www.steti.cz Mapa stránek  FAQ  Kontakty

Štětí
Oficiální portál města ŠTĚTÍ a Štětska

Teplota: 1.0°C
Dnes je Středa, 19. prosinec 2018, svátek má Ester, zítra Dagmar
Zprávy kabelové televize Štětí CZECHPOINT Zdravé město Štětí Městská policie Štětí - Aktuality 2011 Zdravotnická zařízení ve Štětí Š-Bazar Městská knihovna - Aktuality Zpravodaj města Štětí Diskuzní fórum Městské koupaliště ve Štětí Kvalita ovzduší Odpady
Najdete
nás na
Facebook Region Štětsko Youtube KTV Štětí
Občan
Podnikatel
Turista
Štěpánská zábava [nové okno]
Diskuzní fórum - Štětí.cz
 
PRO PŘÍDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ JE POTŘEBNÁ REGISTRACE!
Registrovat se můžete zde.
Vysvětlení starosty města ohledně nutnosti registrace pro přídávání příspěvků naleznete zde.

DomůVláknaZobrazit nejnovější zprávyNápovědaPravidla
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 7  
Příspěvků: 158
křoviny na Horově stezce - 20/03/2010 18:08
Mám dotaz - prosbu - zda by nebylo možné v rámci nynějších prací na úpravě zeleně (různé prořezy, které v současné době zahradníci ve městě provádějí) - zkrátit, prořezat - pročistit křoviny na pravé straně stezky na nádraží ? Je to tam hodně zarostlé, jsou tam suché větve. Prostě to trochu odborně upravit - a následně to tam nechat trochu uklidit ? Je to opravdu ošklivé. To křoví tam vždycky bylo, když kvete, je to pěkné, ale bylo by třeba to trošku zvelebit.

Fipoch
Mistr mezi pisateli
  Karma: 6  
Příspěvků: 722
Re:křoviny na Horově stezce - 21/03/2010 09:57
Souhlasím, taky tam dost často chodím.

Jsou to maličkosti, ale obraz o městu se dělá již na nádražích ...

Iva
Nepřihlášený uživatel
   
Re:křoviny na Horově stezce - 21/03/2010 18:31
Zeleň podél cesty na nádraží se zastříhává každý rok. Nesmí se zapomínat, že se různé keře a stromy prořezávají v jinou dobu. Když jsem šla nedávno kolem knihovny a viděla, jak vesele "upravují" javory, moc jsem nechápala. Čas pro jejich úpravu je totiž podzim. Tady se asi stříhá, jak se to hodí.

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 7  
Příspěvků: 158
Re:křoviny na Horově stezce - 23/03/2010 17:35
Vracím se ještě jednou ke "křoví" na Horově stezce - nechci polemizovat o tom, kdy je nebo není vhodné prořezávat stromy nebo keře - to zahradníci ví nejlépe - ale měla jsem na mysli samozřejmě hlavně vyřezání uschlých větví stromů a keřů - a je toho tam požehnaně - dále prořez, pokud je to vhodné a potom následný úklid... Je to opravdu ošklivé - a vidí to nejen dojíždějící, ale i návštěvníci Štětí, kteří jdou z nádraží do města. Po zimě mají zahradníci a pracovníci, zajišťujícící úklid hodně práce, ale pro začátek by stačilo, kdyby Městský úřad na tuto připomínku odpověděl, zda se s těmito pracemi počítá. Děkuji.

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 7  
Příspěvků: 158
Re:křoviny na Horově stezce - 22/03/2011 19:03
Po roce se obracím na Městský úřad se stejnou prosbou jako loni - trochu prořezat křoviny na Horově stezce, pod křovím uklidit a pak - a to je letos nové - dokončit ty zásypy kabelu na nádraží ČD, resp. uvedení do nějakého původního (?) stavu - je dokončeno tak do poloviny cesty k nádraží - t.j. levá strana Horovy stezky - a celá pravá strana - trasa až k nádraží (i podle zahrádek na nádraží) je sice zasypaná, ale neurovnaná, všude kameny. Nelze přece říci, že nejsou klimatické podmínky, aby firma, která výkop a pokládku kabelů prováděla - prostě tyto práce nedokončila.
Děkuji,

Roubíček
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 12
Re:křoviny na Horově stezce - 24/03/2011 10:22
Dobrý den paní Kamilo,
firma LTNET přislíbila, že do konce měsíce března uvede trasu výkopu pro pokládku optických kabelů (Horova stezka až k nádraží ČD) do původního stavu. Zemina bude řádně zhutněna, budou odstraněny velké a přebytečné kameny a poté bude proveden konečný povrch tzn. oseto travní semeno. Jakub Roubíček, referent MH a dopravy

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 7  
Příspěvků: 158
Re:křoviny na Horově stezce - 24/03/2011 20:47
Pane Roubíčku, děkuji za odpověď - pokud jde o uvedení výkopu pro pokládku optických kabelů do původního stavu do 31. 3. Bylo by ale možné tam ještě zajistit úklid nepořádku, naházeného do křoví (různý odpad - papírky, PET lahve, suché větve...) - a bude-li nutné i vyřezání suchých větví u křovového pásu ?
Děkuji.

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 7  
Příspěvků: 158
Re:křoviny na Horově stezce - 14/02/2014 11:23
Záměrně jsem se vrátila k tomuto vláknu, kdy jsem se před několika lety dotazovala na možnost prostříhání křovin a úklid pod křovím na Horově stezce. V současné době je to provedeno a domnívám se, že je třeba ŠKS moc pochváit, jak je celá "Horovka" vyčistěná a uklizená.
Díky.

kajuna
Pisatel začátečník
  Karma: 0  
Příspěvků: 1
Re:křoviny na Horově stezce - 05/03/2014 22:12
Taky bych byla pro, chodím tam každý den v týdnu a je to dost nepříjemné, když je třeba brzy ráno tma a mě sem tam švihne nějaká větev

kamila
Pokročilý pisatel
  Karma: 7  
Příspěvků: 158
Re:křoviny na Horově stezce - 06/03/2014 10:13
"kajuno", promiňte, ale já jsem právě psala, jak je to na Horově stezce konečně pěkně upravené, vyčistěné a vyřezané.... Teď už Vás tam asi žádná větev opravdu po ránu ani nikdy jindy během dne nešvihne.
A i všude ve městě je teď zeleň vzorně upravená, to opravdu "nemá chybu". Ještě budou kácet špatné stromy - je uvedeno v dokumentech jako Řízené kácení stromů - a můžeme se těšit na jaro.

avatar: Miroslav Andrt Miroslav Andrt
Místostarosta
  Karma: 2  
Příspěvků: 386
Re:křoviny na Horově stezce - 06/03/2014 15:52
Dobrý den,

aby nevznikl dojem, že se všude všechno do mrtě klučí, kácí a likviduje, tak chci jen ujistit, že se zároveň připravuje na jaro i náhradní výsadba, která bude vhodně volena tak, aby se hodila do vnitřní zástavby případně byla alejového charakteru v místech, kde to je logické i žádoucí, což Horova stezka přímo nabízí...

La Fleur
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 4  
Příspěvků: 42
Re:křoviny na Horově stezce - 07/03/2014 18:40
Kamilo, dovolím si nesouhlasit s Vaším tvrzením, že zeleň je už všude ve městě upravená. Třeba na takovém autobusovém nádraží (dá-li se tomu tak říkat) není zeleň upravená, natož pak uklizené odpadky.

avatar: Miroslav Andrt Miroslav Andrt
Místostarosta
  Karma: 2  
Příspěvků: 386
Re:křoviny na Horově stezce - 07/03/2014 21:03
Vážená La Fleur,

stavu autobusového nádraží jsme si vědomi, ovšem dovoluji si podotknout, že je stále ve vlastnictví společnosti LIDL.

Nechci předjímat rozhodnutí Rady města, která bude zasedat nadcházející středu - pokud to odsouhlasí, tak by od dubna převzaly údržbu zeleně a úklid autobusáku za úplatu naše komunální služby, protože jak trefně uvádíte, dosavadní stav je opravdu žalostný. Vzhledem k tomu, že se jedná o významné veřejné prostranství, je tento postup obhajitelný.

Minulý pátek jsme o tom jednali přímo se zástupcem společnosti LIDL, který rovněž přislíbil umístit na autobusák alespoň nějaké přístřešky proti nepřízni počasí a odpadkové koše, čili doufáme, že se tato situace významně zlepší.

La Fleur
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 4  
Příspěvků: 42
Re:křoviny na Horově stezce - 08/03/2014 19:27
Tak to jsou skvělé zprávy, děkuji za info

Nikol
Středně pokročilý pisatel
  Karma: 2  
Příspěvků: 31
Re:křoviny na Horově stezce - 08/07/2014 13:02
Vracím se ke slovům pana Andrta: "...aby nevznikl dojem, že se všude všechno do mrtě klučí, kácí a likviduje, tak chci jen ujistit, že se zároveň připravuje na jaro i náhradní výsadba, která bude vhodně volena tak, aby se hodila do vnitřní zástavby ...". Může nám pan místostarosta sdělit, kde byla provedena slíbená náhradní výsadba za tu letošní devastaci zeleně ve Štětí? Jaro nám skončilo a nějak jsem si nevšimla, že by se ve městě něco nového vysadilo. V porovnání s okolními městy je Štětí na tom se zelení dost žalostně, obzvláště po nájezdu letošních likvidátorů. Předem děkuji za včasnou odpověď.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
NEJNOVĚJŠÍ ...

v diskuzi

v Š-bazaru

Inzerát neobsahuje fotoDruždtevni byt v ul.Litoměřická - 2kk
Práce a služby (17.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotoprodám zahradu s chatou
Zahrada (16.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotousb hub
Komponenty (15.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoVíkendové Zednické práce
Práce a služby (12.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoTulipytlik a boudicka
Práce a služby (11.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoKentoya DARKNESS 125
Moto (07.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotoLevné bydlení Mělník - Praha 30 km
Byty (07.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoZakrslé králíčky a morčátka
Zvířata (06.12.2018)
Inzerát neobsahuje fotoDružstevní byt
Byty (02.12.2018)
Inzerát obsahuje fotoProdám lyžařské boty
Vybavení ke sportu (29.11.2018)
Prohlášení o přístupnosti
Domů
Prohlášení o přístupnosti
Úřední deska
Vyhledávání
Kontakty
Mapa stránek