www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 9.1°C
Dnes je Pondělí, 19. duben 2021, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Domů

Sčítání lidu 2021

Tisk
Úterý, 30. březen 2021, 13:37
Od 27. 3. do 9. 4. 2021 probíhá po celé republice online Sčítání lidu. Pokud se do 9. dubna nesečtete prostřednictvím internetu, budete muset v období od 17. 4. do 11. 5. 2021 vyplnit listinný sčítací formulář. Distribuci listinných formulářů zajistí Česká pošta.

Online formulář
Online formulář občané naleznou na webu www.scitani.cz. Jak se přihlásím do online formuláře? K přihlášení použijte číslo platného osobního dokladu vydaného Českou republikou (občanský průkaz, cestovní pas nebo doklady vydané cizincům) a datum narození. Použít můžete také elektronickou identitu (eidentita.cz) nebo datovou schránku fyzické osoby. Dále postupujte dle uvedených pokynů v online formuláři.

Pro přístup k elektronickému formuláři prostřednictvím osobního dokladu musíte být evidováni v registru obyvatel a adresa obydlí musí být v databázi adres sčítání. Pokud nebudou identifikační údaje uživatele odpovídat datům zaneseným v registru obyvatel, jejž spravuje Ministerstvo vnitra, či bude zadána adresa, kterou aplikace neeviduje, není možno pokračovat ve vyplňování elektronického sčítacího formuláře. V tomto případě bude nutné sečíst se pomocí listinného sčítacího formuláře.
Do elektronického sčítacího formuláře se snadno přihlásíte například prostřednictvím tzv. bankovní identity, pokud vaše banka tuto službu nabízí.

Listinné sčítání
Pokud jste se nesečetli online, musíte od 17. 4. do 11. 5. vyplnit listinný formulář. Získáte ho spolu s odpovědní obálkou od sčítacího komisaře, který se dostaví v předem oznámeném termínu. Průběh bude podobný oznamování u odečtu vody. Na lístku bude uveden termín. Pošta bude mít zaevidované občany, kteří se nestihli sečíst elektronicky a obálku tak dostanou pouze ti, kteří ještě nebudou sečteni.

Vyzvednout formulář a obálku si mohou občané také sami na kterémkoliv kontaktním místě sčítání na vybraných pobočkách České pošty a krajských správách Českého statistického úřadu.

Vyplněný formulář v obálce odevzdáte nejpozději do 11. 5. na poště nebo ho vhodíte do nejbližší poštovní schránky ve Štětí. Obálka s logem Sčítání 2021 má předtištěnou adresu a její odeslání je zdarma.

Další informace
Sečíst se musí každý občan a cizinec, který má v České republice trvalý nebo přechodný pobyt nad 90 dnů. Formulář musíte vyplnit i v případě, že vám byl udělen azyl nebo jste na našem území pobývali o půlnoci z 26. na 27. března. Za nezletilé děti a osoby, které nejsou způsobilé k právním úkonům, jej může vyplnit jiný dospělý člen domácnosti. Sčítání se netýká cizinců, kteří jsou zde na dobu kratší než 90 dnů (například turisté), a zahraničních diplomatů.

Důležité informace jsou k nalezení na webu www.scitani.cz případně mohou občané kontaktovat štětskou pobočku České pošty na telefonním čísle: +420 954 241 108, +420 954 342 493. (hoz)
 

Výběrové řízení: Správce městského stadionu ve Štětí

Tisk
Pátek, 26. březen 2021, 05:04
MĚSTO ŠTĚTÍ
Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí, tel. 416 859 315

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Starosta města Štětí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Správce městského stadionu ve Štětí
zařazené do organizační složky Města Štětí, Štětské komunální služby

Celý článek...
 

Výstavba společnosti Lidl – kácení stromů

Tisk
Úterý, 23. březen 2021, 14:21
V pátek 26. 3. 2021 od 8:30 proběhne v ulici Cihelná kácení stromů (8 kusů). Při kácení bude zajištěn odborný dohled a také částečné vyklizení přilehlého parkoviště.

Společnosti LIDL je nařízena náhradní výsadba za pokácené stromy, která by měla proběhnout během tohoto roku. 
 

Výstavba Lidl – autobusové zastávky

Tisk
Úterý, 23. březen 2021, 11:28
V rámci výstavby společnosti LIDL dojde k dočasnému přesunu autobusových zastávek v ulici Cihelná.

Vyznačení autobusové zastávky (2 zastávky) na komunikaci – vodorovné značení v ul. Cihelná před kruhovým odjezdem, proběhne ve dnech 25. a 26. 3. 2021. Samotné přemístění autobusové zastávky proběhne ve čtvrtek 1. 4. 2021 – v tento den začne dočasná zastávka platit pro zastavování autobusů.

Oznámení o dočasných zastávkách bude nalepeno na oplocení stavby, kde bude vyznačen i prostor dočasných zastávek.
Zároveň bude po dobu I. etapy výstavby uzavřen chodník v ulici Cihelná směrem od kruhové křižovatky ke křižovatce s ulicí Litoměřická. Na přiloženém obrázku naleznete obchozí trasu.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Výstavba Lidl – autobusové zastávky
 

Poradenství v oblasti daňových přiznání

Tisk
Pondělí, 22. březen 2021, 17:21
Vážení občané,
informujeme Vás, že s ohledem na současnou situaci se v letošním roce poradenství v oblasti daňových přiznání ve Štětí bohužel neuskuteční.  

Současně Vás ale informujeme o prodloužení termínu pro podání daňového přiznání z příjmu fyzických osob za rok 2020 v listinné podobě do 3.5.2021 a také o možnosti navštívit podatelnu Finančního úřadu v Litoměřicích v termínu od 22.3. 2021 do  1.4. 2021 v kterýkoli pracovní den v době od 8:00 – 17:00 hodin. 
 

Hodina země 2021: 60 minut tmy pro planetu

Tisk
Pondělí, 22. březen 2021, 04:25
Hodina země Naše město v rámci projektu Zdravé město a MA21 se již tradičně zapojí k celosvětové kampani Hodina Země, jejímž cílem je vyjádřit, že stav životního prostředí a klimatu nám není lhostejný. Hodina Země se letos koná 27. 3. 2021 od 20:30 do 21:30 hodin.

Vývoj epidemiologické situace je v současné době značně nejistý a proto se letošní 10. ročník uskuteční bez tradičního doprovodného programu na Novém náměstí.  Přesto na  jednu hodinu zhasnou lampy na Novém náměstí a v Bezručových sadech a to včetně nasvícení kapličky.

VÝZVA OBČANŮM ŠTĚTÍ A MÍSTNÍCH ČÁSTÍ - PŘIPOJTE SE

Zhasněte na hodinu světlo a vypněte co nejvíce elektrických spotřebičů a buďte součástí celosvětové kampaně na ochranu klimatu.  Ve světle svíček si zahrajte nějakou společenskou hru v domácím kruhu. „Černou hodinku“ můžete vyplnit společným zpěvem či si jen tak povídat.

Hodina Země je každoroční mezinárodní akce Světového fondu na ochranu přírody (WWF). Při niž domácnosti, podniky i instituce nebo památky, vypnou symbolicky na hodinu veřejné osvětlení, nasvícení památky, štít firmy, nebo vlastní obyvák. Symbol zhasnutí světel má přitáhnout pozornost k věcem, které klimatické změny způsobují a připomenout, že řešení je na každém z nás. Poprvé se akce uskutečnila v roce 2007 v Sydney.

Více informací o kampani naleznete na www.hodinazeme.cz
 

Výbor pro rozvoj Města Štětí

Tisk
Středa, 17. březen 2021, 16:14
Zastupitelé města Štětí na svém mimořádném jednání ve čtvrtek 11. 3. 2021 schválili statut a členy nového Výboru pro rozvoj města Štětí. Devítičlenný výbor bude zasedat ve složení – Michal Kurfirst (předseda), Jan Hrovatitsch, Vladimír Frey, Jozef Guriš, Zdena Rulíšková, Petr Bureš, Michal Čermák, Marek Rybák a Jan Vodička.

Výbor pro rozvoj města Štětí vznikl na přelomu února a března 2021. Posláním Výboru je iniciovat, provádět nebo koordinovat činnosti s cílem vytvoření kvalitního, atraktivního a perspektivního prostředí pro život, práci i zábavu a to i pro velmi náročné (mladé) lidi tak, aby na území města Štětí a jeho místních částí chtěli žít, pracovat, studovat a bavit se.
 

Mobilní rozhlas - Covid report

Tisk
Středa, 17. březen 2021, 16:12
Mobilní rozhlas přináší občanům města Štětí bezplatně prostřednictvím SMS, aplikace či e-mailu aktuální informace o dění ve městě.

Nyní mohou uživatelé Mobilního rozhlasu nově sledovat službu COVID Report, kde se dozví aktuální stav vývoje epidemie koronaviru přímo ve městě, místních částech a další statistiky týkající se COVID-19.

Mobilní rozhlas si můžete registrovat na https://steti.mobilnirozhlas.cz/
 

Pošta – uzavření v sobotu 20. 3. 2021

Tisk
Středa, 17. březen 2021, 14:30
Modernizujeme naše informační systémy, proto krátkodobě uzavřeme naše pobočky a Pošty Partner. Jedná se o 34 provozoven v pátek, 524 provozoven v sobotu a 45 provozoven v neděli. Nebude možný ani výdej zásilek v Balíkovnách u našich partnerů. Přerušení se dotkne také webových stránek, aplikací a Call centra.

Pošta Štětí bude zavřena pouze v sobotu 20. 3. 2021!

Omlouváme se vám za tyto komplikace, jsou nezbytné k modernizaci našich služeb. Více informací a kompletní seznam omezení najdete na našem webu: https://www.postaonline.cz/obchodnisdeleni?uuid=1c0c80ff-ff32-94c1-9909-02f95f92576d&grid=13422&id2=457f0d0f-ffc2-4933-b990-9fc34a3c138e
 

Město Štětí - oprava komunikací

Tisk
Úterý, 16. březen 2021, 15:30
Během dubna dojde k opravám poničených komunikací na území města Štětí. Vyspraveny budou silnice v ulicích Dohnalova, Kostelní a Čs. armády a další konkrétní výtluky ve městě.

V ulici Dohnalová dojde k vyfrézování celého povrchu vozovky a pokladu nového asfaltu. Prosíme tak řidiče parkující podélně (vlevo u chodníku) v uvedené ulici, aby během oprav silnice přeparkovali svá vozidla.

Další komunikace a lokální výtluky budou vyspraveny formou oprav jednotlivých děr, které budou vyfrézovány do hloubky zhruba čtyř centimetrů a »zality« vrstvou asfaltu.

Harmonogram oprav:
 • ul. Dohnalova:
  frézování - 6. 4. 2021
  pokládka - 7. 4. 2021
 • Ul. Kostelní:
  frézování + pokládka - 8. 4. 2021
 • Ul. ČS Armády + lokální opravy po městě:
  frézování + pokládka - 9. 4. 2021
 

Doprava Ústeckého kraje – omezení provozu školních spojů

Tisk
Úterý, 16. březen 2021, 11:09
Kvůli uzavření většiny školských zařízení je Ústecký kraj nucen omezit provoz vybraných školních spojů na území Ústeckého kraje. Oproti předchozím omezením ponechal nadále v provozu ty linky a spoje, jež zajišťují spojení do měst, v nichž jsou školská zařízení nadále otevřena pro žáky rodičů vybraných profesí. V rámci celého systému Dopravy Ústeckého kraje proto došlo pouze k dílčímu omezení spojů a linek, jejichž seznam si dovolujeme zveřejnit.

Informace naleznete na sociálních sítích, také prostřednictvím webových stránek krajského úřadu, a prostřednictvím informací vyvěšených ve vozidlech.

Doprava Ústeckého kraje – omezení provozu školních spojů
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 12 - 22 z 849
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát obsahuje fotoPánské jízdní kolo
Kola (14.04.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdej bytu 2 + 1 U Stadionu
Práce a služby (14.04.2021)
Inzerát neobsahuje fotoKoupím garáž ve Štětí
Pozemky a ostatní (11.04.2021)
Inzerát obsahuje fotoVýměna družstevního bytu
Byty (22.03.2021)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1
Byty (19.03.2021)
Inzerát obsahuje fotoNěkoho kdo pomůže se založením stavby RD
Práce a služby (08.03.2021)
Inzerát obsahuje fotoNabídka vedení účenictví
Práce a služby (03.03.2021)
Inzerát neobsahuje fotopronájem 2 +kk
Byty (27.02.2021)
Inzerát obsahuje fotoDětské chirurgické roušky
Dětské oblečení a obuv (25.02.2021)
Inzerát obsahuje fotoProdej RD Hoštka(Malešov), 2.798.000.-Kč
Domy (15.01.2021)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek