www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 15.8°C
Dnes je Úterý, 24. září 2019, svátek má Jaromír, zítra Zlata
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Facebook Městského úřadu ve Štětí Twitter Městského úřadu ve Štětí Instagram Městského úřadu ve Štětí Zprávy KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
mobilní rozhlas [nové okno]
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>
Kamila
Nepřihlášený uživatel
   
Knihovnice - 02/03/2010 08:54
Dobrý den, zajímalo by mě jaký máte názor na knihovnický personál v místní knihovně.?. Nechápu, jak ta nepříjemná paní co sedí v dětském, může být vůbec v kontaktu s lidmi a tím hůře s dětmi.
Většina dětí tam už nechodí protože je ta paní nepříjemná a děti se ji bojí. Více tam děti chodí na pc
Pamatuji si ji od mala, jak byla nepříjemná na mě a ted je nepříjemná na moje děti.. jaký máte názor vy štěťáci??

te.rez.ka2
Pokročilý pisatel
  Karma: 10  
Příspěvků: 85
Re:Knihovnice - 02/03/2010 10:35
Dobrý den. Kamilo, já tedy chodím s malou(pravidelně a ráda) do knihovny a to kvůli četbě a ne kvůli výrazu paní knihovnice- přeci nemůžete soudit lidi podle úsměvu ....Víte, kolik akcí knihovna pořádá-konkrétně ta paní o které se bavíme? Víte, kolik dětí se zúčastňuje, kolik výstav se tam uskuteční? A že tam děti chodí na počítač? - tuším, že je časově omezen, protože když jsem v knihovně třeba půl hodiny, děti se tam střídají, paní to hlídá. Přeci tam nemůže sedět a jen se usmívat, je tam svým způsobem jako dozor.

.....a že dělá spousty věcí kolem, to už se neví -
připravuje prohlídku knihovny pro školní děti, je vstřícná....chodí po školách (i mateřských) a odměňuje děti, které se umístily v soutěžích....


Takže asi tak, toť můj názor


avatar: Diskutující Eva Diskutující Eva
Mistr mezi pisateli
  Karma: 7  
Příspěvků: 572
Re:Knihovnice - 02/03/2010 10:45
S paní knihovnicí z dětského odd. mám dobré zkušenosti. Syn je ujetý na katastrofické knihy a paní mu vždy pomáhá hledat to, co nečetl, mrkne do PC a řekne mu, že to už četl.. radí mu, pomáhá hledat ABC, ty které ještě neměl...
Ano, možná, že není "vysmátá", ale je hodná, pomůže a ty akce, jak zmiňuje te.rez.ka2...
Ale názor Vám neberu Kamilo, páč taky se mi někdy nelíbí někdo, kdo je u jiného oblíbený.

P.S. jé a co se mi zanadávaly knihovnice, když ještě byla u Sepapu já byla chronický pozdní vraceč za mé pokuty jistě nakoupily mnoho knih

P.P.S. vždy je ošklivá na Vaše děti? Na mé ne...
krásný den

Barbora
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 02/03/2010 18:23
Dobrý den,

já jsem chodila do knihovny jako malé dítě ( a velice často, jelikož mě četba opravdu hodně bavila), ale jelikož paní v dětském oddělení byla na mě vždy tak nepříjemná, že jsem měla strach do knihovny chodit, tak jsem do knihovny chodit přestala a od té doby jsem tam nebyla..

Pokud vím, paní je tam stále stejná, takže se paní Kamile nedivím, že do knihovny s dětmi chodit nechce. Jsem ráda, že někdo toto téma začal, sama si pamatuji, jak nerada jsem tam kvůli obsluze chodila a nerada bych, aby mé dítě mělo z obsluhy ty samé pocity, jako já kdysi.

Maminky by se měly zeptat svých dětí, jaký mají pocit z paní v knihovně, protože dítě může mít odlišný pocit a názor, než maminka, ke které se obsluha knihovny může chovat jinak.

nikaella
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 02/03/2010 19:46
Dobrý den,

i já bych se ráda připojila.

te.rez.ka2: Chápu, že vy jako dospělá si nic z "neúsměvu" neděláte. Ale vžijte se do malých dětí. Ty nepoznají rozdíl, kdy se člověk hněvá na ně a kdy se člověk mračí proto, že ho třeba jenom nebaví práce.

I moje dcerka se mi nejednou vrátila z knihovny skoro s brekem. Přišla domu i bez dalších knih, protože pani seděla v oddělení pro dospělé a nenabídla se, že s ní půjde dolů. Jen si od ni vzala knihy a to bylo vše. Děti prostě nevědětí, že je jejich právo požádat pani, aby s nimi šla dolů. A když k tomu připojí i nemilý "úsměv", bojí se zeptat.

Od té doby tam s dcerkou chodím. Nejlepší to sice není, když chcete děti naučit samostatnosti, ale pořád lepší, než aby měly trauma z knihovnice...

Pepa
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 02/03/2010 20:38
Dobrý den,já mám jiný problém...
proč dotyčná paní smrdí jako popelník? Náhodou jsem šel se synem (jinak chodí manželka) a když jsem byl u pultu, tak z ní byly cítit cigarety.
To nezná žvýkačky a voňavku?? Je to opravdu nevhodné aby někdo kdo pracuje s dětmi byl cítit cig. kouřem

náhodná host
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 02/03/2010 21:45
Náhodou jsem se dostal k čtení vašich reakcí na téma paní knihovnice. A musím napsat, jak už řekl jednou pan Kraus ve svém pořadu, všechna anonimní špína patří rovnou do koše. Proč své problémy s paní knihovnicí neřešíte osobně v době kdy vám nastanou? Proč se snižujete k tomuhle anonimnímu "honu na čarodějince"?

Anonym
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 02/03/2010 23:21
Že se Kamilo (jestli se tak vůbec jmenujete) nestydíte! Vaše návodné otázky se snaží pošpinit jednu konkrétní zaměstnankyni knihovny. Že si to s ní neřeknete osobně, proč se schováváte za anonymní příspěvek?
Kdybyste se podepsala ani neceknu, ale tohle je ubohé...

MartinaK
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 03/03/2010 08:10
Já se musím paní knihovnice zastat, sice mám dceru už velkou a do knihovny chodí méně, ale jako malá tam chodila moc ráda a na mě i mou dceru se paní knihovnice vždy směje, já s ní nemám ani ten nejmenší problém. Pamatuju si na krásné výrobky, které jsme paní knihovnice s dětmi vyráběla, myslím si, že knihovna ve Štětí se dětem věnuje dostatečně.

No a že kouří? snad to není jediná kuřačka na světě ) Učitelky na základních školách též kouří a nikdo jim nezakazuje pracovat s dětmi.

Pro paní Kamilu: pokud máte s paní knihovnicí problém, tak tam nechoďte, na mě se taky občas zamračí prodavačka v krámu a nepíšu to sem. ) zkuste se na ní usmát vy a uvidíte, že to bude hned lepší. )

mutecrap
Pokročilý pisatel
  Karma: 3  
Příspěvků: 118
Re:Knihovnice - 03/03/2010 09:38
Paní znám od malička a na to, že je nepříjemná, jsem si už zvykl. To že kouří, to ať vezme čert, kouří každý druhý. Ale sám jsem byl svědkem, že v sobotu, kdy má mít dětské oddělení otevřeno do 11 hodin, tak paní už od půl 11 seděla nahoře a děti posílala pryč s tím, že teď už s nimi dolů nepůjde. Asi tak...

Michal
Velmi pokročilý pisatel
  Karma: 6  
Příspěvků: 228
Re:Knihovnice - 03/03/2010 12:09
Ehm, to je ubohý pokus někoho poškodit, či o drb.....nebo máte strach sama z knihovnice, že jí to nedokážete říct a vyléváte si vztek na fórum...taky jako logistik, když pracuju na reklamacích se nemužu v kuse 10 hodin usmívat, měla byste si to pani zkusit....třeba za prodavačku

...mě stačí jenom, jak se ty Vaše hodný dětičky chovají, stačí vykouknout z okna a poslouchat, jak tam létají krásná slova

Fogy
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 03/03/2010 12:27
Moje děti tam chodí i já. A kolikrát se mi stalo že i přede mnou byla na mé dítě nepříjemná a pak i na mně a protože jsem výrazně mladší než ona tak jsem mlčel. Neříkám že si mi to stává furt ale stalo se to, ale každý se nemůže přece jen usmívat. To že kouří je její věc ať si kouří jí to zničí plíce. Ale asi by se to mělo nějak začít řešit.

Sjezdař
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 03/03/2010 12:47
Zdravím. Achjoooo! Na začátku byla otázka, jaký máme názor na zaměstnance personálu. Kamila hned připojila k otázce své zkušenosti, a tím vysvětlila proč se na to ptá. Z mého pohledu tu jde více o ty děti, než o samotnou knihovnici. Jelikož ony se nedokáží samy tolik bránit a mnohdy se od nich nedovíte až tak přesně, jak případný incident s knihovnicí mohl proběhnout, co mu předcházelo. Takže než odsuzovat Kamilu za nějaké pomlouvání, postačilo by, jak někteří učinili, připojit svou zkušenost a na základě toho by se ukázalo, zda je Kamily postřeh opodstatněný! P.S.: S tím kouřením se mi to také nelíbí, osobně se mi je velmi nepříjemné, když na mě někdo mluví, když zrovna dokouřil.

Kateřina
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 03/03/2010 13:22
Dobrý den,
spousta lidí se zde vyjadřuje anonymně a nemyslím si, že je to jen pro to, že se bojí říci někomu svůj názor do očí. I já jsem vcelku pravidelnou návštěvnicí knihovny, již od svého útlého dětství, a pravdou je, že výraz paní knihovnice z dětského oddělení byl také mnohdy důvodem, proč jsem do knihovny nešla. Byl to pohled dítěte, které nechápalo, proč je ta paní tak strašně nepříjemná. Dneska chápu, že každý den není posvícení a důvod k radosti. Nicméně, v zaměstnání, kdy je člověk v kontaktu s lidmi, je potřeba občas něco zkousnout a hlavně se přemoci a alespoň na venek být v pohodě. Což ovšem opravdu není její případ. Myslím, že by o tom měla přemýšlet a zhodnotit, jak moc jí na práci záleží, jelikož je v dnešní době konkurence veliká. A přemýšlet by určitě měla i vedoucí knihovny. Do knihovny si chodí lidé odpočinout a vypůjčit si knihy, ne se dohadovat a doprošovat se ochoty, viz. předchozí článek. Toť můj názor.
Hezký den. Kateřina

Ivana Roubíčková
Nepřihlášený uživatel
   
Re:Knihovnice - 03/03/2010 14:36
Dovolte, abych se vyjádřila z pozice vedoucí knihovny ke všem příspěvkům "knihovnice".
Již 5 let zastávám tuto funkci a doposavad mi nebyla postoupena žádná stížnost na nevhodné chování pracovnice dětského oddělení.
Mrzí mne, že v dnešní době řešíte "problémy" anonymně prostřednictvím tohoto fóra a nikoliv přímo s dotyčnou osobou, či se mnou. Stačí přeci říci: "nelíbí se mi", "bylo by potřeba","moje představa je ...". Házet špínu na člověka umí totiž každý ......
Roubíčková Ivana

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>
Kontaktní adresa:
Město Štětí
Mírové náměstí 163
411 08 Štětí

Telefon: +420 416 859 315
E-mail: mesto@steti.cz

Datová schránka: fypbba8
Podatelna: epodatelna@steti.cz

Všechny kontakty MěÚ
Září
Kino ŠtětíAd Astra
24.09.2019 (18:00)
VzděláváníPřednáška: Pomozme ...
25.09.2019 (17:00)
Kino ŠtětíAd Astra
25.09.2019 (18:00)
KulturaKurzy tance a spole...
25.09.2019 (18:00)
SportFotbal - SK BEZDĚKO...
26.09.2019 (16:00)
Kino ŠtětíNárodní třída
26.09.2019 (18:00)
SportFotbal - ASK Lovosice
27.09.2019 (17:00)
Kino ŠtětíRambo: Poslední krev
27.09.2019 (17:30)
Kino ŠtětíJiří Suchý - Lehce ...
27.09.2019 (20:00)
KulturaEvropský týden mobi...
28.09.2019 (09:00)

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoProdám skla na zasklení lodžie
Nezařazeno (23.09.2019)
Inzerát obsahuje fotoZachráněná koťátka
Zvířata (23.09.2019)
Inzerát neobsahuje fotoKočárek Concord
Hračky a ostatní (12.09.2019)
Inzerát obsahuje fotoPronájem luxusně vybavených bytů
Byty (05.09.2019)
Inzerát neobsahuje fotoPronájem bytu ve Štětí
Byty (04.09.2019)
Inzerát neobsahuje fotonajmu,po dohodě odkoupim
Byty (24.08.2019)
Inzerát neobsahuje fotoByt 1+1
Byty (23.08.2019)
Inzerát obsahuje fotoHouby na Strachalech
Zahrada (23.08.2019)
Inzerát neobsahuje fotoPronajmu byt 1+1 ve Štětí
Byty (22.08.2019)
Inzerát neobsahuje fotoProdám stavební pozemek v obci Radouň
Pozemky a ostatní (18.08.2019)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek