Města Štětí, které se bude konat ve čtvrtek dne 11.3.2021 od 17:00 hodin ve velkém sále Kulturního střediska ve Štětí
Podklady pro jednání zastupitelstva naleznete na tomto odkazu.
Celý článek...
 

Sčítání lidu, domů a bytů - 2021

Tisk
Pátek, 26. únor 2021, 14:56
Podle zákona č. 332/2020 Sb., o sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 a o změně zákona č. 89/1995 Sb., o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů, bude na celém území České republiky přistoupeno ke sčítání lidu, domů a bytů.

Rozhodným okamžikem sčítání je půlnoc z pátku 26. března 2021 na sobotu 27. března 2021. Fyzická osoba podléhající sčítání je povinna poskytnout zákonem požadované údaje. Sčítání je primárně navrženo jako online, tedy bez nutnosti kontaktu s dalšími osobami.

Průběh sčítání


Sčítání 2021 začíná rozhodným okamžikem o půlnoci z 26. na 27. 3. 2021. Do 9. 4. 2021 má každý možnost sečíst se online prostřednictvím elektronického formuláře na webu www.scitani.cz nebo v  mobilní aplikaci. Kdo se nesečte online, má zákonnou povinnost od 17. 4. do 11. 5. 2021 vyplnit a odevzdat listinný formulář. Jeho distribuci zajišťují sčítací komisaři.

Podrobnější informace naleznete na webu www.scitani.cz.

Ke stažení:
Leták Sčítání lidu, domů a bytů 2021, PDF
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 23 - 33 z 849
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotoPánské jízdní kolo
Kola (14.04.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdej bytu 2 + 1 U Stadionu
Práce a služby (14.04.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím garáž ve Štětí
Pozemky a ostatní (11.04.2021)
Inzerát obsahuje fotoVýměna družstevního bytu
Byty (22.03.2021)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (19.03.2021)
Inzerát obsahuje fotoNěkoho kdo pomůže se založením stavby RD
Práce a služby (08.03.2021)
Inzerát obsahuje fotoNabídka vedení účenictví
Práce a služby (03.03.2021)
Inzerát neobsahuje fotopronájem 2 +kk
Byty (27.02.2021)
Inzerát obsahuje fotoDětské chirurgické roušky
Dětské oblečení a obuv (25.02.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdej RD Hoštka(Malešov), 2.798.000.-Kč
Domy (15.01.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek