www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 21.1°C
Dnes je Sobota, 24. červen 2017, svátek má Jan, zítra Ivan
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Najdete
nás na
Facebook Region Štětsko Youtube KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ [nové okno]
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>
Michal
Pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 193
Re:Štětský most - 15/06/2017 14:55
Jsem pro vytvoření většího přístavu, kde bude půjčovna motorových člunů, s tím, že bych si klidně s ním zajel vždycky do Prahy proti Labi a Vltavě do práce a zpět do Štětí. Možná tam budu i dřív.

red
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 2  
Příspěvků: 42
Re:Štětský most - 17/06/2017 23:07
Miroslav Andrt napsal:
Vážení diskutující,

rozhodně se musím ohradit, že je vedení Města Štětí stav štětského mostu lhostejný. Naopak jsme absolvovali nespočet jednání, aby byl tento zároveň unikátní a tím i dost nešťastný stavební objekt zrekonstruován.

Bohužel jsme v tomto jako místní samospráva dost bezzubí, protože most jako takový je kraje a navíc je na něm provozována vlečka, kterou obstarává soukromý subjekt. A právě špatný stavebně-technický stav spolu s podmínkami provozování vlečky jsou příčinou, že nám nikdo na mostě nepovolí obnovit byť v provizorní variantě veřejné osvětlení - shodou okolností nám to včera znovu potvrdili zástupci společnosti Eltodo, kteří nám ve městě veřejné osvětlení spravují a obnovují. Máme k těmto pokusům zamítavé stanovisko, a to se podle všeho do doby kompletní rekonstrukce mostu nezmění. Jedinou nadějí je znovunasvětlení z výbojkového stožáru patřícímu papírně, která jeho provoz nedávno obnovila po povodních 2013 - osobně ale z této varianty také nejsem nadšený, neboť z vlastní zkušenosti vím, že při cestě z Hněvic je člověk tímto světlem spíše oslňován, než že by mu svítilo na cestu.

Zimní úklid chodníku na mostě probíhá, ovšem často se děje to, že na uklizený chodník nahrnou silničáři sníh a bláto ze silnice a tak se to opakuje několikrát - navíc ty odtokové kanálky bývají opravdu ucpány, takže voda řádně neodtéká. Po rekonstrukci bude sice chodník rozšířen, ovšem nebude i přes naše prosby doplněna žádná vertikální zábrana pro chodce, která by je ochránila před rozstřikující se vodou - to prý technicky a prostorově nelze.

Co se jízdy kamionů týče, ty mají vjezd na most z důvodu omezené tonáže zakázaný, což nevylučuje, že bývá čas od času porušován....

Je to poněkud blbé, ale neumíme chodcům v tuto chvíli jinak poradit, než aby při cestě přes most měli baterku nebo čelovku a pro jistotu se vybavili i pláštěnkou. Případně je možné využít autobusový spoj z hněvického nádraží a obráceně - tedy aspoň v případě, že zrovna navazuje na spoj vlakový - výhodou je, že vás zaveze až do centra města. Je mi líto, ale musíme už vydržet do doby té kompletní rekonstrukce, která by měla proběhnout nejpozději v roce 2019.


Hledám si tak hledám, jak to vypadá s tím autobusovým terminálem v Hněvicích a na co při tom člověk na stránkách kraje nenarazí

V první části se žadatel dotazuje, zda byla s naším úřadem konzultována možnost řešení instalace provizorního osvětlení na mostě přes Labe ev. č. 26119 – 1. V průběhu několika let zpět s KÚÚK, odborem dopravy, tato záležitost konzultována nebyla.
V druhé části dotazu se žadatel ptá, zda s úřadem byla projednávána dokumentace firmy, kterou vedení města pověřilo vyřešením osvětlení mostu. Domníváme se, že to byla firma xxx. A ani zde nemůžeme odpovědět kladně.
zdroj:http://www.kr-ustecky.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=450018&id=1712179&n=osvetleni-mostu

Tak jak to teda s tím mostem doopravdy je? Protože se mi zdá, že nám tu někdo pěkně lže

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotopronájem bytu
Byty (23.06.2017)
Inzerát neobsahuje fotodaruji koťata
Zvířata (21.06.2017)
Inzerát obsahuje fotoDětská jídelní židlička
Dětský nábytek (20.06.2017)
Inzerát obsahuje fotoDětský kočárek - hračka
Hračky a ostatní (20.06.2017)
Inzerát neobsahuje fotoMontážní servisní technik slaboproudých a silnióproudých instalací
Práce a služby (14.06.2017)
Inzerát neobsahuje fotoHledám zahrádku
Zahrada (12.06.2017)
Inzerát obsahuje fotoVálendy s úložným prostorem
Za odvoz (11.06.2017)
Inzerát obsahuje fotoCD Brutal Assault vol. 6,66
CD orig. (10.06.2017)
Inzerát obsahuje foto2 x CD Tři sestry - 15 let jsem na kavárně na plech
CD orig. (10.06.2017)
Inzerát obsahuje fotoCD Wohnout - Polib si dědu
CD orig. (10.06.2017)