www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 1.0°C
Dnes je Středa, 19. prosinec 2018, svátek má Ester, zítra Dagmar
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Najdete
nás na
Facebook Region Štětsko Youtube KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Štěpánská zábava [nové okno]
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
Kecal.J
Pisatel začátečník
  Karma: 1  
Příspěvků: 2
Mimořádný svoz odpadu byl? - 25/12/2017 22:53
Dobrý večer.
Chtěl bych se zeptat jak to tedy je s vývozem kontejnerů o objemu 1100L na stránkách města bylo a je napsáno že bude 25.12.2017 mimořádný svoz odpadu a při pohledu z okna to vypadá jako na skládce v popelnicovém stání a to samé je ve Školní ulici , Stračenské ulici no a vlastně všude kde jsou popelnicová stání. Tak prosím jak to tedy je? Potkal sem několikrát zaměstnance komunálních služeb s multikárou ale pochybuji že oni budou vyvážet tyto kontejnery.
http://www.steti.cz/content/view/4251/1/
Děkuji Kuba

Edit: Dnes 26.12.2017 už jsou vyvezené aspoň u nás u baráku

Jiří Novák ŠKS
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 10
Re:Mimořádný svoz odpadu byl? - 26/12/2017 11:17
Vážený Kubo,
avizovaný a dohodnutý svoz komunálního odpadu se včera, zřejmě z důvodu "šumu" v dispečinku svozové firmy, neuskutečnil v plánovaném rozsahu, byla vyvezena jen část kontejnerů. Svoz všech kontejnerů 1100 l proběhl a momentálně ještě probíhá dnes. Stejně tak byl dnes proveden vývoz kontejnerů na tříděný papír.
ŠKS 25.12. dopoledne provedly odvoz nahromaděného papíru(celkem 3 nákladní auta) a svoz komunálního odpadu mimo kontejnery(3 multikáry), aby umožnily přístup pracovníků svozové firmy ke kontejnerům. Odpoledne proběhl další úklid především u tříděného papíru a odvezla se další multikára.
To, že to u popelnicových stání vypadá jako na skládce, je především zásluhou některých občanů, kteří neukládají odpad do kontejnerů, byť jsou poloprázdné, nenamáhají se odnést tříděný odpad do příslušných kontejnerů, nesešlápnou krabice ani plastové láhve, aby umožnili maximální naplněnost kontejnerů. O třídění odpadů a vhazování všeho kamkoli, odkládání objemného odpadu u popelnicových stání místo na sběrném dvoře ani nemluvě.
Jen pro zajímavost, obdobná situace se v poslední době vyskytuje u kontejnerových stání každé pondělí a často u různých stání i několikrát týdně. Především u těch stání, která jsou obezděná, částečně skrytá. Asi dle hesla, když mě nikdo nevidí tak co si dělat hlavu.
Jinak přeji Vám i všem spoluobčanům, kterým není lhostejný nepořádek v našem městě, příjemný zbytek vánočních svátků a hodně zdraví do nového roku 2018.
Jiří Novák ŠKS

Lilina
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 1  
Příspěvků: 40
Re:Mimořádný svoz odpadu byl? - 28/12/2017 20:08
Dobrý večer,mně by jen zajímalo proč není upozornění u problémových popelnicových stání.Konkrétně v Obchodní ulici za výměníkovou stanicí.Máme za domem parkoviště s tím,že ve čtvrtek je tam zákaz parkování.Když je plánován mimořádný svoz,tak by se mělo naplánovat i umístění informační značky s informací o mimořádném svozu a tím pádem o zákazu stání.Souhlasím ,že je vše o lidech a tam,kde to není vidět odloží vše!!!Mám s tím své zkušenosti.Přeji nám všem do příštího roku více tříděného odpadu a uklizená popelnicová stání.

avatar: Miroslav Andrt Miroslav Andrt
Místostarosta
  Karma: 2  
Příspěvků: 386
Re:Mimořádný svoz odpadu byl? - 30/12/2017 22:08
Děkujeme za přání - zde ve Štětí je to především o špatných návycích a "dekadentní kultuře" nakládání s velkoobjemovým i směsným odpadem, a obávám se, že to bude trvat ještě roky, než se tyto zaběhlé stereotypy podaří změnit...

Přesto máme projektově připravenu I. etapu pro vybudování nových jedenácti popelnicových stání formou polopodzemních kontejnerů, která by měla nahradit část nevyhovujících, nevzhledných a vyhospodařených popelnicových stání, která tuto nevhodnou kulturu podporují. Budovali bychom je za podmínky získání dotace v příštím roce a pokud se tato etapa podaří, pak by mohly následovat minimálně další dvě.

NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoDruždtevni byt v ul.Litoměřická - 2kk
Práce a služby (17.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotoprodám zahradu s chatou
Zahrada (16.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotousb hub
Komponenty (15.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoVíkendové Zednické práce
Práce a služby (12.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoTulipytlik a boudicka
Práce a služby (11.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoKentoya DARKNESS 125
Moto (07.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotoLevné bydlení Mělník - Praha 30 km
Byty (07.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoZakrslé králíčky a morčátka
Zvířata (06.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotoDružstevní byt
Byty (02.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoProdám lyžařské boty
Vybavení ke sportu (29.11.2018)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek